The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2181  
Стар 21-09-2020
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,954
Благодари: 3,709
Получил благодарност:
1,721 пъти в 1,137 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Има нещо тотално сбъркано тогава при теб (тая кабеларка да не вземат и те сигнала от Нео-то с техни СТБ) - тоя найлон няма как да не го забележиш ... или просто по някаква причина харесваш замазана картина без детайли
Отговори с цитат
  #2182  
Стар 21-09-2020
Аватара на амиго
амиго амиго е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 441
Благодари: 118
Получил благодарност:
144 пъти в 80 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Балканец Вижте мненията
Ти поне не си платил като мен за 6 месеца напред. Абе за сега при всички забива приемника. Чакаме да мине ъпдейт и да се оправят най-важните неща. Най- важното е да се отстрани проблема с това забиване на приемника и да се пуснат останалите менюта и най-вече фаворитите. Че ще го оправят ще го оправят въпроса е да е по навреме
При мен не забива защото за три седмици съм го пускал 4-5 пъти . Какви ъпдейти да чакаме. Ако са можели да са го оправили. Ако има модули може и да стане работата , но с това дръвце едва ли.
Отговори с цитат
  #2183  
Стар 21-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ще чакаш Щом имаш желание да ползваш услугата ще чакаш. А може и да свикнеш, па да спреш да чакаш. Явно на зайко това му е веруюто... При такива приемници щеше да е по-добре да стартира с модули и да чака приемниците да ги направят, поне нямаше да събира негативи от тестерите... Знае се, че тези които ще му тестват услугата са хора със съществуваща услуга и ще се правят сравнения. Не мога да разбера на какво разчита, да се набалбукат при него хора ли? Даже и договор няма, голяма част от хората , които ще отидат при него при такава услуга ще си намерят нов оператор за нула време
Отговори с цитат
  #2184  
Стар 21-09-2020
косера косера не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2017
Мнения: 10
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Днес дойдоха от neosat да ми пуснат тестовата телевизия.Първото ми впечатление е добро.Качеството е супер за сат.телевизия,но приемника е меко казано скопен.Мисля да изчакам двумесечния период и да видим как,ще връщам оборудването.Момчето каза,че се връщат чрез куриер,но спомена само приемника и нищо не каза за чинията?А къде,ще ги пращам и как,ще ме цакат
Отговори с цитат
  #2185  
Стар 21-09-2020
Балканец Балканец не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2020
Мнения: 211
Благодари: 5
Получил благодарност:
50 пъти в 38 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Има нещо тотално сбъркано тогава при теб (тая кабеларка да не вземат и те сигнала от Нео-то с техни СТБ) - тоя найлон няма как да не го забележиш ... или просто по някаква причина харесваш замазана картина без детайли

Абе сигурно не съм толкова капризен от към картина и така виждам нещата. На твто съм направил едни настройки на картината и така ми е и за кабелната и за HDMI 1 и HDMI 2. Но и мен ме притеснява не картината а приемника как работи и това, че доста забива при бързо превключване на каналите. А каналите са доста няма как да ги превключваш един по един то цел ден ще отнеме. На мен ми се е случвало преди години на була на приемника зхд100 да ми забива така, но при подредба на каналите във фаворитите. Дано след ъпдейт да се оправи проблема и да се подреждат каналите как си трябва.
Отговори с цитат
  #2186  
Стар 21-09-2020
milenjs milenjs е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 127
Благодари: 14
Получил благодарност:
58 пъти в 33 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не знам за какво ревете. Аз си купих 4 приемника на 1-ви септември. За 6 месеца. От тогава не са спирани. Спират се само ТВ-тата. Никакво забиване. Не знам къде го видяхте.

