The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 08-10-2011
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Разликата м/у c8000 и моделите от ниския клас на д серията не е чак толкова голяма, а хд торентс са големи п*дали. Релийза всеки може да го е направил и качил, не се знае кой се е упражнявал.
Това е абсурно. Това е тракера с най-голям контрол относно качваните неща. Нищо фейк не може да се задържи там.
Нормално е 3д ефекта на подобен филм да е слаб. На всеки "игрален" филм е така. Няма ли някакъв сериозен CGI в сцената, 3д-то е слабо изразено. Така е на всеки подобен 3д филм, който съм имал злощастието да гледам единствено затова, че тарикатите по кината не пускат 2д версиите им.
И ние тука пак сме последни на хорото. Хората по цял свят масово се отказват от 3д и цялата дандания се поддържа от производителите на техника, които продават едни обикновени телевизори на по-високи цени само заради някаква нова тръпка.
Сори, че се отклоних от конкретната тема.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на lazarus18 за този полезен пост :
register (04-01-2012)
  #32  
Стар 08-10-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,959
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,337 пъти в 3,563 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lazarus18 Вижте мненията
Това е абсурно. Това е тракера с най-голям контрол относно качваните неща. Нищо фейк не може да се задържи там.
Айде да не си говорим глупости, няма контрол, единствено ги интересува да падат кинти от балъците, мога веднага да ти го демонстрирам.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 08-10-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Айде да не си говорим глупости, няма контрол, единствено ги интересува да падат кинти от балъците, мога веднага да ти го демонстрирам.
Ако беше така, то тогава щяха да са забранили регистрациите на българи и румънци, нали знаеш, че на Бай Ганьо и в гъ*а му не можеш да бръкнеш, камоли да Donate -ва...
Отговори с цитат
  #34  
Стар 08-10-2011
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И какъв е проблема, че искат да печелят пари? Ти за слава ли работиш?
За да изкараш пари от едно начинание като торент сайт, трябва или да го напълниш с реклами като Замунда и Арена, или да взимаш пари от потребителите. Никой не те задължава обаче да плащаш. Ето, аз без абсолютно никакви усилия поддържам коефицент около 2. За те изгонят значи или си егоист и не сийдваш, или не го ползваш често. И в двата случая нямаш място в системата.
Абсолютно приветствам строгите им мерки по поддържането на сайта.
Чакам примери за фейк неща, качени там.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на lazarus18 за този полезен пост :
d.ivanov (08-10-2011)
  #35  
Стар 08-10-2011
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,974
Благодари: 2,023
Получил благодарност:
2,988 пъти в 1,689 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Лазарус ,всичко което съм свалил се ъпва до откат ,защото не трия филми, подържам голяма колекция от филми и нямам проблеми с нито един друг тракер(замунда,арена ,кинозалтв) и в трите коефициентите ми са много големи, при последната ми рег в хдторентс нарочно не съм свалил нещо което ми трябва е нещо което е много търсено и сваляно в момента ,но вече 4 дни от свалени 25ГБ съм качил 1Гб ,пц ми е постояннно вкл и торент клиента работи 24/7 но никой не се закача да дърпа торента който съм свалил от там, преди да въведат донейт с-мата ,този проблем го нямаше.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 08-10-2011
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Проблема е, че това е тракер с предимно чуждестранни потребители. Процента на българите е много нисък, нищо че е бъларски тракер.
Може това да е проблема, но пак казвам, аз изобщо не подбирам какво свалям от там и нямам проблем с коефицента си.
Ето например Star Wars Remux-a. 200GB е и съм качил над 100 вече, а го сийдвам от време на време. Ползвам НАС с торент клиент, който вечер ми бучи повечко и трака диска и го спирам нощем.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 08-10-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
648 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Лазарус ,всичко което съм свалил се ъпва до откат ,защото не трия филми, подържам голяма колекция от филми и нямам проблеми с нито един друг тракер(замунда,арена ,кинозалтв) и в трите коефициентите ми са много големи, при последната ми рег в хдторентс нарочно не съм свалил нещо което ми трябва е нещо което е много търсено и сваляно в момента ,но вече 4 дни от свалени 25ГБ съм качил 1Гб ,пц ми е постояннно вкл и торент клиента работи 24/7 но никой не се закача да дърпа торента който съм свалил от там, преди да въведат донейт с-мата ,този проблем го нямаше.
Именно това щях да напиша одеве. Кой е виновен, че че съм свалил 6 филма, и само първия ден се Ъп-ше. И как аджеба да направя Ъп, като никой неще филмите.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 08-10-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Истината е, че няма виновни, просто не сте свикнали да ползвате invite тракери, където има строги правила, не ви завиждам ако ви дойде покана за hdbits.org, аз самия там съм на 0.89 за две години и така и не успях да си вдигна рейтинга... просто правилата са си правила, за тези които не насмогват има Замунда и Арена...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 08-10-2011
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
648 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Въпроса не е до насмогване, въпроса е в това, че както каза Хитман, може да имаш и 1 ТБ диск, пълен с филми, дори свалени от хд-торентите, но как да си вдигнеш коефициента, ако няма пиъри да теглят точно тези филми. Изтриеш ли ги, трябва да свалиш нови, а свалиш ли нови, правиш трафик, и после ко праим? Така не е редно, ма те си знаят.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #40  
Стар 08-10-2011
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
Въпроса не е до насмогване, въпроса е в това, че както каза Хитман, може да имаш и 1 ТБ диск, пълен с филми, дори свалени от хд-торентите, но как да си вдигнеш коефициента, ако няма пиъри да теглят точно тези филми. Изтриеш ли ги, трябва да свалиш нови, а свалиш ли нови, правиш трафик, и после ко праим? Така не е редно, ма те си знаят.
Има златни и сребърни торенти, които не отчитат сваленото, теглиш и си правиш буфер.. . Така правят почти всички, можеш също така да качваш, аз съм го правил много пъти, там далеч няма всичко на света, има какво да се качи и т.н. идеята на всичко това не е да е лесно на теб и мен , а да се поддържа p2p...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
samsung, ue, или


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
SAMSUNG UE46D6100 Iliyan N ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 34 15-10-2012 09:10
Samsung Galaxy S III Денислав GSM мобилни комуникации 1 18-09-2011 19:03
Samsung PS43D450 Кодо Въпроси и отговори 4 08-09-2011 13:39
Проблем със TV samsung бобитто ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 16-08-2011 19:34
samsung le40a536t1f ненка ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 1 02-08-2011 21:48


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 17:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.