The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #221  
Стар 24-04-2014
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Абе ей сега ви пиша от PENTIUM 3 1000Mhz с 30 GB Seagate компа е на 14 години, освен ако както казва hitman тия не са скапали качеството тотално, според мен са добре.
Отговори с цитат
  #222  
Стар 24-04-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Абе ей сега ви пиша от PENTIUM 3 1000Mhz с 30 GB Seagate компа е на 14 години, освен ако както казва hitman тия не са скапали качеството тотално, според мен са добре.

Коко, колегиален съвет. Ако искаш хората да не се ебават с теб и да не ядеш толкова често банани просто се постарай като кажеш едно нещо да не го повтаряш няколко пъти. Разбрахме, че компа ти е на 14 години вече 2 пъти в продължение на един час. Няма нужда. Смятам, че в това хоби сме се събрали като цяло интелигентни хора и повечето от нас помнят повече от 1 час. Сега остана да се включи де-мака, нео-то, чушкопека и това, че как може някой да е от някъде и да подкрепя еди кой си и картинката ще стане пълна
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
sarivano (15-05-2014)
  #223  
Стар 24-04-2014
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията

Коко, колегиален съвет. Ако искаш хората да не се ебават с теб и да не ядеш толкова често банани просто се постарай като кажеш едно нещо да не го повтаряш няколко пъти. Разбрахме, че компа ти е на 14 години вече 2 пъти в продължение на един час. Няма нужда. Смятам, че в това хоби сме се събрали като цяло интелигентни хора и повечето от нас помнят повече от 1 час. Сега остана да се включи де-мака, нео-то, чушкопека и това, че как може някой да е от някъде и да подкрепя еди кой си и картинката ще стане пълна
Никъде няма офтопик - във втория пост уточнявам колко GB е хард диска, защото не можех да си едитна първия и системата с която работи. Къде има тук офтопик?

Цецко, цецко от цял форум ти ли се намери да ми даваш наклон на шапката бе?

Е това вече Цецко е офтопик.
Отговори с цитат
  #224  
Стар 24-04-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Никъде няма офтопик - във втория пост уточнявам колко GB е хард диска, защото не можех да си едитна първия и системата с която работи. Къде има тук офтопик?

Цецко, цецко от цял форум ти ли се намери да ми даваш наклон на шапката бе?
Кокич, Кокич.... Ако не си разбрал, защото очевидно трудно схващаш, емотиконите съм ги сложил за моето мнение. Защото то е OFF на темата. Правя ти забележка да не повтаряш едно и също нещо като развалена латерна. Не си ли осъзнал, че с постоянното писане на едно и също нещо адски дразниш? Ще видим този път колко ще изтраеш преди да запееш старата песен на нов глас.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
sarivano (15-05-2014)
  #225  
Стар 24-04-2014
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Кокич, Кокич.... Ако не си разбрал, защото очевидно трудно схващаш, емотиконите съм ги сложил за моето мнение. Защото то е OFF на темата. Правя ти забележка да не повтаряш едно и също нещо като развалена латерна. Не си ли осъзнал, че с постоянното писане на едно и също нещо адски дразниш? Ще видим този път колко ще изтраеш преди да запееш старата песен на нов глас.
Че ти кой си, че ще ми правиш забележка бе? Забележка ми бил правил. Нито си модератор, нито администратор, нито аз съм нарушил правило. Обаче съм на крачка да го наруша. Ще те чета какви ги пишеш.

