The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 25-08-2012
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,761
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,660 пъти в 2,344 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Ооо, да, наистина Nokia N8 беше прекрасен телефон. Защото лично аз не познавам човек, който го е взел и след това не се е счупил от псувни и яд, че е дал толкова пари за това недоразумение. С изключение на теб

А за подръжката не се прави на луд. Да, HTC отказа ъпдейт към ICS, но ставаше въпрос за нещо съвсем друго. Но ти като фен на тези корейски семкаджии се направи на луд и отклони темата в съвсем друга посока. Ако не си наясно за кои модели става въпрос се поразрови в нета, има и Гугъл за тази работа.

И между другото не ползвам и не съм фен нито на HTC, нито на Гнусмас, за да хваля моето си. Просто с твърдението си, че корейците поддържат софтуерно телефоните си просто ставаш смешен. И най-лошото е, че май наистина си вярваш. Все пак нали си е мое
Отговори с цитат
  #42  
Стар 25-08-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
Ооо, да, наистина Nokia N8 беше прекрасен телефон. Защото лично аз не познавам човек, който го е взел и след това не се е счупил от псувни и яд, че е дал толкова пари за това недоразумение. С изключение на теб
Това си е лично твое мнение. Аз имам познати, които още са с това телефонче и са си доволни.


Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
А за подръжката не се прави на луд. Да, HTC отказа ъпдейт към ICS, но ставаше въпрос за нещо съвсем друго. Но ти като фен на тези корейски семкаджии се направи на луд и отклони темата в съвсем друга посока. Ако не си наясно за кои модели става въпрос се поразрови в нета, има и Гугъл за тази работа.
Изобщо не съм я отлконил. Написа за един телефон, че му отказали поддръжката, аз си помислих, че ХТЦ говориш понеже се изцепи, че имали най-добрата поддръжка затова. Или пак ще говориш за миналото, как имало един телефон преди години и той бил с Eclair, след това Froyo и накрая с Gingerbread и виждаш ли как нямало ICS за него, ами няма да има то още малко ще поискаш и желирания бонбон.
Друго си е да излезе с Froyo да те ъпдейтнат до Gingerbread и да цункаш Любчо с ICS

Цитирай:
Първоначално написано от tzvetann Вижте мненията
И между другото не ползвам и не съм фен нито на HTC, нито на Гнусмас, за да хваля моето си. Просто с твърдението си, че корейците поддържат софтуерно телефоните си просто ставаш смешен. И най-лошото е, че май наистина си вярваш. Все пак нали си е мое
Пак ще ти напиша. SGS II го взех с Gingerbread, след това ъпдейтнаха до няколко версии на ICS (4.0.3 и 4.0.4), в края на септември ще имам за него и Jelly Bean официално. А кажи сега не ми ли поддържат телефона софтуерно. SGS III дойде с ICS от вчера имам официално Jelly Bean, коя друга компания ги прави тези неща (без Google) ХТЦ ли - видя ли кой сега е смешния . Те ХТЦ не могат да си оправят още Едно Х софтуерно, а и от миналата седмица излазъл 4.0.4 - еб..и бързаците.

И за накрая - не съм фен на Samsung, единственото, което има от тях са двете телефончета, но на бялото да казвам черно като теб не правя
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #43  
Стар 26-08-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,332 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Вече веднъж ти написах защо е нормално хтц-то да получава по-късно ъпдейта, не знам какъв ти е проблема, още повече, че това е първия път когато самсунг получават ъпдейт преди хтц, май много бързо забрави, че сензацията имаше близо 3 месеца официално сандвича преди сгс2?
Ако някой иска светкавични официални ъпдейти ще си вземе някой от нексус моделите, а не хтц или самсунг брандираните.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 26-08-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Вече веднъж ти написах защо е нормално хтц-то да получава по-късно ъпдейта, не знам какъв ти е проблема, още повече, че това е първия път когато самсунг получават ъпдейт преди хтц, май много бързо забрави, че сензацията имаше близо 3 месеца официално сандвича преди сгс2?
Ако някой иска светкавични официални ъпдейти ще си вземе някой от нексус моделите, а не хтц или самсунг брандираните.
Аз нямам проблем, tzvetann ме набеди, че съм се бил напушил, а пък аз не бях и малко опънахме ластика.

