The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #341  
Стар 15-03-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,332 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

1100 лева е 9-ката, колко е скъпа? При това е дуал сим.

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
.
Хайде стига, по-добра камера на този етап от пикселите на Гугъл, няма.
Май не е точно така?
Цитирай:
За камерата, ми направи впечатление нещо, което НИКОЙ от ревюърите на телефона и на камерата не споменават (очевидно не са тествали), а именно как се отразяват настройките за Skin tone и Color, които по дефолт са сетнати на някакви по-високи стойности и правят лицата на хората "soft", както и степента на blur. Ако направиш тези настройки на 0, то автоматично всичко става с чувствително повече детайли и намаялва обективно усещането за свръх процесинг. Нямам представа какви са настройките в Edge или S8, но много от сравненията между Pixel 2 XL и S9+ са базарани на "замазани" и софтуерно коригирани лице, кожа и дейтали, даващи предимство на Pixel, при условие, че е елемнтарна настройка, която правиш веднъж и снимките стават автоматично по-детайлни. Това афектира 3та вида селфи режима и портретен режим - които режими са едни от най-критикуваните за свръх процесване и замазване спрямо Пиксел.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
digimp (15-03-2018)
  #342  
Стар 15-03-2018
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,369
Благодари: 2,633
Получил благодарност:
1,764 пъти в 896 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

1660лв e S9
1850лв е S9+
Това са цени на техно магазините.
Обаче плюса (S9+) е с 2 камери, като втората има оптичен зуум без загуба на качеството, до 2х.
Има по-голям екран 6.2' срещу 5.8'
Както и по-голяма батерия, 3500 срещу 3000mAh.
1100лв сигурно е с 50лв план за 2 години.
24м х 50лв = 1200лв + 1100лв = 2300лв.
24м х 25лв = 600лв + 1660лв = 2260лв
Вариант 2 е примерна такса ако не ти трябват толко много гигабайти нет, и минути към чужбина, плюс цена от техно магазин.
Но както може да видим, крайната цена излиза същата!
Но при вариант 1, имаме всичко на макс, което е за предпочитане.
В задачата се пита тия пари за по-малкия телефон ли са?
Има и друг момент, взимаме за пример Note8. В един магазин се продава за 1300лв без договор, при оператор се продава на същата цена, но с договор за 2 години и най-високата такса от 45лв.
Демек, не винаги при оператора е най-изгодно, трябва да се следи.

EDIT: @Чък Норис, я това го знам, още от ерата на Note 3-ката ми... beauty face се водеше тогава.
Не ми се вярва youtube-ърите да го държат по дефолт, и толкова да са зле че да не знаят, че трябва да се нагласи на нула.
Но даже да се сетне на нула, според мен камерата на Pixel 2 пак ще покаже по-добри резултати от тази на S9+.

