The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия

ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия Мястото, където може да обсъждате всичко, за което няма обособен форум.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #31  
Стар 27-04-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba не е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,651
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,220 пъти в 2,966 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Момчи Вижте мненията
Що го продаваш бе? Егати яката машинка - нема друг такъв приемник като IPbox-a... който да се обезценява със 160 лв/месец!
Моя DM800 го гледам вече почти година и през главата не ми е минавало да го продам - просто защото няма с какво да го заменя без да ме е яд, както вече писах по горе.
Темата все пак е за AZBOX. Да се придържаме съм нея и престанем със спама.
Защото имам имам 10!Аз си купувам по 2-3 бр от всеки модел и зарибявам тъпаците с ДМ800 и вервай ми калвът кат шарани!Имам и ДМ 800 обезценен с 300лв и вервай ми работи по добре от твойта оригинална кочина!
Има с какво да го замениш,но нямаш нужните гънки в мозъка,които да те подтикнат!
Отговори с цитат
  #32  
Стар 27-04-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Не си Бог, за да ти вервам, а Цар на Тъпаците - затова мога да гледам само с насмешка над теб!
И понеже си много устат - възрастен човек, който се държи като 15 годишен пикльо. Който може да се аргументира само с обиди и лафове от голямото междучасие, получаваш мярката за която бе предупреден - постовете ти ще бъдат одобрявани от модератор, преди да бъдат публикувани във форума.
Ако до края на седмицата издържиш да напишеш мнение без обида, мярката ще бъде снета.
Успех!
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #33  
Стар 27-04-2009
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,333 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Момчи Вижте мненията
...получаваш мярката за която бе предупреден - постовете ти ще бъдат одобрявани от модератор, преди да бъдат публикувани във форума.
Ако до края на седмицата издържиш да напишеш мнение без обида, мярката ще бъде снета.
Успех!
Това е меко казано смешно, или го банни и след това банни и себе си, или просто се изяснете на ЛС, че на останалите хора във форума ни писна от вашите караници.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 27-04-2009
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Вижте, не искам да взимам страна в спора, но факт е че още откак се захванах с Д2МАК приемник, че като минем през плазми и шеринги, Дзумба за абсолютно нищо не ме е подвел. Малко повече уважение трябва да имаме. А ти Момчиле, точно този човек изобщо не си в положение да го модерираш. И се моли да не се махне, че ще станем като веселата дружинка в Карлуково...

Последно редактирано от koko_varna : 27-04-2009 на 15:26
Отговори с цитат
  #35  
Стар 27-04-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

И на мен ми писна. Бях достатъчно толерантен с него 1 седмица да му търпя обидите и вулгарния език, надявайки се че е разумен човек и ще спре сам. Наложи се доста цинизми да изтърпя и да изтрия. Но той е такъв, че обича да обижда другите, а когато него го бъзикнат (не обидят а само бъзикнат), реагира като настъпена по опашката отровна змия.

Визирам случая с ОРФ, от който тръгна спора между нас. Не можеш да претендираш че си №1 на небосклона, а да се учудваш че с TD88 може да се хване ОРФ и да бълваш змии и гущери вместо да кажеш "евала".

Има време да се поправи. Ако не - форума си има правила.
Тук сме да си обменяме опит, а не да обиждаме и да се подиграваме на останалите потребители от форума. Който има да каже нещо полезно - добре е дошъл да го каже без да обиди.

@koko, това че някой разбира повече, не му дава право "да ти ебе путката майчина" (цитат)! На теб някой ако ти каже така, няма ли да му вържеш езика за колеца?
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #36  
Стар 27-04-2009
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Абе така си е, най-добре вземете се разберете
Отговори с цитат
  #37  
Стар 27-04-2009
Джак Джак не е на линия
Мореплавател
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,815
Благодари: 1,820
Получил благодарност:
1,999 пъти в 856 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 17
По подразбиране