Виж това за сензацията съм го отървал. Аз от декември 2011 год. съм със сандвича на SGS II.

GT-I9100 - Open Europe

PDA: I9100XXKP8
CSC: I9100OXAKP8
Version: 4.0.3
Date: 2011-12-01
Regions: Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom........
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #45  
Стар 26-08-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,332 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Не пиши глупости, това бяха алфа/бета версии, официалните ъпдейти излезнаха много по-късно!
Отговори с цитат
  #46  
Стар 26-08-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Не пиши глупости, това бяха алфа/бета версии, официалните ъпдейти излезнаха много по-късно!
Понеже не ги помня точно датите си правя справка от саммобиле. Там е дадена тази версия за първа официално, след това има няколко версии до февруари 4.0.3 и през март излезе за I9100XXLPQ за Nordic countries, където тази версия стана масова. За нашите мили оператори версията е I9100XWLP7 пусната през май месец

GT-I9100 - Bulgaria (VVT)
PDA: I9100XWLP7
CSC: I9100OXXLPH
Version: 4.0.3
Date: 2012-05-03

Първата официална версия с 4.0.4 е от юни

GT-I9100 - Open Europe
PDA: I9100XXLQ5
CSC: I9100OXALQ5
Version: 4.0.4
Date: 2012-06-28
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #47  
Стар 26-08-2012
Аватара на Галин Тодоров
Галин Тодоров Галин Тодоров не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: Pleven
Мнения: 91
Благодари: 56
Получил благодарност:
19 пъти в 16 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

roro91, те са над тия неща. щом не се продава да му земат парите, значи за тях не представлява интерес
Отговори с цитат
  #48  
Стар 26-08-2012
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,332 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Не знам какво си се хванал с 4.0.4, но те и от сони го пуснаха юни месец, но с това телефоните им не заработиха по-добре
Отговори с цитат
  #49  
Стар 26-08-2012
Аватара на Денислав
Денислав Денислав не е на линия
44 65 6e 69 73 6c 61 76
 

Дата на присъединяване: Jan 2010
Мнения: 421
Благодари: 6
Получил благодарност:
119 пъти в 73 поста
Сваляния: 191
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Не знам какво си се хванал с 4.0.4, но те и от сони го пуснаха юни месец, но с това телефоните им не заработиха по-добре
Не съм се хванал за нищо, просто хронологията следвам. Иначе те и други ъпдейтнаха ама проблемите си останаха
__________________
LG LB730V BNT HD, bTV HD, bAction HD, RingBG HD, News7 HD, NovaSport HD, DiemaSport HD,DiemaSport2 HD & IPTV
Отговори с цитат
  #50  
Стар 26-08-2012
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

То и затова аз още си карам на двата телефона с андроид на 2.3.6. Всичко от което имам нужда ми върви, сигурно над 1000 приложения съм инсталирал досега и нито едно не е изревало че иска 4.0.4 или желираните бонбонки. Невиждам защо изобщо спорите и каде е проблема?
__________________
"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity." -- Dennis M. Ritchie</pre>
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ТИНТИН за този полезен пост :
register (27-08-2012)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
google, search, voice, български, вече, разпознава


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 2 (0 членове и 2 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Google, Intel и Sony ще правят ”Google TV” Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 21-05-2010 14:45
Cartoon Network вече на български - деца, елате да празнуваме! ТИНТИН ДРУГИ 0 14-09-2009 15:40
Planet Voice по The Voice TV снима в Бургас и Варна - заповядай! ТИНТИН МУЗИКА 0 09-07-2009 16:31
уеб сайта на Da Vinci Learning вече и с версия на български ТИНТИН Новини 0 04-06-2009 20:35


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:11.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.