The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #511  
Стар 12-02-2018
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,954
Благодари: 3,709
Получил благодарност:
1,721 пъти в 1,137 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
Но едва ли скоро ще разбера защо някой нехаресващ IOS си сменя телефона през година , а още по-малко не ми е ясно какво повече прави на рутнатият си апарат , което да е толкова жизнено важно .
Въпрос на избор - всеки си решава според нуждите, възможностите ... и желанието да даде сериозна (или по-малка) сума за парче пластмаса.


На мен обаче не ми е много ясно защо почитателите на IOS си сменят телефона всяка година ..., след като уж получават новата версия и за "старият" си телефон и практически нито в дизайна нито в "железарията" н новия модел има сериозна разлика
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дедал за този полезен пост :
register (12-02-2018)
  #512  
Стар 12-02-2018
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

От куртоазия да речем , задай въпроса в обратния ред към притежателите на оперативното зелено човече, те не само че след първата спират да получават ъпдейта ,с много късмет до втората , ами и самата джаджа вече и чеп за зеле не става, то не са батерии, сенки , полу сенки и ред други смразяващи кръвта издевателства..
Знаеш ли , тъкмо ме подсети имам един 5S на 4 години , бичи и с картата на Виваком , кът си дойда прави чудеса
Нали се сещаш , че замяната е в четирицифрено число, първо дупе за да го правиш , ако не друго.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Neo64 за този полезен пост
Cool_Breeze (12-02-2018), manechi (12-02-2018)
  #513  
Стар 12-02-2018
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Спрете се, не издържам и ще ви тегля една ! Ако искате се сърдете ! Никой няма право да дава акъл кое и какво,ясно ?! Всеки си има глава на раменете и джоб (което не е по- маловажно) и си решава сам!Или искате да се върне старото време, когато такива дискусии просто нямаше как да ги има, защото нямаше какво да се дискутира?! То бива ,бива, ама цял бивол за мезе не бива, както са казали старите хора !
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на manechi за този полезен пост :
digimp (14-02-2018)
  #514  
Стар 12-02-2018
Аватара на Дедал
Дедал Дедал не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,954
Благодари: 3,709
Получил благодарност:
1,721 пъти в 1,137 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Що бре , зададох си въпроса съвсем прилично и без да се заяждам.
Просто ми стана интересно какво би ме карало ако имам примерно 6/6s да ида да изсипя пак една торба пари за същият дизайн, същата камера и същата операционна система и да вземам 8?
Както писахте и вие самите - Анроид-а долу-горе ги разбирам, че там повече от 2 ъпдейта са си сериозно постижение и да кажем искат по-актуален модел откъм операционна система (макар и аз да не съм от тях - до скоро си карах със стар модел с 4.4.2 и ако не беше взела да издиша батерията ("няма сенки, полусенки и други издевателства") още щях да съм с него) ама що и айфоня да сменям
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дедал за този полезен пост :
register (12-02-2018)
  #515  
Стар 12-02-2018
Аватара на Ooo_Pepi
Ooo_Pepi Ooo_Pepi не е на линия
върл SAT фен
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: София
Мнения: 3,369
Благодари: 2,633
Получил благодарност:
1,764 пъти в 896 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

