The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2371  
Стар 05-05-2014
Аватара на kabel
kabel kabel не е на линия
Балкантурист
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 620
Благодари: 485
Получил благодарност:
132 пъти в 88 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Невероятен отговор. Е осра ми темата - поздравления.
ти отдавна си се осрал...спокойно
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на kabel за този полезен пост :
sarivano (06-05-2014)
  #2372  
Стар 06-05-2014
Аватара на kabel
kabel kabel не е на линия
Балкантурист
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 620
Благодари: 485
Получил благодарност:
132 пъти в 88 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 20
По подразбиране

няма смисъл...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на kabel за този полезен пост :
sarivano (06-05-2014)
  #2373  
Стар 06-05-2014
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Тия дни ще кача последната версия на Satco DX World of Satellites на торент на .iso разни елементи да се запознаят колко полезна програмка беше. От диска ще я кача.
Коки, както се питаш и отговаряш сам, наверно ХИПЕР-програмката сам ще си я качваш и сваляш от торента,а? Голяма комедия си)))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #2374  
Стар 06-05-2014
Аватара на kabel
kabel kabel не е на линия
Балкантурист
 

Дата на присъединяване: Jan 2009
Мнения: 620
Благодари: 485
Получил благодарност:
132 пъти в 88 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 20
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Поне се мъча да помогна нещо с моите скромни знания, а не вечно да плюя като теб нали?
и какви знания имаш че нещо не се разбра....и във двата форума си станал за смях..
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на kabel за този полезен пост :
sarivano (06-05-2014)
  #2375  
Стар 07-05-2014
Кермит Кермит не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Мнения: 555
Благодари: 84
Получил благодарност:
153 пъти в 107 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от om63 Вижте мненията
Всъщност е малко смешно да не знаят точно от дарик че международният ден на радиото е 13 февруари Обявен по инициатива на ЮНЕСКО във връзка с годишнина от първото предаване на радиостанцията на ООН през 46-та година. Разбира се смисълът му е тесен в областта на радиото като информационно развлекателна медия...

А 7.май се празнува у нас като ден на радиото и телевизията и в Русия като ден на радиото. Т.е. не е особено международен. Предполагам че в Германия например не се отбелязва.. особено в по-западната и част.
Сега прочетох цялото съобщение.. те са си го написали

А за откривателството .. темата е дълга спорна и адски политически комерсиализирана.

Да са живи и здрави всички празнуващи.
Мислих, мислих 5 мин преди да го цитирам, но ще го напиша та мже да ме банирате отново или пак за пореден път.
Та крайно тъп пост като един друг за ГО дето проверяваше на не негов автомобил.
Отговори с цитат
  #2376  
Стар 07-05-2014
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Кермит Вижте мненията
Мислих, мислих 5 мин преди да го цитирам, но ще го напиша та мже да ме банирате отново или пак за пореден път.
Та крайно тъп пост като един друг за ГО дето проверяваше на не негов автомобил.
Това е чудесно! Показва че можете да мислите цели 5 минути. Не виждам за какво се притеснявате от бан. Всеки има право на мнение. Вашето не ме обижда. Така че продължавайте смело с мисленето. А за ГО - да ви дам ли номер на произволен полицейски автомобил да проверите - Аз си направих труда някои излизат някои не Единият вариант е ясен и аз не знам защо залагам на него Другият разбира се винаги е възможен. Важното е да се мисли.. иначе ще започнете да пишете тъпи постове като моите.
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на om63 за този полезен пост :
Didko (07-05-2014)
  #2377  
Стар 07-05-2014
Аватара на Didko
Didko Didko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: на село
Мнения: 1,508
Благодари: 265
Получил благодарност:
600 пъти в 278 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ОФтопик: Не знам за какво ГО на полицейски автомобили говорите, но да ви го кажа накратко - работил съм във фирма, застраховаща автомобилите на МВР по ГО. Там нещата се случват по групова полица и по закон тези автоможили не се отчитат към ГФ, т.е. не се предоставя списък с номерата им. По същата точка минават и военните.
Ако някой се опитва да провери кола на КАТ (МВР) в ГФ за валидна ГО, най-вероятно ще му излезе грешка. Виж обаче, ако ви спрат извънградско, можете да ги гърчите за винетка!!
Отговори с цитат
  #2378  
Стар 07-05-2014
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Didko Вижте мненията
ОФтопик: Не знам за какво ГО на полицейски автомобили говорите, но да ви го кажа накратко - работил съм във фирма, застраховаща автомобилите на МВР по ГО. Там нещата се случват по групова полица и по закон тези автоможили не се отчитат към ГФ, т.е. не се предоставя списък с номерата им. По същата точка минават и военните.
Ако някой се опитва да провери кола на КАТ (МВР) в ГФ за валидна ГО, най-вероятно ще му излезе грешка. Виж обаче, ако ви спрат извънградско, можете да ги гърчите за винетка!!
Ооо това е редовния номер. По ЗДП всяка кола, било тя и служебна при движение по Републиканската пътна мрежа трябва да има винетка - естествено поема се от съответното ведомство - има ама няма. И после кой си говори сам?
Отговори с цитат
  #2379  
Стар 07-05-2014
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[QUOTE=Didko;319598]ОФтопик: Не знам за какво ГО на полицейски автомобили говорите, но да ви го кажа накратко - работил съм във фирма, застраховаща автомобилите на МВР по ГО. Там нещата се случват по групова полица и по закон тези автоможили не се отчитат към ГФ, т.е. не се предоставя списък с номерата им. По същата точка минават и военните.
Ако някой се опитва да провери кола на КАТ (МВР) в ГФ за валидна ГО, най-вероятно ще му излезе грешка. Виж обаче, ако ви спрат извънградско, можете да ги гърчите за винетка!! [/QUOTE}

