The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 01-02-2011
dolby dolby не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 2,707
Благодари: 801
Получил благодарност:
527 пъти в 369 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
...... искам да си сменя плана от 35 на 55лв и да не може ,щото трябвало да чакам да изтече договора, тея от дойче телеком , май само на хартия са собственици , всичко още си е по византийско....
нещо си се объркал. как няма да ти вземат 20лв отгоре. тва са византийци все пак
Отговори с цитат
  #12  
Стар 01-02-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,761
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Айфоните може да ги продавате с инструкция как се държи, че да не му изчезва сигнала . Това нищо е с най-голям пазарен дял, а за тия двете доста бобец има да хапнат да ги стигнат.
Айфоните се продават, както не се е продавал нито един модел на Нокия. Никога не съм бил фен на ябълката, но това е факт. А за SimBIN-а или добро или нищо. Поне така са ме възпитавали да говоря за мъртвите
Отговори с цитат
  #13  
Стар 01-02-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,969
Благодари: 2,018
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

И двете ти нокии заминават в кофите на Титан, спрямо iPhone4, бие ги като Барселона-долно микрево, явно си го гледал само на картинка, щом дрънкаш и глупостите за обхвата, а за софтуер да не говорим защото айфон ги бие всички по всички параграфи. А за тия твоите двете няма да коментираме, на N900 ще излезне дядо му и още няма да може да догони iPhone4, за дисплеите изобщо няма да коментираме, че ще ти се видят като черно бял тв спрямо 4-ката.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 02-02-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Дениславе, N900 между другото се води преди всичко интернет таблет+GSM модул. Само не разбрах защо трябваше от предходните модели N800,N810 да падат на 3.5" дисплей с една мижава клавиатура -която поне за мен е несъвместима с понятието таблет. Добър хардуер -даващ възможност за овърклок и добри времена(евентуално) завбъдеще на линукс продукта меего -но нещо много се забавиха с интел а конкуренцията не спи а налага свои стандарти. Apple и Google дръпнаха много последните 2 години във високия клас а както се вижда и в средния андроид-а започва да яде от пазарния дял на фините.Донякъде силния пазар на финландците в Азия ги оставя все още в играта но сигурно няма да е задълго.
Е71,Е72,Е52,Е90 както и цялата Е серия+ блекберита-та напрактика немогат да се сравняват с айфона и галаксито по простата причина че са правени за различен тип потребности и различни потребители съответно. Първите са преди всичко бизнес насочени -като при разопаковането още си идват със софтуера за съответните нужди, докато галаксито и айфона са насочени преди всичко към мултимедията.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 02-02-2011
Аватара на Didko
Didko Didko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: на село
Мнения: 1,508
Благодари: 265
Получил благодарност:
600 пъти в 278 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

hitman, как гледаш клипчета от vbox7 с айфоня?
И нали знаеш - само Чък Норис има айфон с цяла ябълка, а само на Бойко Борисов айфоня плейва флаш
Отговори с цитат
  #16  
Стар 02-02-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,969
Благодари: 2,018
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

dodko
клипчета от vbox7 не гледам, ако това правите по цял ден в училище ,на мен не ми е приоритет, не виждам какъв ти е проблема след като има skyfire браузър за iOS през който върви всичко, или и ти като другия дечко четете през редовете къде какво пише за iPhone?
Отговори с цитат
  #17  
Стар 02-02-2011
Аватара на Веско
Веско Веско е на линия
МУШМУРОК
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: Стара Загора
Мнения: 2,240
Благодари: 395
Получил благодарност:
628 пъти в 394 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Аз от скоро също имам Телефон с Андроид,доволен съм има хиляди приложения за него, но както е писал по-горе Стоян ,май смартфоните се ползват за всичко друго ,но не и за разговори.
За разговори имам една Нокия 2323,чист телефон , батерията му държи 4-5 дни на интензивни разговори.
__________________
Octagon SF 8008

Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 02-02-2011
spgi spgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 491
Благодари: 141
Получил благодарност:
322 пъти в 133 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Веско Вижте мненията
Аз от скоро също имам Телефон с Андроид,доволен съм има хиляди приложения за него, но както е писал по-горе Стоян ,май смартфоните се ползват за всичко друго ,но не и за разговори.
Като работите повече от 2-3 години с покет ПС, ще установите, че го ползвате повече за телефон отколкото за игри. Приложенията се ограничават до 3-4 - примерно Томотом, Иго и някоя програма за ровене по ВиФи. Всичко друго става безинтересно..... Пиайте патило... от 2005-6 год ми е в джоба....
Отговори с цитат
  #19  
Стар 02-02-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,761
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от spgi Вижте мненията
Като работите повече от 2-3 години с покет ПС, ще установите, че го ползвате повече за телефон отколкото за игри. Приложенията се ограничават до 3-4 - примерно Томотом, Иго и някоя програма за ровене по ВиФи. Всичко друго става безинтересно..... Пиайте патило... от 2005-6 год ми е в джоба....
Има нещо вярно. Ще си поиграят, ще си поиграят, ще се наситят и накрая ще започнат да си ги ползват като телефони
Отговори с цитат
  #20  
Стар 02-02-2011
Стоян Стоян е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,854
Благодари: 242
Получил благодарност:
904 пъти в 487 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да, сигурно така ще стане. Но не може да се отрече, че с такъв телефон в джоба не може да е скучно дори да попаднеш да чакаш на опашка, в задръстване, или просто ако пътуваш с влак или автобус. Все ще намериш с нещо да се занимаваш - било да ровиш фейса, да четеш нещо в нета, да следиш шофера с каква скорост се движи или да омайваш някоя мадама как драскаш по екрана с пръст пък телефонът той прави сърч и вади резултати... А като го вдигнеш срещу нощното небе и излязат звездите, на мадамата й се намокрят не само очите от умиление...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
android, symbian, дял, изпреварила, пазарен, ПО


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Nokia: "Твърде много компании предлагат телефони с Android, за да има запомнящи се spgi Дъра-Бъра 28 14-02-2011 08:14
Firefox изпревари Internet Explorer по пазарен дял в Европа ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 06-01-2011 19:12
Android дистанционно за Enigma2 Стоян Дъра-Бъра 7 31-12-2010 13:04
Пазарен навигатор: вариантите пред България в глобална криза ТИНТИН ДРУГИ 0 10-07-2009 14:38


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:32.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.