The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2131  
Стар 14-09-2020
Аватара на patzi
patzi patzi не е на линия
rossoner
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 859
Благодари: 178
Получил благодарност:
355 пъти в 147 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Сега погледах малко филма по Нова - ми найлона си е найлон и на Буля е по-добре от при Нео-то определено
Не разбирам защо вдигаш акциите на на буля. Относно картината даже и фюжъна е трагедия пред неото ,за захаринката да не говорим. На неото им куцат други неща. Насича кадри и маже. Приемника няма никакви функции за сега. вероятно ще оправят всичко с времето. Но най ме мъчи липсата на HDMI CEC. И като го добавят в менюто, дано да не е като при фюжъна, да ми включва тв.по нощите, че май от един завод идват!

Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на patzi за този полезен пост :
d.ivanov (14-09-2020)
  #2132  
Стар 14-09-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patzi Вижте мненията
И като го добавят в менюто, дано да не е като при фюжъна, да ми включва тв.по нощите, че май от един завод идват!
Имах подобен случай със Зеро-то. Оказа се, че след прекъсване на тока (било то и за секунди), приемника се рестартира и при включването си подава сигнал на телевизора и той да се включи. Пипнах в настройките на HDMI CEC на телевизора ли на приемника ли, не помня вече една опция и се оправи. Всичко командвам от дистанционното на телевизора. Дистанционното на приемника го използвам само когато трябва да пресканирам някой сателит. И вече телевизора не се включва сам след прекъсване на тока.
Отговори с цитат
  #2133  
Стар 14-09-2020
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,960
Благодари: 3,726
Получил благодарност:
1,723 пъти в 1,139 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patzi Вижте мненията
Не разбирам защо вдигаш акциите на на буля. Относно картината даже и фюжъна е трагедия пред неото ,за захаринката да не говорим. На неото им куцат други неща. Насича кадри и маже. Приемника няма никакви функции за сега. вероятно ще оправят всичко с времето. Но най ме мъчи липсата на HDMI CEC. И като го добавят в менюто, дано да не е като при фюжъна, да ми включва тв.по нощите, че май от един завод идват!

Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk
Какви акции да им вдигам на Буля - просто споделям наблюдения и в сегашното състояние цепеницата на Нео-то си е трагедия.

Нали и затова питах ако някой ги гледа не през операторското недоразумение дали картината е същата и проблема не е в излъчването
Отговори с цитат
  #2134  
Стар 14-09-2020
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,982
Благодари: 2,025
Получил благодарност:
2,988 пъти в 1,689 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Според мен на Vu Zero 4K картината е в пъти по добре отколкото на операторското дърво.
Ще продължавам да наблюдавам. На някои канали се наблюдава нещо като деинтерлейсинг ама ....при Евроком го забелязах


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на bu12tras за този полезен пост
Дедал (14-09-2020), Халил (15-09-2020)
  #2135  
Стар 14-09-2020
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,960
Благодари: 3,726
Получил благодарност:
1,723 пъти в 1,139 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами значи проблема си е в дръвчетата им, което все пак е добре - с ъпдейт или евентуално СА модул би трябвало да се реши проблема.
Нали уж затова е тест периода да им казваме за открити проблеми.
Отговори с цитат
  #2136  
Стар 14-09-2020
fen fen не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 1,998
Благодари: 279
Получил благодарност:
639 пъти в 385 поста
Сваляния: 70
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това нов транспондер ли е или от съседен сателит?

<transponder frequency="11901000" symbol_rate="30000000" polarization="1" fec_inner="0" system="0" modulation="1" />
Отговори с цитат
  #2137  
Стар 14-09-2020
fen fen не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Мнения: 1,998
Благодари: 279
Получил благодарност:
639 пъти в 385 поста
Сваляния: 70
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Явно съм забравил,намерих поста относно транспондера...
Цитирай:
Активен е и 11.900V dvb-s/qpsk/sr30000
Отговори с цитат
  #2138  
Стар 15-09-2020
Мемо85 Мемо85 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: May 2019
Мнения: 25
Благодари: 3
Получил благодарност:
20 пъти в 11 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Здравейте и от мен. От няколко дена и аз тествам услугата с операторския приемник на Неосат.

+ повече канали в ХД
+ разнообразие от канали. Примерно до сега нямахме Карусел тв и малкия много се радва на някои филмчета преди да си легне. Мен лично ми допадна Ауто мото спорт.
сигурно има и други +ове, но сега не се сещам за тях или поне още е рано за тях т.е. има какво да се надгражда.

- дистанционното цъка(самите бутони са на друг принцип и не, че е кой знае какъв проблем, имам други дистанционни с които работи приемника).
- при смяна на някои канали се случва картината да "изгрее" след 4-5сек.
- на някои канали картината при резки движения насича.
- при изключване на приемника ТВ-то остава да работи. Не знам дали и при другите е така или проблемът е само при мен. Удобство си е да се работи само с едно дистанционно.
- това го пиша за минус, но операторът ако чете тук, за в бъдеще може да стане "+" както и за мен, така и за него и за много други...та какво искам да кажа: на база на палитрата от чужди канали(примерно немските са около 10 а може би и над), се очаква само един турски канал Show tv. Давам реален пример с баща ми, който няма достъп до 42Е и 39Е т.е това е една добра алтернатива да комбинира бг програмите с няколко турски програми, които така или иначе не може да гледа. Предполагам, че ще има и доста други такива случаи и това според мен също би допринесло за нови абонати на Неосат. А те каналите не са кой знае колко много, основните са Show tv, Atv, Kanal D и Star Tv. Има ги и в ХД, но чак толкова няма да издребнявам, няма нужда.

За сега това е моето мнение за оператора. Тестът продължава. Надявам се наистина да има нова версия на софтуера и да мине ъпдейт на приемниците и силно се надявам това да не стане след 2 месеца...
За избора дали да стана абонат на Неосат какво да кажа, времето ще покаже, но със сигурност решението ще е в тестовия период, а не след него.

Поздрави на всички и хубав ден!
Успех на Неосат!
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Мемо85 за този полезен пост
demmlik (15-09-2020), The Joker (15-09-2020), Халил (15-09-2020)
  #2139  
Стар 15-09-2020
Аватара на Бобката1
Бобката1 Бобката1 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2017
Мнения: 354
Благодари: 37
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Зайковата група квото и както го пуснат отначало тва е. След започват да го батисват.
Отговори с цитат
  #2140  
Стар 15-09-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами аз мисля да изчакам теста и тогава , когато официално са извън тест да мърморя. То от 6 месеца ги фалирате, уж нямало да тръгнат, сега приемника не бил наред, а те хората си казаха, че просто им трябва време и със следващ ъпдейт ще добавят функциите които липсват
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
neosat, БЪЛГАРИЯ, Да, Може, Нов, Оператор, появи, се, скоро


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 66 (1 членове и 65 гости)
Николай_0407

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Оператор за IPTV user235 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 17 17-02-2022 19:47
Кой оператор ползвате? d.ivanov Дъра-Бъра 13 09-06-2012 00:01
кой оператор е biser Въпроси и отговори 7 28-12-2010 22:56
Нов-GSM-Оператор radich_58 GSM мобилни комуникации 3 16-10-2009 12:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:27.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.