Смяната на каналите - вярно при някои забавя секунда-две. Не съм гледал при кои, май тези които са HEVC. Ама ако секунда-две ти е много не почвай работа като механик във Формула 1.
Качеството - убиец. Сравнявам го с Булсат-а на който бях абонат 20 години. И на виваком сателитната, имаме го на вилата. Разликата е от небето до земята. А, и сравнение с виваком - Бургас оптичната ТВ като качество НЕО-то е в пъти отгоре. Като количество да не говорим.
Обслужване - също добро - пуснах заявка в сайта, обади ми се каката, на другия ден нещата бяха при мен. След седмица звъннах - трябва ми антена за караваната - на другия ден беше пак с куриер при мен.
Хубавото до тук, лошото -

Няма фаворити
Не спира и пуска ТВ-то от дистанционното на приемника
Кофти дистанционно - полвам от булсата. Булката обаче и харесва повече новото. Явно зависи от пръстите, моите са кебапчета...
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на milenjs за този полезен пост
Лозев (21-09-2020), сонисат (21-09-2020)
  #2187  
Стар 21-09-2020
ogibo ogibo е на линия
Тракторист
 

Дата на присъединяване: Jan 2008
Местоположение: Свиленград
Мнения: 837
Благодари: 322
Получил благодарност:
188 пъти в 135 поста
Сваляния: 13
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от косера Вижте мненията
Днес дойдоха от neosat да ми пуснат тестовата телевизия.Първото ми впечатление е добро.Качеството е супер за сат.телевизия,но приемника е меко казано скопен.Мисля да изчакам двумесечния период и да видим как,ще връщам оборудването.Момчето каза,че се връщат чрез куриер,но спомена само приемника и нищо не каза за чинията?А къде,ще ги пращам и как,ще ме цакат
На мен ми казаха само приемникът в Спиди. Казваш за Неосат и плащаш разходите за куриер.
Отговори с цитат
  #2188  
Стар 21-09-2020
Балканец Балканец не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2020
Мнения: 211
Благодари: 5
Получил благодарност:
50 пъти в 38 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milenjs Вижте мненията
Няма фаворити
Не спира и пуска ТВ-то от дистанционното на приемника
Кофти дистанционно - полвам от булсата. Булката обаче и харесва повече новото. Явно зависи от пръстите, моите са кебапчета...

Напълно съм съгласен с човека. На мене дистанционното си ми е добре.

Това със забавянето на hevc каналите си е нормално според мен.

Пускане на функцията HDMI-CEC и Фаворитите това са недостатъците и всичко ще е супер. Сигурен съм, че скоро ще го оправят това. Би трябвало менютата да са като на Шита на приемниците.
Отговори с цитат
  #2189  
Стар 21-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milenjs Вижте мненията
Не знам за какво ревете. Аз си купих 4 приемника на 1-ви септември. За 6 месеца. От тогава не са спирани. Спират се само ТВ-тата. Никакво забиване. Не знам къде го видяхте.

Смяната на каналите - вярно при някои забавя секунда-две. Не съм гледал при кои, май тези които са HEVC. Ама ако секунда-две ти е много не почвай работа като механик във Формула 1.
Качеството - убиец. Сравнявам го с Булсат-а на който бях абонат 20 години. И на виваком сателитната, имаме го на вилата. Разликата е от небето до земята. А, и сравнение с виваком - Бургас оптичната ТВ като качество НЕО-то е в пъти отгоре. Като количество да не говорим.
Обслужване - също добро - пуснах заявка в сайта, обади ми се каката, на другия ден нещата бяха при мен. След седмица звъннах - трябва ми антена за караваната - на другия ден беше пак с куриер при мен.
Хубавото до тук, лошото -