Не знам какво сте работили ама бихте ли ми цитирали закона, члена и алинеята за която говорите. Щото аз мога да Ви цитирам закона, члена и алинеята съгласно която точно за полицейските автомобили не се заплаща винетна такса, както и за линейките
Ето цитата от Закона за пътищата :
"Чл. 10б. (Нов - ДВ, бр. 6 от 2004 г., изм. - ДВ, бр. 69 от 2008 г., изм. - ДВ, бр. 93 от 2009 г., в сила от 24.11.2009 г.) За движение по републиканските пътища на пътни превозни средства на Министерството на вътрешните работи, на Държавна агенция "Национална сигурност", на Неотложната медицинска помощ и на въоръжените сили не се заплащат такси по чл. 10."
И ако не знаете члена 10 ето и началната част от него
"Чл. 10. (Изм. - ДВ, бр. 43 от 2008 г.) (1) За преминаване по републиканските пътища, които са включени в трансевропейската пътна мрежа, както и такива, които са извън нея или по техни участъци, Министерският съвет може да въвежда само една от следните такси:
1. такса за ползване на пътната инфраструктура - винетна такса; заплащането на винетната такса дава право на едно пътно превозно средство да ползва за определен срок републиканските пътища
"

Очаквам вашия цитат, защото наистина ще ми е интересно ако сте прав - става дума за отговорност за причинени щети на невиновно лице - нищо общо с таксите за преминаване по пътищата. Държавата е решила че катаджиите не търкат пътищата - ОК .. но държавата няма как да реши че ако ме прегази полицейска кола няма да ми счупи краката. Предполагам ме разбирате след като сте работили в бранша
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
  #2380  
Стар 11-05-2014
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от koko_varna Вижте мненията
Днес гледах по КАНАЛ 3 запис на мача Нотингам - ЦСКА 0:1 от 1980 - Нотингам действащ Европейски клубен шампион.
Ако съм на сегашните футболисти на ЦСКА и гледам мача, директно бих си теглил куршума и да си прекратя мъките.
Преди 34 години ЦСКА играят по-комбинативен футбол от колкото сега.

Поздрави! Ама то не е за поздрави
Навремето, Тодор Живков, Светла Му Памет, бе казал:

„Сега всеки ден, всеки час, навсякъде около нас има матриал...“

А съвсем наскоро какво каза тиквундерицата или по прицнип всичката измет, 'дет управлява България? Че няма мат'риал а наличният да ходи да пасе овцете.

Е това е разликата, че сега всичко е измет!
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
айде, напъни, НЕ, не забравяй водата, остана, Родилни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 279 (0 членове и 279 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:48.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.