Нямам нищо против Дзумбата и неговото присъствие във форума. Но човек на толкова години би трябвало да знае как да изложи своите аргументи без обиди и подигравки.
Затова и не съм го баннал, въпреки че 1 седмица грубо погазва правилата. Временно мненията му ще минават през модератор, за да се успокои обстановката. Това не означава че ще бъдат изтривани. От тях ще бъдат премахвани само обидните думи и епитети, ако има такива. Ако докаже, че може да пише като зрял човек, това наказание ще бъде снето.
__________________
QUICKBUTTON Mod by Jack 1.3 & Lite (за Енигма 2 приемници)
DM800 320HDD REV:M, Triax 88 {13E, 19E, 23,5E, 28,2E, 39E}, Triax 78 {5W/4W, 1W, 5E, 7E/9E}, DiseqC EMP CENTAURI 9/1 | DiseqC Opticum 4/1, Alps, Inverto, Invacom
Отговори с цитат
  #38  
Стар 06-06-2009
Аватара на dzumba
dzumba dzumba не е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,651
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,220 пъти в 2,966 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adskiqt Вижте мненията
+1

Иначе 200лв за стааб, аре стига бе! За тези пари ще си вземеш пещерска парабола 1,40м+12"-ов актуатор, даже и пари за някой позиционер 2-ра ръка може да ти осанат.
Добре де,ама ти даде 900 лв за дървото ДМ800,а можеше да си вземеш два ИП бокса за тези пари и да се наслаждаваш на по хубава гледка!
Мисля,че тука говориме,кое е по добро,а не колко струва!
А мотора иначе е 170лв и си заслужава парите!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
СТАРИЯ (06-06-2009)
  #39  
Стар 06-06-2009
Аватара на nikec
nikec nikec не е на линия
В пенсия
 

Дата на присъединяване: May 2008
Местоположение: Разград
Мнения: 729
Благодари: 18
Получил благодарност:
815 пъти в 101 поста
Сваляния: 78
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dzumba Вижте мненията
Добре де,ама ти даде 900 лв за дървото ДМ800,а можеше да си вземеш два ИП бокса за тези пари и да се наслаждаваш на по хубава гледка!
Мисля,че тука говориме,кое е по добро,а не колко струва!
А мотора иначе е 170лв и си заслужава парите!
Добре де, знаеш че си те уважавам но като ти остане малко повечко време кажи защо да избера AB IPBox 910HD пред ДМ 800.... както и да ги сравнявам по описание (немога да тествам на живо по обясними причини) всичко говори за превъзходство на дм 800, само ти излизаш от време на време и хвърляш храничката с това че показвал по хубава картина в което няма нищо лошо но сам се сещаш че човек като тръгне да купува приемник от подобна класа му се иска да влезне да си изтегли програмки да чете защо примерно тази или онази не тръгва и да реши проблема със някой съфорумец.... аз доколкото съм запознат ИП бокса не предлага и 50 процента от подръжката на Дрийма. Ако греша а аз греша ще е добре да напишеш кое в моите размисли и страсти които споделих тук не ти харесва и можеш да ги убориш.... аз ще се радвам да чуя защо ипбокса е по добър от дрийма освен картинката на телевизора
__________________
forum.ludogorec.com

Отговори с цитат
  #40  
Стар 06-06-2009
Аватара на Крал Артур
Крал Артур Крал Артур не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2007
Местоположение: София
Мнения: 798
Благодари: 490
Получил благодарност:
260 пъти в 112 поста
Сваляния: 165
Ъплоуди: 2
Smile

IPBOX работи само като клиент на CCCAM
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dreambox, ipbox


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Dreambox 500hd или Dreambox 800HD SE SIRIUS DREAMBOX 5 30-01-2011 15:11
IpBox 91 HD Веско IPBOX 2 31-01-2010 20:22
HowTo connect the internal HDD of an Enigma 1 Dreambox with an Enigma 2 Dreambox(and ТИНТИН DREAMBOX 0 26-06-2009 09:17
HW MOD IPBOX 200 64 ram netman AB Com / DG Station 0 25-05-2009 10:23
Софтуер за IPBOX Tiesto IPBOX 0 27-09-2008 00:14


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 19:15.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.