The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 02-02-2011
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ТИНТИН Вижте мненията
Дениславе, N900 между другото се води преди всичко интернет таблет+GSM модул. Само не разбрах защо трябваше от предходните модели N800,N810 да падат на 3.5" дисплей с една мижава клавиатура -която поне за мен е несъвместима с понятието таблет. Добър хардуер -даващ възможност за овърклок и добри времена(евентуално) завбъдеще на линукс продукта меего -но нещо много се забавиха с интел а конкуренцията не спи а налага свои стандарти. Apple и Google дръпнаха много последните 2 години във високия клас а както се вижда и в средния андроид-а започва да яде от пазарния дял на фините.Донякъде силния пазар на финландците в Азия ги оставя все още в играта но сигурно няма да е задълго.
Е71,Е72,Е52,Е90 както и цялата Е серия+ блекберита-та напрактика немогат да се сравняват с айфона и галаксито по простата причина че са правени за различен тип потребности и различни потребители съответно. Първите са преди всичко бизнес насочени -като при разопаковането още си идват със софтуера за съответните нужди, докато галаксито и айфона са насочени преди всичко към мултимедията.
Тези модели Нокии са вехтички вече да се сравняват с Айфон 4. С него се сравняват N8, C7, C6-01 скоро ще излязат и още. Вярно, че N900 се води таблет, но все пак е и телефонче и по-малко по размери от нахапаната ябълка. Не виждам как Айфона го превъзхожда по нещо. Дебиан базиран е има над 10000 хиляди безплатни проложения от хранилищата, безплатен GPS с навигация и карти, които се обновяват постоянно. За мултимедията няма също какво да се сравнява.

Иначе Айфончето съм го държал, даже и един приятел има такъв, нищо особенно. Дисплейчето го сравнявай с N8, защото когато беше излязла N900, Айфоните не можеха да прехвърлят още mp3-йки
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #22  
Стар 02-02-2011
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 не е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,749
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,659 пъти в 2,343 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

10000 приложения?
Хахахаха, браво, страхотно звучи.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 02-02-2011
Аватара на netman
netman netman не е на линия
Жичкаджия
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: Бургаско
Мнения: 1,815
Благодари: 400
Получил благодарност:
301 пъти в 146 поста
Сваляния: 114
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Определено Нокия лежата на стари лаври ... до скоро имах Е51 преди да го пилана а от 2 месеца съм с ЛГ ОПтимус 540 и след седмица човъркане по форумите си лепнах късръм ром-че, тунинговах го, софтуерче вс нужно му сложих и е изстребител, просто върху андроида постоянно се работи за разлика от "затворените" системи на Нокия. Жалко за славното им минало ... просто ги издухват съвременните Андроидчета ...
Отговори с цитат
  #24  
Стар 02-02-2011
Музикантът Музикантът не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 759
Благодари: 63
Получил благодарност:
353 пъти в 184 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Айфоните може да ги продавате с инструкция как се държи, че да не му изчезва сигнала . Това нищо е с най-голям пазарен дял, а за тия двете доста бобец има да хапнат да ги стигнат.
Имам доста познати и колеги от друг форум с iPhone 4 и нямат никакви проблеми с обхвата. Отиди в глобул или мтел, държи го както искаш и ще видиш, че няма никакъв проблем.

Цитирай:
Първоначално написано от Didko Вижте мненията
hitman, как гледаш клипчета от vbox7 с айфоня?
И нали знаеш - само Чък Норис има айфон с цяла ябълка, а само на Бойко Борисов айфоня плейва флаш
Клипчетата от Vbox7 се гледат с iPhone. . Ако толкова много те интересува влез във форума на bgiphone, (там ще намериш и мен в екипа ) и ще намериш отговора на твоя въпрос. Пак ще кажа клипчетата от vbox7 работят на iPhone.

Цитирай:
Първоначално написано от Денислав Вижте мненията
Иначе Айфончето съм го държал, даже и един приятел има такъв, нищо особенно. Дисплейчето го сравнявай с N8, защото когато беше излязла N900, Айфоните не можеха да прехвърлят още mp3-йки
Ти си го държал, ама какво си държал? Едно е да го държиш, а друго е да го притежаваш.

Цитирай:
Първоначално написано от ТИНТИН Вижте мненията
Че какво чудно има -като се вземе навпредвид че в топ 10 на приложенията сваляни от ейпъл стора за миналата година са само игрички за малките деца да си играят я в къщи, я по време на работа -нищо лично..
Вярвай ми, не съм от тези малки деца, които само си играят с игричките, просто дадох пример



Айде сега кажете коя операционна система има GPS навигации от всички производители?
По темата.На мен ли ми се струва или снимката в шапката на темата е iPhone, а в самата статия най-много се говори за андроид?
__________________
TV: LG OLED55C9
Box: Nvidia Shield TV 4K
Отговори с цитат
  #25  
Стар 02-02-2011
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emco83 Вижте мненията
Имам доста познати и колеги от друг форум с iPhone 4 и нямат никакви проблеми с обхвата. Отиди в глобул или мтел, държи го както искаш и ще видиш, че няма никакъв проблем.


Клипчетата от Vbox7 се гледат с iPhone. . Ако толкова много те интересува влез във форума на bgiphone, (там ще намериш и мен в екипа ) и ще намериш отговора на твоя въпрос. Пак ще кажа клипчетата от vbox7 работят на iPhone.


Ти си го държал, ама какво си държал? Едно е да го държиш, а друго е да го притежаваш.


Вярвай ми, не съм от тези малки деца, които само си играят с игричките, просто дадох пример



Айде сега кажете коя операционна система има GPS навигации от всички производители?
По темата.На мен ли ми се струва или снимката в шапката на темата е iPhone, а в самата статия най-много се говори за андроид?
Повярвах ти колега че не си от хората играещ на игричките.
По въпроса за GPS софтуера си прав че за айфоня ги има всички навигаций -но аз да те питам в даден момент дали всички ще ги ползваш.
Сериозно по темата има един томтом, а отскоро и гармин за айфоня но това не е кой знае какво предимство като се има навпредвид че за андроид има доста стойностни навита като Navigon, CoPilot,IGO,Sygic10,Sygic Aura, NDrive10 и др.
Тоест въпрос на време е и останалите 2 навита да тръгнат на бързо развиващата платформа Андроид -а и да не тръгнат никой няма да загуби.
По въпроса за снимката на айфоня -ами това са дали в статията -няма да тръгна да ти търся снимка на тел. с Андроид я.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 02-02-2011
лтрифонов лтрифонов не е на линия
aussie
 

Дата на присъединяване: May 2010
Местоположение: Перник
Мнения: 669
Благодари: 140
Получил благодарност:
275 пъти в 156 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 3
По подразбиране

притежателите на iphone няма какво да ги мислим : )
те ако искат могат да си качат android - тук пише как
все още е в нестабилна фаза но има препоставки
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
android, symbian, дял, изпреварила, пазарен, ПО


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Nokia: "Твърде много компании предлагат телефони с Android, за да има запомнящи се spgi Дъра-Бъра 28 14-02-2011 08:14
Firefox изпревари Internet Explorer по пазарен дял в Европа ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 1 06-01-2011 19:12
Android дистанционно за Enigma2 Стоян Дъра-Бъра 7 31-12-2010 13:04
Пазарен навигатор: вариантите пред България в глобална криза ТИНТИН ДРУГИ 0 10-07-2009 14:38


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 06:13.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.