The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > DREAMBOX

DREAMBOX DM 500, DM 600, DM 800, InetBOX и др.

Затворена тема
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 04-08-2010
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,333 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dj_azam Вижте мненията
Това че аз не съм седнал да чета форума не ме прави малоумник със сигурност>/.
Разбира се, че не те прави веднага ма***мник, с това показваш, че си дребен тарикат, както 99,99% от българското население. Всички сме тарикати, няма по-ниска категория, само от тарикат нагоре.
Цитирай:
Първоначално написано от dj_azam Вижте мненията
Можеше някой(стига да иска) да помогне от ЛС!
Пиши на скайпа за да ти кажа как да ми пратиш едни 50 лева + каса бира, за да ти настроя всичко.
Цитирай:
Първоначално написано от dj_azam Вижте мненията
Аз като Български гражданин съм разочарован,защото нарочно зададен ТЪП въпрос като: нямам нет но искам шер!!!<<беше прието нормално в другите форуми от ЕС.
Дай линк за да си вземем поука!
  #32  
Стар 04-08-2010
Бопа Бопа не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Местоположение: София, Младост 4
Мнения: 111
Благодари: 30
Получил благодарност:
20 пъти в 11 поста
Сваляния: 50
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Еййй, доживях да почнат да ме цитират ))


"Разликата между английските ,руските и българските форуми:
в английския форум задаваш въпрос, отговарят
в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо
в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост."[/QUOTE]
__________________
DREAM 800 china, enigma2 BlackHole 1.6, HH Motor, DISEqC Opticum NDS 70-14 4x1, Triax110, offset 65
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Бопа за този полезен пост :
dj_azam (04-08-2010)
  #33  
Стар 04-08-2010
Аватара на dj_azam
dj_azam dj_azam не е на линия
строителен техник
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 192
Благодари: 144
Получил благодарност:
30 пъти в 14 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 13
По подразбиране

г-н Админ точно това имах предвид вашето мото е :всяка услуга се плаща: в България на всякъде и за всичко се плаща това се знае ,НО мислех че тези форуми са направени с цел да помагат на живот***и като нас,НО уви.....Всичко в този живот опира до пари, макар че има по хубави неща>>> приятелството<<НО който иска, да си запази тайните си за оня свят .Благодаря ви много беше прекрасно да се запозная с вас.
  #34  
Стар 04-08-2010
Аватара на roro91
roro91 roro91 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 859
Благодари: 304
Получил благодарност:
406 пъти в 217 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hajduk Вижте мненията
@roro91 - нещо не мога да те разбера - първо правилно отбеляза какво не му личи ... но после някакси го подкрепи ... с някакво твърдение извадено незнайно от къде ... би ли се определил по-конкретно моля ...
И сега к'во да взема да се обяснявам като ученичка ли?
Първо му намеквам да не обижда колегите защото самия той не изглежда много умен!(нищо лично)

Второ 'подкрепих го" отностно БГ форумите което е всепризната истина!
И трето-това твърдение не е "незнайно от къде" - цитирам мъдреца БОПА!

Последно редактирано от roro91 : 04-08-2010 на 18:36
  #35  
Стар 04-08-2010
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,333 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dj_azam Вижте мненията
г-н Админ точно това имах предвид вашето мото е :всяка услуга се плаща: в България на всякъде и за всичко се плаща това се знае ,НО мислех че тези форуми са направени с цел да помагат на живот***и като нас,НО уви.....Всичко в този живот опира до пари, макар че има по хубави неща>>> приятелството<<НО който иска, да си запази тайните си за оня свят .Благодаря ви много беше прекрасно да се запозная с вас.
Аве мен, това за парите беше шега, която очевидно неможа да схванеш.
Всички във форума сме по собствено желание, никой не е задължен да ти помага, смени отношението си и може да получиш помощ. Хем незнаеш, хем остроумничиш, после защо се отговаряло по един начин в БГ форумите, а по чуждите било друго.

Последно редактирано от Чък Норис : 04-08-2010 на 18:48
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
dj_azam (04-08-2010)
  #36  
Стар 04-08-2010
Аватара на dj_azam
dj_azam dj_azam не е на линия
строителен техник
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Мнения: 192
Благодари: 144
Получил благодарност:
30 пъти в 14 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 13
По подразбиране

тая година и грозде няма(за джибра) ,а ракийката ще я взема от БИЛЛА евтино да ми излезе на промоция е ииии сме в джаза(това джаза го знам от форума). Повтарям пак....ИЗВИНЯВАМ СЕ ако съм обидил някой.А се'а харе.
  #37  
Стар 04-08-2010
Аватара на koko313
koko313 koko313 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2007
Мнения: 539
Благодари: 44
Получил благодарност:
268 пъти в 92 поста
Сваляния: 204
Ъплоуди: 16
Post

