The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #441  
Стар 05-08-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Е, да не съм казал, че само добри страни имат? Аз ги нареждам не по-малко от повечето хора тук. Пълни са косури, но както пиша не знам от колко дни - за масовия потребител са перфектни. Съпорта им го няма, не че е слаб - няма го. Като им се обадиш, те не знаят къде са. Това за кондензаторите си е мой избор. Струват 50 стотинки, но като ми сгъне приемника вечерта, а ги имам при мен - що да стоя без телевизия? Другото - нямат приемници винаги. Дето ще играя на тото - сменям ги и забравям.
По принцип е правилно, че влиза в цената и поддръжка и т.н., но за 50 стотинки после да редя канали, което ми е супер досадно - айде нема нужда.

@красибел - тази цена само на телевизия ли си абонат или ползваш и телефон от МТел? Предполагам, че и друга услуга имаш?
Отговори с цитат
  #442  
Стар 05-08-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Писах много, ама се отказах... Ще ви кажа само едно - Има два варианта при които оператор не обвързва - Или е най-добрия и няма опасност да му бягат клиентите, или не си спазва договорите от своя страна и няма смисъл да си ги търси понеже клиентите си ги развалят и без това.
Отговори с цитат
  #443  
Стар 05-08-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Има и трети, който важи за другите оператори - не си спазват договорите и пак си търсят парите - справка Близу, Виваком... Тук МТел не мога да ги намеся аз. Друг ако може - да действа. За Виваком и Близу мога да попиша доста, ама съм и писал де.
Отговори с цитат
  #444  
Стар 05-08-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,044
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Има и трети, който важи за другите оператори - не си спазват договорите и пак си търсят парите - справка Близу, Виваком... Тук МТел не мога да ги намеся аз. Друг ако може - да действа. За Виваком и Близу мога да попиша доста, ама съм и писал де.
Знаеш много добре какво означава това - КЗП, дело и така.... А си търсят парите щото има кой да им ги дава
Отговори с цитат
  #445  
Стар 05-08-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

КЗП - никакъв смисъл, на хранилка са.
Дело, да, осъждам ги от раз, но на колко хора им се занимава и колко хора се плашат от писмата им и чинно си плащат? Що трябва да е така?!
Имах проблеми с нета на Близу, идваха, "закрепваха", вечерта пак лом. Накрая момчето ми каза, че и всеки ден да се виждам, такова ще е положението, мрежата им е леш и няма как без да се смени. Това, обаче, по телефона не ти го казват. Казват ще ви пратих техник. Ми техник не ми трябва през деня, когато имам нет, а и не ползвам толкова. Вечер, като се скапеше, нямаше кой да дойде. Тъй ли - три вечери почти без нет - оборудването в офиса, предизвестие от моя страна за прекратяване на договора ни и да го духат. Пишат, звънят - ми няма да им стане играта. Ама колко ли са като мен?
Отговори с цитат
  #446  
Стар 05-08-2015
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Има и трети, който важи за другите оператори - не си спазват договорите и пак си търсят парите - справка Близу, Виваком... Тук МТел не мога да ги намеся аз. Друг ако може - да действа. За Виваком и Близу мога да попиша доста, ама съм и писал де.
Аз за Близу мога роман да напиша. Абонат съм откакто бяха Евротур, после Кабелтел. Давал съм ги три пъти на КЗП. Единият път ми развалиха договора, другите два пъти аз не пожелах да ми го развалят. Оплаквал съм се за често прекъсване на сигнала, най-вече. Откакто на крака ми дойде шефа на район Изток, проблеми не съм имал. Това беше преди 6-7 години. Нета не ми е спирал дори за 1 секунда. Телевизията също. Изключвам случаите на липсващо електричество. От повече от година нета ми е 100мб/с. И представете си - толкова е. Както щете го мерете. Ако да е ДОКСИС3.0. Дреме ми. Нали ми върши работа. И ако ъплоуда да ми е 6 мб/с. Няма нито да източвам мрежата, нито да качвам архивите на САЩ. Работя през ВПН повече от прекрасно.
И най-важното - сигурен съм, че няма да ми резнат каналите когато им скимне.
Близу може и да имат кусури, но мога да кажа, че е факт, че тук, в този форум не съм видял изписани 50 страници рев за спрян канал при Близу. Просто защото няма такъв. Преди наистина имаха проблеми с Дискавъри, но след преговори каналите ги има отново и не са прекъсвали нито за секунда. Кеф ти Диеми, ХБОта, Синемакси, ФОКСове, CBSи, RРингове, порняци, 40 ХДта. И всичките са легални. Не като при селските кабеларки. Демек гарантират ми, че няма да ми ги резнат при първата проверка.
А вижте колко рев за Булсатком. Е, логичният извод какъв е - Близу ли са по-зле или Булсатком. Да не говорим, че Близу има 200 канала, а Булсата 100. При това Близу от години има канали, които Булсата няма да ги пуснат никога. Е да, едното е кабел, другот е сателите. Не мога да разнясам Близу на села, на морето, на планината. Но не съм и умрял без телевизия. Сат. антена си имам, ако толкова не мога без ТВ ще я закарам и на полето. Избора е мой.
А относно обвързването с договори - не разборам какво толкова ви е страх като дявол от тамян. Ще ми кажете, че като сте обвързани с договор нямате свободата да се преместите на друг оператор. Аз да ви питам - като НЕ СТЕ на договор, колко пъти за последните 2 години сте сменили оператора? 0? Е какъв е смисъла да си без договор. Рев, рев, а си стоите на едно място.
Е избора си е ваш разбира се. Но не виждам логиката. Аз от Близу няма да се махна докато ги има. В това съм повече от сигурен. И откакто съм им абонат ( 2003-4 мисля ) съм подписал доста договори с тях. Е, жив съм. Доволен съм.

