The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #21  
Стар 26-04-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Това за по-доброто видео също е субективно мнение - твоя си преценка. На доста размазаното видео на IP-бокса не им допада. И аз мога да докарам същия ефект с настройките на остротата на телевизора.
Описваш почти идеалния приемник на идеалната цена, но той ако беше такъв пазара отдавна щеше да го е поискал. DM800 е най-купувания HD-приемник (въпреки че е толкова скъп). Като Цар на Тъпаците може би няма да намериш отговор ЗАЩО, или ще изсмучеш от пръстите си нещо в стил "глупаците са като овце". Въпреки че точно на тях разчиташ, за да изкараш още некой лев отгоре.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Джак за този полезен пост
bu12tras (26-04-2009), Ники (26-04-2009)
  #22  
Стар 26-04-2009
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,969
Благодари: 2,018
Получил благодарност:
2,986 пъти в 1,688 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Нека и аз да се намеся в спора ви,макар ,че на дзумбата не съм от любимците и той на мен но за ДМ800 е прав,ползвам го от една година и не мога да разбера как не можаха да му напишат свестен софт,все нещо му е бъгаво и няма оправия,на последните 2 релийза на джемини mkv вместо да вървят по добре те стават по зле ,днес не знам за кой път ми е забива вече не мога да изгледам един филм като хората ,трябва да го рестартирам след всеки филм щото флаша му се пълни ,да не говорим за всякакви плъгини писани и недописани!!!
Отделно от това се оказа че хардуерно не подържа Divx и никога няма да може!!!
За HD сат приемник е супер но за нищо друго ,не е мултимедийния център какъвто искат да го изкарат!!!
ползвам Сссам от самото начало от както гледам на шеринг и съм доволен ,развитието му за последните 3 години е голямо ,но може и още,факта ,че новопоявилия се Мbox е на път да го измести е притеснителен!!!
Дзумба Gbox-а може и да е супер но не е за всеки,иска прекалено много подръжка ,поне аз съм останал с такова впечатление от всички постове за него в 2-та форума!!!Хората които го хвалите си ти и още един човек в другия форум мисля че се казваше KIKO!!!
Не чувам и добри отзиви за предварително прехваления AZbox ....
Но както и да е всеки сам решава какво да ползва нали ....
Аз съм се спрял на Дриймбокс -имам ги 3 и не смятам да сменям марката,колкото и да съм недоволен ,ще чакам по добри дни...
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на bu12tras за този полезен пост
gentu (26-04-2009), Джак (26-04-2009)
  #23  
Стар 26-04-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba не е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,651
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,220 пъти в 2,966 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Царя си ляга, може да си поиграят наволя!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26-04-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba не е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,651
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,220 пъти в 2,966 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от londongunner Вижте мненията
Нека и аз да се намеся в спора ви,макар ,че на дзумбата не съм от любимците и той на мен но за ДМ800 е прав,ползвам го от една година и не мога да разбера как не можаха да му напишат свестен софт,все нещо му е бъгаво и няма оправия,на последните 2 релийза на джемини mkv вместо да вървят по добре те стават по зле ,днес не знам за кой път ми е забива вече не мога да изгледам един филм като хората ,трябва да го рестартирам след всеки филм щото флаша му се пълни ,да не говорим за всякакви плъгини писани и недописани!!!
Отделно от това се оказа че хардуерно не подържа Divx и никога няма да може!!!
За HD сат приемник е супер но за нищо друго ,не е мултимедийния център какъвто искат да го изкарат!!!
ползвам Сссам от самото начало от както гледам на шеринг и съм доволен ,развитието му за последните 3 години е голямо ,но може и още,факта ,че новопоявилия се Мbox е на път да го измести е притеснителен!!!
Дзумба Gbox-а може и да е супер но не е за всеки,иска прекалено много подръжка ,поне аз съм останал с такова впечатление от всички постове за него в 2-та форума!!!Хората които го хвалите си ти и още един човек в другия форум мисля че се казваше KIKO!!!
Не чувам и добри отзиви за предварително прехваления AZbox ....
Но както и да е всеки сам решава какво да ползва нали ....
Аз съм се спрял на Дриймбокс -имам ги 3 и не смятам да сменям марката,колкото и да съм недоволен ,ще чакам по добри дни...
Я, ти си можел да пишеш и разумни постове,аз не ти се сърдя,имало е някаква причина,може би си бил подведен,заблуден!
А за това което пишеш,аз изобщо не стигам до там,почвам от видеото и ако не ме грабне,почвам да го подритвам по ъглите!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
bu12tras (26-04-2009)
  #25  
Стар 26-04-2009
Аватара на Ники
Ники Ники не е на линия
Купонджия
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,383
Благодари: 3,350
Получил благодарност:
559 пъти в 241 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Като чета постовете стигам до извода че:

DREAMBOXa се оказва нещо като WINDOWsa, забива, не вървят нещата както трябва.

Абе, с две думи:

Всички го плюят и всички го ползват
Отговори с цитат
  #26  
Стар 27-04-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
IPbox... По софтуер не може да се мери с Дрийма
Така е, като му обновяват софта с периодичността на слънчевите затъмнения...