Няма фаворити
Не спира и пуска ТВ-то от дистанционното на приемника
Кофти дистанционно - полвам от булсата. Булката обаче и харесва повече новото. Явно зависи от пръстите, моите са кебапчета...
Значи ревем, щото виждаме какво предлагат. Казвам - пускам телевизора и приемника беше забил. Техниците не си бяха свършили работата. Превключването на каналите е бавно. Ненормално бавно. Ип тв с буфер 2 секунди превключва по-бързо. Качеството го сравняваш с на була Еми , като си гледал цял живот батак сега ще ти се струва убаво... Качеството на картината не мога да го коментирам, понеже нито имах време да го гледам повече, нито телевизора е критерий(лг некво 50-ка от 2012) ... Между мен и каналит4е стои приемника и дистанционното. За тези дето на 1 януари пускат нова и я гледат до 31 декември предполагам всичко ще е ок. Но едно е ясно, спрямо 4 оператора които сравнявам (моя си за който работя, конкуренцията срещу която се борим, булсат фюжън на андроид тв и ТИ_ВИ_БГ иптв ) нема как да ме задържат неосата с тая услуга (монтажа влиза в услугата, устройствата влизат в услугата, поддръжката е основна част от услугата) . А още по-зле е , че на такива като тебе и парите са им взели, щото айде, ние сме тестери некви, ебе ги гъзо за нас, ама за тебе трябва да му е мило и драго


Едит: до модератора, айде махнете ги тия цензури вече, кат искам да напиша нещо ще го напиша без значение звездичките, ако ще говорим за реклама дайте да си кажете а1, булсат и неосат колко ви плащат и дали си плащат
Отговори с цитат
  #2190  
Стар 21-09-2020
Силкис Силкис не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2018
Мнения: 9
Благодари: 1
Получил благодарност:
9 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Значи ревем, щото виждаме какво предлагат. Казвам - пускам телевизора и приемника беше забил. Техниците не си бяха свършили работата. Превключването на каналите е бавно. Ненормално бавно. Ип тв с буфер 2 секунди превключва по-бързо. Качеството го сравняваш с на була Еми , като си гледал цял живот батак сега ще ти се струва убаво... Качеството на картината не мога да го коментирам, понеже нито имах време да го гледам повече, нито телевизора е критерий(лг некво 50-ка от 2012) ... Между мен и каналит4е стои приемника и дистанционното. За тези дето на 1 януари пускат нова и я гледат до 31 декември предполагам всичко ще е ок. Но едно е ясно, спрямо 4 оператора които сравнявам (моя си за който работя, конкуренцията срещу която се борим, булсат фюжън на андроид тв и ТИ_ВИ_БГ иптв ) нема как да ме задържат неосата с тая услуга (монтажа влиза в услугата, устройствата влизат в услугата, поддръжката е основна част от услугата) . А още по-зле е , че на такива като тебе и парите са им взели, щото айде, ние сме тестери некви, ебе ги гъзо за нас, ама за тебе трябва да му е мило и драго


Едит: до модератора, айде махнете ги тия цензури вече, кат искам да напиша нещо ще го напиша без значение звездичките, ако ще говорим за реклама дайте да си кажете а1, булсат и неосат колко ви плащат и дали си плащат
Разбрахме че работиш за конкуренцията. Няма нужда вече да ни убеждаваш. Ние сами можем да преценим.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Силкис за този полезен пост :
йо-йо-йо (22-09-2020)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
neosat, БЪЛГАРИЯ, Да, Може, Нов, Оператор, появи, се, скоро


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 165 (23 членове и 142 гости)
AstraK, Danixbg, delcho tanev, dhddhd, gandipg, gesty, mistor, nuray, Satelit, Sionii, Sisyphus, skysat, sterios, Veskodi, veskodivia, Ачо, БониБо, денвър, Дзмей, Миро, Румендимов, Себастиян, териминатор3

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Оператор за IPTV user235 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 17 17-02-2022 19:47
Кой оператор ползвате? d.ivanov Дъра-Бъра 13 09-06-2012 00:01
кой оператор е biser Въпроси и отговори 7 28-12-2010 22:56
Нов-GSM-Оператор radich_58 GSM мобилни комуникации 3 16-10-2009 12:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.