Цитирай:
Първоначално написано от dj_azam Вижте мненията
тая година и грозде няма(за джибра) ,а ракийката ще я взема от БИЛЛА евтино да ми излезе на промоция е ииии сме в джаза(това джаза го знам от форума). Повтарям пак....ИЗВИНЯВАМ СЕ ако съм обидил някой.А се'а харе.
Да приятел, скоро и аз бях в подобно положение като теб в форума.
Взех си ДримБокс и по пътя , си набелязах задачи който, исках да ми върши. В по старите, теми можете да видите това. Исках да подкарам всичко което искам от БОКСА на живо тук във форума за час два с помоща на другите, даже задавах въпроси който ми се струват тъпи сега. Найстина срещнах, сърказим , но в сърказъма намерих много свежи идей и нещата, за два дни се наредиха както на мен ми се иска.
Така, че моята препоръка е малко повече търпение и нещата, залък по залък ще се наредят.
__________________
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на koko313 за този полезен пост :
dj_azam (05-08-2010)
  #38  
Стар 04-08-2010
ko2000 ko2000 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2008
Мнения: 275
Благодари: 69
Получил благодарност:
18 пъти в 13 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Малко повече уважение към участниците във форума никога не би било излишно. Все пак всички влизаме, четем, опитваме се да се справим с проблеми. Никой на никого не е задължен. Хубаво е, когато темперамента на някои е индивидуалност, която се усеща като отличителна черта, а не като предизвикателство към останалите. А ако някой се опитва да се шегува е добре да има незасягащо ненатрапчиво чувство за хумор.
__________________
IPbox 900 HD Vu+ Ultimo 4K Triax TD 110 Samsung LCD 40 F86
Следните потребители (3) благодарят на ko2000 за този полезен пост
hajduk (04-08-2010), sarivano (04-08-2010), Оги (04-08-2010)
  #39  
Стар 04-08-2010
Аватара на hajduk
hajduk hajduk не е на линия
Форумец с мегер
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 869
Благодари: 1,812
Получил благодарност:
345 пъти в 184 поста
Сваляния: 111
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ko2000 Вижте мненията
Малко повече уважение към участниците във форума никога не би било излишно. Все пак всички влизаме, четем, опитваме се да се справим с проблеми. Никой на никого не е задължен. Хубаво е, когато темперамента на някои е индивидуалност, която се усеща като отличителна черта, а не като предизвикателство към останалите. А ако някой се опитва да се шегува е добре да има незасягащо ненатрапчиво чувство за хумор.
Добре казано!
__________________
We are all born mad. Some remain so.
I'm selfish & get on well only with alike.
Липсата на достъп до истински оръжия води до ненужна грубост!
  #40  
Стар 04-08-2010
Devnull Devnull не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 967
Благодари: 303
Получил благодарност:
286 пъти в 151 поста
Сваляния: 178
Ъплоуди: 1
По подразбиране

След лето господне 2008 си купих първия Дрийм DM500S. Обаче бях почнал да обръщам форумите и да чета и уча всичко за него още от началотo на годината.
И така вече въоръжен с пособието седнах пред телевизора. Приемника даже и не помня с какъв имидж беше почнах да го разучавам с дистанционното. Изобщо не ми хареса пък и го гледах въпреки ученето като индианец пишеща машина. Веднага на първия час беше префлашнат и то по инструкции пак учени тук от форума. Получи се нормално всичко.Нямах мрежа за него щото и рутер даже нямах. Гледам може да му закарам интернет с втора ланка от компа. Айде у магазина и купувам,а всичкото това става в първия почивен ден на Коледните празници.Тогава даже още ги нямаше и уроците на Никеца.Голяма помощ ми оказа Netman и заради един неправилно крипнат кабел цяла нощ се мъчихме.От тогава пак си остана и четене и учене и никога не съм чакал нещо наготово(освен когато жената се смили над мен и ми сложи вечерята),защото полученото наготово не значи че е научено.
Та Диджея можеше спокойно да попрегледа и да си разбърка мозъка ама не. Той бързаше да се научи направо на шмекерлъците и да гледа телевизия без пари. Да ама това не става така от първия път.
Няма да пиша повече че стана любовен роман. Дано ДиДжея разбере кво искам да кажа и да ни пусне некоя хубава музичка.
Следните потребители (3) благодарят на Devnull за този полезен пост
dj_azam (05-08-2010), Оги (04-08-2010), Хиена (05-08-2010)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
дреам500черен


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 6 (0 членове и 6 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Продаваме CAM Модул Viaccess /черен/ - 70 лв. Ники Приключили продажби 1 21-01-2011 19:42
Черен джиБ с предимство Крал Артур Дъра-Бъра 1 06-08-2010 18:55


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:41.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.