The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 30-09-2012
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,965
Благодари: 2,017
Получил благодарност:
2,984 пъти в 1,686 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woooow Вижте мненията
Заповядай в къщи! До тук не разбрах твоето мнение, ако изобщо имаш такова. Примери мога да ти дам хиляди, щото не само на уреди в къщи съм сменял разни работи.. Като даваш съвети се обосновавай, не само да ак.ш и да бягаш без да чистиш. Ей, писна ми от такива елементи като теб И до тук кво разбрахме? Всеки се обади, похвали си неговото и тва е...
А ти реално, нещо каза ли ???
Отговори с цитат
  #32  
Стар 30-09-2012
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
А ти реално, нещо каза ли ???
Казвам ти лека вечер!!! Темата още в началото тръгна в грешната посока, за това и отговорите са такива.

Последно редактирано от woooow : 30-09-2012 на 01:44
Отговори с цитат
  #33  
Стар 30-09-2012
Чушкопека
Guest
 

Мнения: n/a
Сваляния:
Ъплоуди:
По подразбиране

Темата отиде в много правилна посока. Колегата да си хареса един SAMSUNG, после да ни почерпи за добрия съвет и да си го ползва със здраве.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 30-09-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,428
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,366 пъти в 661 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от woooow Вижте мненията
До тук не разбрах твоето мнение, ако изобщо имаш такова.
Ами ако четеш, а не философстващ, щеше да видиш.
Моето мнение е написано още във втория поуст. Да види моделите на LG. А твоето го разбрахме - имаш Сони и LG и понеже на Сонито "само му е изгорял един бушон", а LG-то не те кефи:"Sony's the best, fuck of the rest.", което е доста обективно мнение.
И не ми отговори на въпроса - скоро влизал ли си в магазин за телевизори и разглеждал ли си подробно 3D модели или се оповаваш на "опита" си?
Отговори с цитат
  #35  
Стар 30-09-2012
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Че малко ли са ти твърденията ми на базата на опита??? Ако парите ти падат от джоба, докато си се разхождаш из уличката, бягай към въпросните марки. Мисля, че на всички ви стана ясно, че не претендирам толкова за екстрите на модела, колкото до неговата надеждност. Е ще ме извинявате всички, но някак си скромният ми опит с такава техника ми казва да бягам далече от лг, самсунг, и подобни марки, които наливат май повече парички в рекламата отколкото в подобряване на технологиите си. И ако искаш да съм по-подробен, никак, ама никак нямам доверие на панелите на самсунг, които за съжаление са навсякъде вече. Ще изчакам да видя до къде ще изкарат старите тв-та и се замислям сериозно да поразгледам някой модел на шарп. Това е от мен
Отговори с цитат
  #36  
Стар 30-09-2012
Аватара на ВеСеЛоТо_ПеРо
ВеСеЛоТо_ПеРо ВеСеЛоТо_ПеРо не е на линия
BMW-Маняк!!!
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Местоположение: Велинград/Rhodes-Greece
Мнения: 30
Благодари: 11
Получил благодарност:
9 пъти в 2 поста
Сваляния: 21
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Я кажете за този самсунг нещо http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-46ES6100 !
LG не искам,също така ми струва че плазмата е с по-голяма консумация на енергия!!!!А при мен ще е включен по 20 часа и ми се ще по икномичен.В момента съм в Гърция и сигурно ще го купя от тук,цените им са по ниски от БГ.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 30-09-2012
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Бюджета ти колко е?
Я по добре разгледай това: http://sharpbg.com/index.php?item=134&group=1
Отговори с цитат
  #38  
Стар 30-09-2012
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,945
Благодари: 3,694
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Той Шарп-а е добър , ама е 750лв отгоре и то 90% сигурно е мостра (модел 2011) ...
Отговори с цитат
  #39  
Стар 30-09-2012
woooow woooow е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 540
Благодари: 32
Получил благодарност:
206 пъти в 149 поста
Сваляния: 68
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ВеСеЛоТо_ПеРо Вижте мненията
Я кажете за този самсунг нещо http://www.technopolis.bg/b2c/detail...NG-UE-46ES6100 !
LG не искам,също така ми струва че плазмата е с по-голяма консумация на енергия!!!!А при мен ще е включен по 20 часа и ми се ще по икномичен.В момента съм в Гърция и сигурно ще го купя от тук,цените им са по ниски от БГ.
Още на 3-4 странцица отзад напред в един друг форум:

ТВ е 40ES6100.
Виждам бели петна на дисплея. Петната са по 2-3 от лявата и дясната страна, с големина колкото монета от 1 лв. (ориентировъчно). Разположени са вертикално отляво и отдясно, успоредно на левия и десния борд на корпуса - на около 10-12 см.
Моля за помощ и съвет - какви са тези петна и какво да правя за да ги премахна?

Малко по-надолу из постовете:

ОК. Заминава в сервиза.

Вярно е - под слънцето има още едно петно.
И отдясно има петна по вертикала, но тия двете на снимката са най-ярки и дразнещи.
Междувременно колега ми писа на лични и даде линк от чужд форум, в който тези петна са забелязани на същия модел (UE40ES6100) по време на разпродажба в магазин. Така че - отваряйте си очите на четири като купувате!!!

Та точно това имах предвид като казвам "надеждност", колеги! Ако някой си е правил експеримент да прави заявка за доставка на нов панел от производителя, знае за какви космически цени става въпрос. Отделно и калпавите захранващи блокове, ама тва е бял кахър както се казва.

@Дедал: Виж първият пост и цената на сонито. Явно колегата има излишни кинти за харчене. За 300лв отгоре получава още малко благинки.

Последно редактирано от woooow : 30-09-2012 на 17:09
Отговори с цитат
  #40  
Стар 30-09-2012
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,945
Благодари: 3,694
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ти ако мислиш ,че Шарпа не страда от неравномерна подсветка ... голямо разочарование те чака . Като го гледам се движи в диапазона 1800-2300 (най-добре да каже колко му е бюджета) и щом се "притеснява" от "голям разход" с плазма ... Аз лечно не бих дал 2600лв за мостра без щателен оглед и проверка в сервизното за наработени часове - дори и тогава пак има по-добри алтернативи за нов тв .

п.п. Ти като вадиш постове с оплаквания нали ти е ясно ,че доволните не пишат всеки ден колко им е перфектен тв?

п.п. 2 Надеждност не е производствен дефект и "сляп" купувач , а безпроблемна работа за определен период (колкото се може по-дълъг) .

Последно редактирано от Дедал : 30-09-2012 на 17:28
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
3d, Избор, на, Телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Избор на телевизор Samsung Скалиенте ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 18 18-11-2012 21:57
Избор на телевизор valbg ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 16 21-08-2012 21:15
Помощ при избор но телевизор. l33cher ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 19 20-10-2011 14:39
Избор - телевизор Филипс vassilp ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 4 14-09-2011 11:33
Въпроси за избор на ЛСД телевизор mg87 ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 31 13-05-2010 08:38


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:53.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.