Съжалявам за спама. Някой път няма как...
Отговори с цитат
Стар 24-04-2014
Цец0
Това съобщение е изтрито от Цец0. Причина: Няма смисъл....
  #226  
Стар 24-04-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,968
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от civica Вижте мненията
Дано да не ти се наложи да я ползваш тази гаранция ! А за да е такава цената , си има причини !
Но има наистина прилични намаления на определени стоки .
Досега не съм имал проблеми с гаранцията на дискове, специално за Seagate говоря , винаги са ми ги сменяли с чисто нови.
Отговори с цитат
Стар 24-04-2014
Чушкопека
Това съобщение е изтрито от дрим. Причина: Коко, още един път "боклук" и пак ще ревеш другаде, много бързо забравяш нещо!!!
Стар 24-04-2014
Цец0
Това съобщение е изтрито от Цец0. Причина: Няма смисъл...
  #227  
Стар 24-04-2014
Аватара на uplevel
uplevel uplevel е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Местоположение: Пловдив
Мнения: 787
Благодари: 533
Получил благодарност:
333 пъти в 200 поста
Сваляния: 450
Ъплоуди: 18
По подразбиране

Така , направих си труда да направя извадка от нашата РМА програма(описваме ремонти и смяни за гаранциите) , та за период от една година точно назад положението е такова:

16 броя Toshiba
13 броя Seagate
27 Western Digital
46 Hitachi

Това обхваща само наблюдение по марки , включва 2,5 и 3,5 инчови хардове без значение от големината(1,2,3 ТБ или 320,500 ГБ).
А продажбите процентно все пак са така :Най- много Hitachi и Toshiba(63% -правилото за най-евтино), Seagate -22%,най-малко WD- 16 %.
Изводите си ги правете сами, тези от Пловдив , които знаят къде работя имат на представа какви количества продаваме на месец.
__________________
Triax TD88 - 90E<-->8W; Strong 90 - 45Е<-->30W, GigaBlue HD Quad Plus+Multistream tuner SP2246T,TBS 5980,DABlin DAB player

Последно редактирано от uplevel : 24-04-2014 на 16:41
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на uplevel за този полезен пост
bu12tras (24-04-2014), Мастер Джедай (06-09-2014), Цец0 (24-04-2014), Чък Норис (24-04-2014)
  #228  
Стар 24-04-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,760
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Митак, това определено е интересно като статистика. Виждам, че съотношението на проблемни Seagate към Hitachi е почти 1:3,5... А защо ли ми се струва, че продажбите със сигурност е доста повече от това съотношение в полза на Hitachi?
Отговори с цитат
  #229  
Стар 24-04-2014
LyuboZ LyuboZ не е на линия
Мързеливец!
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 104
Благодари: 106
Получил благодарност:
26 пъти в 17 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Интересна статистика! Благодаря на колегата за положения труд! Със сигурност неговите данни са по-точни от тези, които имам аз или на всеки друг, който не си изкарва хляба от продажба на компоненти.

Изумен съм от бройката "сервизирани" WD дискове. След като казваш, че се продавали най-слабо (заради цената), да не би да става дума за конкретна партида/серия/модел? Моите впечатления са точно обратните?!

Това, което ме кара да предпочета WD пред Seagate са следните факти от първо лице:

WD - сменени 2 от 20 (3TB WD Red) за период от 1.5 година.
Seagate - сменени 5 от 5 (злополучният ST31000333AS модел).

Държа да отбележа, че тук говорим за consumer дискове, а не такива за "голямо натоварване".

Поздрави и се извинявам за отплесването от темата за прИмоциите.
Отговори с цитат
  #230  
Стар 24-04-2014
алт алт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 765
Благодари: 176
Получил благодарност:
201 пъти в 155 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Много е важно харда да не се изключва през 5-10 минути, а да си бачка нонстоп.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ви, Да, набутат, Стара, техника, Треска


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
DVB-T Стара Загора Веско ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 38 04-11-2021 11:27
Стара антена и крайно време за нова техника- съвети? Саян Въпроси и отговори 15 26-06-2014 21:51
Стара чиния от ITV retro САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 19 03-06-2011 02:01
Цял месец “Треска за Оскари” по Диема 2 ТИНТИН ФИЛМИ 0 08-02-2011 18:01
Конфигуриране на стара система BeTTeR Въпроси и отговори 4 04-08-2008 22:11


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.