@mistor
O'kay щом казваш, че не разбирам от антени ще си замълча.
Дзумбата още ми носи електрожена, но и за това ще си замълча.
Много смислен въпрос прочетох тази вечер от @Дедал, ще чета коментарите с интерес.
А колегата по-горе е прав, наздраве.
__________________
TechniSat http://h-7.abload.de/img/decuvq.gif Das Original - SkyStar HD2 - SkyStar USB HD - SkyStar 2 eXpress HD and... Latest ProgDVB !
Отговори с цитат
  #516  
Стар 12-02-2018
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Чакай , чакай дзумбата , електрожена да не режете нещо за скраб Вие двамата???!!!!
Отговори с цитат
  #517  
Стар 12-02-2018
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дедал Вижте мненията
Що бре , зададох си въпроса съвсем прилично и без да се заяждам.
Просто ми стана интересно какво би ме карало ако имам примерно 6/6s да ида да изсипя пак една торба пари за същият дизайн, същата камера и същата операционна система и да вземам 8?
Както писахте и вие самите - Анроид-а долу-горе ги разбирам, че там повече от 2 ъпдейта са си сериозно постижение и да кажем искат по-актуален модел откъм операционна система (макар и аз да не съм от тях - до скоро си карах със стар модел с 4.4.2 и ако не беше взела да издиша батерията ("няма сенки, полусенки и други издевателства") още щях да съм с него) ама що и айфоня да сменям
При теб е почнала да издиша батерията , на други им се явява зеленина, на трети "други "издевателства"-гърмежи,топене и сръбска скара.
Това долу-горе ме навява на мисълта , че и Бляк Бери да земеш у ръки все ще ти е чудно що и как си го сменил и какво да го правиш.
От трите неща - куртоазия , гъзарлък и икономическа възможност да задоволиш едно от първите две състояния и още нещо , трудно ми е да повярвам ,че ще го разбереш?
Онз Илон Мъск си качи спортната Тесла в космоса , въпроса ти и съжденията ми звучат като , а бе тоя що не си я кара таз колъ ,ами ще я фърля из Космоса.
Надявам се ми следиш мисълта , поне ника ти сигнализира за нещо от сорта .
Както каза Калеко Алеко - разни ора , разни идеали.
Отговори с цитат
  #518  
Стар 12-02-2018
muggs muggs не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 61
Благодари: 14
Получил благодарност:
37 пъти в 27 поста
Сваляния: 134
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Аз не знам върху какво да се замислям повече ,ама ти сигурно се опитваш да ме убедиш ,че и мерцедеса не става, по добре да юрка Фокуса кръстен ей тъй щото взел че запалил през зимата.
И не учи дядо си Иван , кой телефон се продава лесно и кой не ,кой след една година струва със 100 евро надолу , а след 2 -200 , кой телефон го носиш в Апъл Центъра и доплащаш , КОГАТО ИМАШ да доплатиш и взимаш следващия модел , в село Трън не е така но в Лондон и сие е тъй.
Каква мода , какви пет лева , модни бяхме преди 20 години по Слънчака и ред други знайни и незнайни щуротии.
Нещо си объркал адресанта , ааааа чак сега разбрах ти инсталираш само платените приложения, направи ми сутринта прекрасна, знаех си аз ,че пак ще опрем до лисицата и що гроздето и се виждало кисело.
И нещо си се объркал в безплатните приложения при IOs-а няма рекламлар и прочие, чел си само по новините тия неща.
Ето отново не мислиш и само глупости ръсиш!
Първо: Никого не се опитвам да убеждавам в каквото и да е, още по-малко пък теб. Никъде не съм писал, че Мерцедес-а не става.
Второ: Никъде не съм писал кой телефон се продава по-лесно и кой по-трудно.
Трето: Не, не инсталирам само платени приложения, но приложенията който ми харесват съм си ги купил. И не защото съм богат или не могат да се намерят кракнати, а защото уважавам труда на хората.
Какви лисици те гонят, не те разбирам, изкажи се като човек. Искаш да кажеш, че iPhone е много скъп и не мога да си го позволя ли? 6-тиците са по-600 лв., защо де давам 2000 за Х, като след година ще е под 1000. А и това не е моята os, някой Американец да ми определя пътя в живота, не благодаря.