__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #343  
Стар 15-03-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,332 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
1100лв сигурно е с 50лв план за 2 години.
Тц, не позна! 30лв. план, като условието е да върнеш стар работещ телефон, с което получаваш 200 лева отстъпка. Не вярвам някой да не може да открие такъв в дома си, освен ако не е някой олх-саджия, който и старите си гащи продава.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
digimp (15-03-2018)
  #344  
Стар 15-03-2018
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Хора, не се карайте. Писах - Самсунг! Точка. Пиксели, миксели, сонита, монита - тцъ! Искаме Самсунг. Нов, с най-добрата камера (при Самсунг). Объл (като сапунерка, че по-лесно да го строши и него), стилен, модерен и цикламен, но не и розов. Може и син, ама имало и цикламени. Има и суросинкяви на зелени точки Самсунг ще да е. Няма мърдане. Разбрах, че деветката си е чиста фейслифната осмица. Ама е деветка. Пък и приятелките са със седмици и осмици. Миналогодишна мода
Решено е Самсунг Галакси 9 или 9+. Е те туй остана последния въпрос. И двата ще ги строши еднакво лесно и бързо, но затова има застраховки. И при двата има възможност след 12 месеца да ги върнеш и вземеш новия модел (самсунг 10?) без доплащане. И двата са смотани за мен, неудобни и снобски. Рождения ден е след точно 3 седмици. Телефоните са налични при местните мошеници, но за мангалския цвят се чака десет дни. Тоест, до понеделник трябва да съм поръчал. И много благодаря на всички. Страшни сте.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
  #345  
Стар 15-03-2018
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,369
Благодари: 2,633
Получил благодарност:
1,764 пъти в 896 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Щом държиш да е Самсунг, вземи тогава N8 поне има писалка, както и доста по-добро разположение на камерата.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #346  
Стар 15-03-2018
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Аз изобщо не държа на марката. Тя си иска Самсунг. Специално за Нотата, цитирим: "ауу, колко е грозен тоя телефон", край на цитата. Жена ми е читава (щом ме търпи толкова години), не е лигла, нито фръцла, но много държи на естетиката. Процесори, памети, операционни системи я интересуват колкото ланшния сняг. Гледа дизайн и, представи си цвят, който да и отивал на очите. Ако някой ми обясни как цикламенолилавата цигания подхожда на зелени очи, го черпя. Тя така преди 3 години си купи прилична кола, но с глупав двигател и още по-глупав цвят, но това е друга тема.
Казваш, че плюса имал оптичен зуум на камерата. Е, това вече е истински плюс. Почти ме нави.
__________________
ET6000HD, VU Plus Duo2, Mut@nat HD51 - 0.8W, 5E, 9E, 13E, 16E, 19E, 23E, 28E, 39Е
Отговори с цитат
  #347  
Стар 15-03-2018
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,369
Благодари: 2,633
Получил благодарност:
1,764 пъти в 896 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Я дай една снимка на жена ти.
До нея ще сложа онзи цвят на S9-ката, така ще преценим дали й отива.
Ние също имаме вкус, какво си мислиш ти... нищо, че сме мъже
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Ooo_Pepi за този полезен пост
digimp (15-03-2018), dsc (15-03-2018), Wanderer (15-03-2018), анти (15-03-2018)
  #348  
Стар 15-03-2018
spiralkinda spiralkinda не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 146
Благодари: 42
Получил благодарност:
30 пъти в 28 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wanderer Вижте мненията
Аз изобщо не държа на марката. Тя си иска Самсунг. Специално за Нотата, цитирим: "ауу, колко е грозен тоя телефон", край на цитата. Жена ми е читава (щом ме търпи толкова години), не е лигла, нито фръцла, но много държи на естетиката. Процесори, памети, операционни системи я интересуват колкото ланшния сняг. Гледа дизайн и, представи си цвят, който да и отивал на очите. Ако някой ми обясни как цикламенолилавата цигания подхожда на зелени очи, го черпя. Тя така преди 3 години си купи прилична кола, но с глупав двигател и още по-глупав цвят, но това е друга тема.
Казваш, че плюса имал оптичен зуум на камерата. Е, това вече е истински плюс. Почти ме нави.
Аз за това казвам плюса заради оптичния зуум, който го няма в "обикновената" деветка, е това приятелките и го нямат на смартфоните си https://www.youtube.com/watch?v=ZzefeQ0v5wg
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на spiralkinda за този полезен пост :
Wanderer (15-03-2018)
  #349  
Стар 15-03-2018
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,332 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Я дай една снимка на жена ти.
До нея ще сложа онзи цвят на S9-ката, така ще преценим дали й отива.
Ние също имаме вкус, какво си мислиш ти... нищо, че сме мъже


Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
  #350  
Стар 15-03-2018
Аватара на digimp
digimp digimp е на линия
Шматката
 

Дата на присъединяване: Jun 2017
Местоположение: London, UK
Мнения: 247
Благодари: 1,648
Получил благодарност:
75 пъти в 45 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Wanderer Вижте мненията
..................
Пак отиваме на същото братле -

заведи я в магазина, заври и муцуната в 9 и 9+ и тя да си реши.

Ако е с цайси непременно 9+, ако няма проблеми с очите - може и само 9.

За толкова скъпо нещо непременно намерете някаква застраховка за кражба и удавяне/счупване.

Преди седмица-две жена ми също подметна, че цикламената 9-ка и харесва

Щастлива и безаварийна покупка ви пожелавам.


__________________

Triax88+4x Inverto, E:13-19-23-28
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на digimp за този полезен пост :
Wanderer (16-03-2018)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
андроид, Да, Дискусия, как, руутнем, си, телефона, Телефони


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 107 (0 членове и 107 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Гледаме Световното на телефона си ТИНТИН GSM мобилни комуникации 5 16-06-2014 10:45
Булсаткомск0 зарибяване,или тормоз по телефона! Хоризонт ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 66 16-12-2012 09:07
Какъв човек трябва да си за да звъниш по телефона заради тема във форум бебезавър Кошче 58 30-01-2011 21:07


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:12.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.