The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #221  
Стар 05-01-2011
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Колкото и да си ближе раните мисля че трябва да отговори на въпроса.
Не съм привърженик на никого от двамата,но мисля че този въпрос трябва да се изясни.
Малко странно ми се вижда ситуацията. Първо видях темата в другия форум и после тук. И защо направо се пита за префлашване,а не за повреда или дефект? После пак потърпевшия винаги трябва да му се теглят думите като с ченгел от устата. Не си постна проблема още от самото начало.
Ако някой на мен ми беше продал повреден приемник без гаранция щяха да го разберат чак от другото полукълбо на Земята още веднага. Нямаше изобщо да търся начини да си го ремонтирам сам.
Отговори с цитат
  #222  
Стар 05-01-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,951
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,328 пъти в 3,558 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Е добре, какво според теб трябва да се зареди за да се омаже толкова този бокс?
Отговори с цитат
  #223  
Стар 05-01-2011
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Това не ме интересува. Интересува ме кога е настъпила повредата. Преди бокса да иде при новия собственик или след това.
Това не е лека кола за да и причукаш шарнирите или кормилните накрайници колкото да не чука докато я продадеш.
Това има предвид Продуценте ама ти явно си предубеден. И снощи ти го казах.
Отговори с цитат
  #224  
Стар 05-01-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,951
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,328 пъти в 3,558 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Devnull Вижте мненията
Това не ме интересува. Интересува ме кога е настъпила повредата. Преди бокса да иде при новия собственик или след това.
Това не е лека кола за да и причукаш шарнирите или кормилните накрайници колкото да не чука докато я продадеш.
Това има предвид Продуценте ама ти явно си предубеден. И снощи ти го казах.
Да предобеден съм, че не трябва да се купуват дм800 клонинги от когото и да е, защото има много боклуци, които определено за нищо не стават.
Кажи ми сега пък ти какво трябва да заредя на дрийма за да се омаже толкова, че да не може да се оправи с дрийм ъп?
Повредата не е софтуерна, а хардуерна! На дрийма е инсталиран и харддиск, инсталиран не от кой да е, а от чано - егати подигравката, особенно след като му казах да не си прави подобни експерименти.
Отговори с цитат
  #225  
Стар 05-01-2011
Аватара на dsc
dsc dsc не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 2,062
Благодари: 1,863
Получил благодарност:
3,507 пъти в 1,148 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Е добре, какво според теб трябва да се зареди за да се омаже толкова този бокс?
Няколко цитата на пича:
"то може, ама твоя не може да се ръчка,трябва да има нещо с което да си губя времето,че ми е скучно тука от 2 дена нещо......тто и дм има само няколко менюта ама се забавлявах няколко дни.....
освен да го разглобя и да го презапоя друго не виждам какво да ръчкам по него"
"двуамя се между архивите и този на бебезавар,ама гледам немат китайски език и двете,а аз съм свикнал само на китайски да работя...
то за тия ще трябва нов комплект инструменти да си купувам,чук и други такива неща...."
"айдеееее,днес е деня в които някои ще стане горд собственик на дм800,,
Kупуваите не се чудете ,този риск поемете и дреем боксче 800 си вземете, банковите сметки изпразнете моите джобове напълнете и по цяла нощ не спете......."
"край на търга ,продадено за 500,заминава за братята руснаци.
вдругиден пускам другия да се продава че още е новичък,след това идват още 2........приемам заявки цени от 350лв."

Както се казва..без коментар
__________________
Triax 110 - GiGaBlue HD Quad
Отговори с цитат
  #226  
Стар 05-01-2011
Аватара на lubo781
lubo781 lubo781 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Пазарджик
Мнения: 130
Благодари: 29
Получил благодарност:
17 пъти в 11 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Тук съм Чано ме покани да но тои е от София а аз от Пазарджик с това не се оправдавам да питах по форумите причината беше че има хора които разбират много повече от мен но никои не успя да му качи нов имидж на DM дори хората които разбират.
__________________
DM800HD SE - TOSHIBA 32 RL 933
Отговори с цитат
  #227  
Стар 05-01-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lubo781 Вижте мненията
Тук съм Чано ме покани да но тои е от София а аз от Пазарджик с това не се оправдавам да питах по форумите причината беше че има хора които разбират много повече от мен но никои не успя да му качи нов имидж на DM дори хората които разбират.
Ако щеш вярвай, на един от петрич, Дм му прави мизерии, всичко си бачка, само дето от дъжд на вятър се закача по рс232 ком порта, а то накрая се оказало, че трябвало малко да натиска процесора, че да му тръгне като хората бокса. И 1 път кат запали, няма спирачка.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #228  
Стар 05-01-2011
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Кажи ми сега пък ти какво трябва да заредя на дрийма за да се омаже толкова, че да не може да се оправи с дрийм ъп?
Ако в този форум разрешите да пусна линк от другия ще ти кажа. Или трябва да правя copy-paste? Повредата на този бокс съм почти сигурен че е такава като на този при мен дето го правих. Ръчкана и вадена симката,което довежда до повреда на слота от неграмотно пипане. В случая може и Чано да го е правил не го отричам,а може и новия собственик от любопитство да провери дали действително е SIM2.01.
Пак подчертавам не ми пука за никой от двамата и не ги познавам лично,но тук има тъмота по въпроса. Още повече че два или три дни,че може и по-малко да е(не помня точно) въпросния бокс е бил префлашнат от наш колега и е работил. Та питам аз кой е този луд дето ще чупи нещо броени часове преди да го продаде?
Отговори с цитат
  #229  
Стар 05-01-2011
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lubo781 Вижте мненията
Тук съм Чано ме покани да но тои е от София а аз от Пазарджик с това не се оправдавам да питах по форумите причината беше че има хора които разбират много повече от мен но никои не успя да му качи нов имидж на DM дори хората които разбират.
А точно в Пазарджик има там един ама май не си ходил при него. И тъй като ти не казваш имена аз ще кажа ча този тук се води като "Стария"
Отговори с цитат
  #230  
Стар 05-01-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,951
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,328 пъти в 3,558 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Devnull Вижте мненията
А точно в Пазарджик има там един ама май не си ходил при него. И тъй като ти не казваш имена аз ще кажа ча този тук се води като "Стария"
Зарежи го оня, само ариви продава.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 61 (0 членове и 61 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 07:30.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.