Вярно няма реклами.
цък цък цък цък
Отговори с цитат
  #519  
Стар 12-02-2018
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,288
Благодари: 124
Получил благодарност:
630 пъти в 330 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
@mistor
O'kay щом казваш, че не разбирам от антени ще си замълча.
Дзумбата още ми носи електрожена, но и за това ще си замълча.
Много смислен въпрос прочетох тази вечер от @Дедал, ще чета коментарите с интерес.
А колегата по-горе е прав, наздраве.
За електрожените е ясно . Написаното се отнасяше за останалия хардуер - конвертор и приемник , за тях се ползват други неща , като проектиране на платки , ползване на поялник и една камара измервателни уреди .

Сменям си IOS телефона през 3 години , защото не виждам смисъл да го правя по-често именно защото е рядкост да получа някаква незаменима супер екстра . Никога не съм треперил в очакване да излезе последния модел дори и да му рекламират новите глезотийки . Признавам си , как живеят някой примерно без анимирани емотикони , все още не ми е ясно . Също така не разбирам как може да има хора които да мразят марка , било то телефон , телевизор , прахосмукачка , микровълнова ..... ? Калпавите ги изхвърля пазара . А като гледам ябълките колко са "калпави" и как "затъват" , май завистниците им избиват комплекси , а за някой от тях това е начин на живот явно .
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на mistor за този полезен пост
bu12tras (12-02-2018), Cool_Breeze (12-02-2018), manechi (13-02-2018)
  #520  
Стар 12-02-2018
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от muggs Вижте мненията
Ето отново не мислиш и само глупости ръсиш!
Първо: Никого не се опитвам да убеждавам в каквото и да е, още по-малко пък теб. Никъде не съм писал, че Мерцедес-а не става.
Второ: Никъде не съм писал кой телефон се продава по-лесно и кой по-трудно.
Трето: Не, не инсталирам само платени приложения, но приложенията който ми харесват съм си ги купил. И не защото съм богат или не могат да се намерят кракнати, а защото уважавам труда на хората.
Какви лисици те гонят, не те разбирам, изкажи се като човек. Искаш да кажеш, че iPhone е много скъп и не мога да си го позволя ли? 6-тиците са по-600 лв., защо де давам 2000 за Х, като след година ще е под 1000. А и това не е моята os, някой Американец да ми определя пътя в живота, не благодаря.

Вярно няма реклами.
цък цък цък цък
Понеже прекрачваш добрия тон , ще бъда с тебе малко по конкретен.
Никой от списващите до тук не употребява ,като Твоя милост и натъртва на това дали някой пише глупости и тям подобни .
Твоето е като крадеца вика дръжте крадеца в коментарите за глупостта.
Мене специално няма какво да ме убеждаваш , а също да ми разтагяш лакърдии, не ми трепва и гънка
Не това дали си имал в предвид 1,2 и 3 точки , а дали си вдянал контеста на тъпотиите ,които си написал , там ти е проблема.
Иначе , гордо можеш да носиш сапа с горския човек и да не ми се обясняваш ,какво съм искал да кажа аз ,сега ти го казвам директно -ДА нямаш средствата да сменяш телефоните , като много от гъзарите, тарикатите или уважаващите се бизнесмени, натам бият коментариите за годишните заменки.
И какъв 6 за 600 кинта сънуваш бе, сега сме на Х при заменките, отиваме към Space X.
Изчерпателен ли бях, имам и последния Mac Book Pro 2017 и него ли да хвърлям , няма някой лаптоп с ОС "Зелено Горски" ,иначе и него щеше да боготвориш и да се опиташ да наложиш волята глуповна, която изповядваш.
Пак да ти наблегна , онова в задния джоб портофеля си е мой и това на раменете ми също , ти си цъкай-цък,цък,цък, а аз и още милиони след 12 септември 2018 ще се редим пак на Apple Store -то.
А и аз хамериканците не ги харесвам да ти кажа ,по това си приличаме ,фен съм на Корнелия, но с Айфоня съм свикнал и ще си го сменям докато движа.

Последно редактирано от Neo64 : 12-02-2018 на 21:50
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ios, iphone, ДИСКУСИИ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 69 (0 членове и 69 гости)
 


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 11:16.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.