Така, че примера с Близу не е точен. Сори.
Не съм нито на работа в Близу, нито пък съм техен агент. Споделям моя личен опит.
Ръководител проекти съм в друга фирма, нямаща нищо общо с телевизии и медии.
Отговори с цитат
  #447  
Стар 05-08-2015
Аватара на tchefo
tchefo tchefo не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 324
Благодари: 9
Получил благодарност:
99 пъти в 53 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Близу не са теглили 50 млн кредит от Европейски банки (кредита ще се връща не е като кредит от КТБ) за да си пускат спътник така, че финансово не са на равни начала
Отговори с цитат
  #448  
Стар 05-08-2015
красибел красибел е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 190
Благодари: 549
Получил благодарност:
87 пъти в 51 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Е, да не съм казал, че само добри страни имат? Аз ги нареждам не по-малко от повечето хора тук. Пълни са косури, но както пиша не знам от колко дни - за масовия потребител са перфектни. Съпорта им го няма, не че е слаб - няма го. Като им се обадиш, те не знаят къде са. Това за кондензаторите си е мой избор. Струват 50 стотинки, но като ми сгъне приемника вечерта, а ги имам при мен - що да стоя без телевизия? Другото - нямат приемници винаги. Дето ще играя на тото - сменям ги и забравям.
По принцип е правилно, че влиза в цената и поддръжка и т.н., но за 50 стотинки после да редя канали, което ми е супер досадно - айде нема нужда.

@красибел - тази цена само на телевизия ли си абонат или ползваш и телефон от МТел? Предполагам, че и друга услуга имаш?
Писах преди месец по въпроса, но ще ти отговоря. От Мтел получавам 50 Mbit интернет и някакъв тарифен план на GSM то за 22 лв; отделно, и без връзка с това улучих промоция за сателитната им телевизия на посочените цени, което си е дюшеш отвсякъде. Нещо не ми хареса само четворният им конвертор, или антенката е малка за 16 градуса - в най големите жеги една от честотите - 11283 MHz беше на границата и накъсваше, затова смехих антената с по голеничка и нещата се оправиха.
Отговори с цитат
  #449  
Стар 05-08-2015
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,761
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Не е малка антената, много си е добре. Проблема е в силата на сигнала от 11283. Много куц транспондер, неслучайно е фека му е 2/3
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Цец0 за този полезен пост :
красибел (05-08-2015)
  #450  
Стар 15-08-2015
твманияк твманияк не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Мнения: 11
Благодари: 6
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Според каките все още се водят преговори с НВО, вестниците можели да си пишат много неща. Ама се бях наел и изпуснах момента да и кажа, че те като не излизат с официална информация, ние няма как да гадаем какво се случва. Както и да е, този филм съм го гледал вече, и едни други водиха преговори и до никъде не я докараха.
За капак поредния приемник изгоря и нещата отиват към смяна на оператора.
Обаче кой да избера? Изчетох доста теми и за съжаление съм пак в изходна позиция. Доста хора пишат, че и другите 2 оператора не са стока, но поне за момента предлагат НВО...
Опитах се да се ориентирам според сателитите - ако някой от двата (Intelsat 12 (45E) и Eutelsat 16A (16E)) има по-добър сигнал, ама нещо не ми се получи . Намирам се в Холандия. Доста често имам проблеми със сигнала на Булсат, особено с HD каналите. Да не говорим и че тук изобщо не вали...

Ако някой може да удари едно рамо - ще съм много благодарен .


Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
hbo, Да, няма, повече, предлага, се, Спря


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 5 (0 членове и 5 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
BTV action спря в мрежата на Blizoo дрим ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 42 26-05-2013 16:50
Спря токът в Мюнхен... ВалчоП Дъра-Бъра 30 15-11-2012 19:24
Була спря наполовина PayNera ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 17 22-01-2012 16:41
BNT World спря излъчване от 16Е???? berks Български програми на останалите спътници 10 01-05-2011 12:53
Телевизията на Виваком спря...... alexi ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 111 30-11-2010 22:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.