The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2201  
Стар 22-09-2020
stromberg stromberg не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 34
Благодари: 15
Получил благодарност:
9 пъти в 7 поста
Сваляния: 19
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Колеги , всеки получава това за което плаща.Без значение за какво става на въпрос.Телефон за 500 лв. дава като за тези пари(няма значение марка),има и за повече,както и за по малко.Също и при автомобилите за 60 000 лв. купуваш топ от нисък клас и базов от среден, за премиум няма да коментирам.Същото е и при телевизорите , според мен е при всичко.За сат. телевизия 30-40лв. от които половината за допълнитени приемници и пакети(спортни или филмови,според предпочитанията)за нашия пзар е ОК.Всички са еднакви,на новите успех.
Отговори с цитат
  #2202  
Стар 22-09-2020
Аватара на jack82
jack82 jack82 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,230
Благодари: 604
Получил благодарност:
476 пъти в 338 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stromberg Вижте мненията
Колеги , всеки получава това за което плаща.Без значение за какво става на въпрос.Телефон за 500 лв. дава като за тези пари(няма значение марка),има и за повече,както и за по малко.Също и при автомобилите за 60 000 лв. купуваш топ от нисък клас и базов от среден, за премиум няма да коментирам.Същото е и при телевизорите , според мен е при всичко.За сат. телевизия 30-40лв. от които половината за допълнитени приемници и пакети(спортни или филмови,според предпочитанията)за нашия пзар е ОК.Всички са еднакви,на новите успех.
Ах пич много вярна приказка каза евала. Съгласен съм със теб от всякъде. Така е и във почти всички области вече въпрос какво ще задоволи теб и до колко си клонен да дадеш или платиш за дадено нещо.
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png
Отговори с цитат
  #2203  
Стар 22-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Силкис Вижте мненията
Разбрахме че работиш за конкуренцията. Няма нужда вече да ни убеждаваш. Ние сами можем да преценим.
Карам наред - Какво те убеждавам? Писал съм какво не харесвам, писал ли съм за кой оператор работя? Писал съм с какво ги сравнявам, твоя работа е дали ще го вземеш в предвди или не. Ако искаш, за тебе специално ще напиша - Неосат са супер, взимайте , няма да съжалявате, каналите се сменят по-бързо отколкото натискате копчето, приемника е супер, не забива, каналите са подредени точно както ви хареса, а техниците са плеймейтки, които освен че пуснаха кабелите както трябва, настроиха чинията както трябва, даже и 100 лв ми оставиха на масата за почерпка да си имам.
Цитирай:
Първоначално написано от гларус_ Вижте мненията
туистър ,другите приемници 3а 72 лева ли си ги в3ел
Интересно, айде кажи колко искат за приемници другите операртори след като се подхилкваш така ? Аз ще ти кажа, нетата от оператор е безплатна навсякъде, булсата захаринките ги дават в офисите, а1 също дават безплатно приемници. Виваком и те. Всъщност, кой иска пари за приемници ? А да , сетих се , неосат искат наем за тоя боклук...
Цитирай:
Първоначално написано от d.ivanov Вижте мненията
Здравейте, ако позволите да изкажа и аз мнение, бих казал безпристрастно, тъй като освен че имам фенгрупа то аз нямам отношения с неосат освен клиентски.

Ползвам А1 иптв, Булсатком Иптв и сателитна със zhd210 , от месец близо и Неосат.

Сравнявайки ИПТВ на А1 и Фюжъна на Булсат ще кажа че този на А1 е на светлинни години като качество.

Сравнявайки сателтната услуга на Булсат с Неосат ще кажа че Неосат е на светлинни години по добре от Булсат.

Съответно булсата ги махам след края на Октомври и оставам на А1 и Неосат и на два бокса с портали.

Не разбирам какво се плюе, приемнка са обещали да го ОТскопят, в картината като за БГ сателитен оператор нямам забележки (сравнявайки с другите три) като разнообразие и пакет няма какво да коментираме.

Извода е че не знам по какво плюете? Не са идеални но са най добрия DTH БГ оператор към момента. Ясно е че чистят бъгове но все пак затова е този гратисен период.
Тигър, ти пък им излиза гъзовете, кво значи плюене ? Всеки един от тези които сме писали се е аргументирал и ти ако още не знаеш какво плюем значи няма и да разбереш. Ние сме в тестов период, ама услугата вече се предлага в този вид за ПАРИ, ако не си забелязал има хора дето са платили за 6 месеца и една година напред. Всеки сам си преценява какво и как да прави, но за да е сигурно че ще вземе рпавилното решение има нужда от информация. Това е . Има ли информация всичко зависи от него си. Няма ли информация отиваме на късмета, а той рядко е с нас. И за да ти се хареса това което пиша, прочети пак отговора ми към първия цитат, за да си доволен от тов което пиша за неосат
Отговори с цитат
Следните потребители (6) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
bu12tras (22-09-2020), demmlik (22-09-2020), vadzari (22-09-2020), wassl (22-09-2020), амиго (22-09-2020), Дедал (22-09-2020)
  #2204  
Стар 22-09-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
даже и 100 лв ми оставиха на масата за почерпка да си имам
E това трябваше да се сетят да направят, ако искаха да отмъкнат повече клиенти от конкуренцията! Всичко останало е мижи да те лажем.
Отговори с цитат
  #2205  
Стар 22-09-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@туистера

Ако ми видиш канала в тубата, ще кажеш че лижа на Булсат, истината е че ми е хоби всичко това.