Дриймбокс си има своите кусури въпреки редовната си софтуерна подръжка. Но все още не е създаден приемник с който да го заменя без да ме е яд след това.
Следя IPbox-овете още от преди да си купя DM800. Наслушах се на обещания, че ще им напишат софтуера, а вече повече от година и половина откакто IPbox9000 е на пазара, софтуера е недописан.
Аз ще съм първия, който ще си купи по-добрия приемник от Dreambox когато направят такъв.

Иначе схемата - вносителя на IPbox изпраща клиенти на Дзумбата < -- > Дзумбата изпраща клиенти на вносителя на IPbox е известна на тези, които са в час. Интереса клати феса.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #27  
Стар 27-04-2009
Аватара на iwelichkow
iwelichkow iwelichkow е на линия
лаборант
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: София
Мнения: 784
Благодари: 52
Получил благодарност:
166 пъти в 97 поста
Сваляния: 48
Ъплоуди: 4
По подразбиране

е това сравнение на Ники ме изкефи
с една малка разлика ,че уиндоуса ми излиза без пари, а някои техники са ги надули и неизпипали за името си.
И все пак общия ми прочит по темите е ,че няма като цяло добър ХД приемник на който всичко да му е в ред.Дано се пооправят малко нещата след време че много хора тепърва трябва да си ги купуваме.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27-04-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba не е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,651
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,220 пъти в 2,966 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да ,но също всички ,ходят и се редят на опашка да си плащат парното........!
ИП бокса е железен и му излиза поне 10 пъти софтуер на месец,за разлика от дървото,което пуска козметики на 2-3 месеца!
Момчи,изобщо не в час,клиента може да иде да си купи ИП бокс и на поне 4 други места,никой не съм пращал никъде,даже съм съдействал за Ники да ги продава!За мене няма значение на какво се вози клиента ,щом зарежда на мойта бензиностанция,ако ще и с каруца с туби да идва!
А вносителя ня ИП бокс не е зеле,като останалите пишман търговци и никога не би опрял до мене за да си продава стоката,а аз купувам на същите цени,както другите,даже скоро продадох един ИП бокс за 620лв,а го бях купил за 780 месец по рано!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27-04-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
...даже скоро продадох един ИП бокс за 620лв,а го бях купил за 780 месец по рано!
Що го продаваш бе? Егати яката машинка - нема друг такъв приемник като IPbox-a... който да се обезценява със 160 лв/месец!
Моя DM800 го гледам вече почти година и през главата не ми е минавало да го продам - просто защото няма с какво да го заменя без да ме е яд, както вече писах по горе.
Темата все пак е за AZBOX. Да се придържаме съм нея и престанем със спама.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #30  
Стар 27-04-2009
Аватара на Ланселот
Ланселот Ланселот не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: Разград/Казанлък
Мнения: 657
Благодари: 27
Получил благодарност:
134 пъти в 75 поста
Сваляния: 72
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Тука можем да си спорим кой приемник между двата е по по най.
Моля спазвайте поне малко правилата и не обиждайте останалите участници във форума!
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Правила:
Цитирай:
Първоначално написано от imported_admin Вижте мненията
Вместо правила:

Ние уважаваме всеки един регистриран посетител на този форум. Уважавайте го и Вие

Ние приветстваме всяка иницятива в нашия форум.
Всяка полезна информация и взаимопомощ е добре дошла.
Всяко полезно мнение, съвет, предложене, го обсъждаме и се поучаваме от него
Приветстваме всички полезни отговори на въпроси на други членове от нашия форум.

Не се позволяват никакви обиди /обидни думи/ към регистрираните потребители на нашия форум.
Не одобряваме нападките и подигравките към други членове от нашия форум.
Ще даваме възможност в рамките на 24 часа такива мнения да бъдат корегирани от техните автори
По принцип това са безмислени спорове, които създават лошо впечатление за пишещия ги и той сам има интерс след като се поуспокои и премисли написаното от него да го коригира.

Надяваме се че нашият форум ще Ви хареса и с Ваша помощ ще обогатим взаимно знанията ни свързани с цифровата телевизия.
http://www.dtv-bg.com/showthread.php?t=562

В случая темата не беше заключена, а изместена и изчистена от самия спам!!!
__________________

http://www.satshop.bg - Специализираният магазин за сателитна техника
Алоууу, спамерите, ако ви шибна по един шамар и с гугъл няма да ви открият после!

Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dreambox, ipbox


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Dreambox 500hd или Dreambox 800HD SE SIRIUS DREAMBOX 5 30-01-2011 15:11
IpBox 91 HD Веско IPBOX 2 31-01-2010 20:22
HowTo connect the internal HDD of an Enigma 1 Dreambox with an Enigma 2 Dreambox(and ТИНТИН DREAMBOX 0 26-06-2009 09:17
HW MOD IPBOX 200 64 ram netman AB Com / DG Station 0 25-05-2009 10:23
Софтуер за IPBOX Tiesto IPBOX 0 27-09-2008 00:14


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:20.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.