На кое викаш лизане, че казвам какви са плюсовете, а не съм ли казвал минусите, скролни във фейса и ми виж постовете от лятото.

Разликата обаче е че не казвам само минусите а и плюсовете и после се хващам пиша мейл и хората ми отговарят кога какво ще оправят, не знам на вас изнася ли ви да ги очервате (говоря професионално) мен ми е все тая. Аз не го работя това. Само хоби ми е...
Отговори с цитат
  #2206  
Стар 22-09-2020
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Аз незнам ама да предположим,че излъчването на каналите е супер качество и стигаме до умрелият приемник дето лъжат,че ще му подобрат качеството,как ще стане това,ако хардуерно е боклук!?Що ли не се очудвам,като видиш умреляците на булсата и ще видиш бъдещето в неосата!Модулите да не говорим,те са в стил очаквайте скоро!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #2207  
Стар 22-09-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Аз незнам ама да предположим,че излъчването на каналите е супер качество и стигаме до умрелият приемник дето лъжат,че ще му подобрат качеството,как ще стане това,ако хардуерно е боклук!?Що ли не се очудвам,като видиш умреляците на булсата и ще видиш бъдещето в неосата!Модулите да не говорим,те са в стил очаквайте скоро!
И ти си прав. Ама все се надяваме че ще е софтуера а хардуера виновен , щото като параметри не е зле приемника. 512 рам не е толкова зле, на времето гледах с една GM с 256 че поддържаше YouTube даже и си вървеше всичко. Въпроса е дали ще съумее някои да напише по читав софт, а може и вече да е написан
Отговори с цитат
  #2208  
Стар 22-09-2020
гларус_ гларус_ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 330
Благодари: 28
Получил благодарност:
70 пъти в 42 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

@туистера
не атакуваш най-голямата слабост на неото-Булкрипта и опцията 0,78 цента
Отговори с цитат
  #2209  
Стар 22-09-2020
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от patzi Вижте мненията
За теб знаем... От бг. само певица...пък на тореадорите плащаш щот им по убаво качеството от неосата
За мен качеството е супер и то защото е наистина супер.

Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk
Ма тя певицата пее навсякъде и на всички езици дори на ника ми на 1,9 как пее,а декодера им е в пъти по дървен от Фюжъна, за къв чеп ми е.Исках само да скивам густо ли е картината , ама на дървото дори Сонито му се цупи!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
vadzari (22-09-2020)
  #2210  
Стар 22-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,046
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,762 пъти в 986 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз не атакувам нищо, нямам работа с булкрипта, моята цел е като краен потребител да видя какво ми предлагат отсреща и да го сравня с услугата , която предлага моя съществуващ оператор. Имам възможността да го правя и от гледната точка на техническо лице в оператор и да съм наясно какво може и какво не може да се очаква. Какво не може да се очаква в случая - подобрение на работта на приемника. Орязали са го колкото може за да работи поне толкова колкото го виждаме в момента че работи.
Това е нещото което всеки един трябва и може да направи. Взимаш настоящето и го сравняваш с това което ти предлагат - цена, качество, услуга , правиш сравнението и си взимаш решението. Това което се губи в случая - казват ни да си вземем една услуга и да чакаме да се оправи... Нямам нищо против неосат, очаквах от тях конкурентна услуга, уви... освен броя канали до тук друго не се вижда... качеството се показва , че е субективно и зависи от окото и телевизора, при мен и от монтажниците, понеже ненастроена антена няма как да ми даде това което пускат от сателита към мен ...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
neosat, БЪЛГАРИЯ, Да, Може, Нов, Оператор, появи, се, скоро


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 165 (20 членове и 145 гости)
AstraK, Danixbg, delcho tanev, dhddhd, gandipg, mistor, nuray, Satelit, Sionii, skysat, sterios, veskodivia, Ачо, БониБо, денвър, Дзмей, Миро, Румендимов, Себастиян, териминатор3

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Оператор за IPTV user235 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 17 17-02-2022 19:47
Кой оператор ползвате? d.ivanov Дъра-Бъра 13 09-06-2012 00:01
кой оператор е biser Въпроси и отговори 7 28-12-2010 22:56
Нов-GSM-Оператор radich_58 GSM мобилни комуникации 3 16-10-2009 12:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.