The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ПЛОВДИВ

Оператори в гр. ПЛОВДИВ Неофициален форум за кабелен оператори Евроком, CableTEL и други в гр. Пловдив !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #631  
Стар 07-02-2011
Деян Деян не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Мнения: 498
Благодари: 53
Получил благодарност:
83 пъти в 60 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Натискайте ги. Явно не им се плаща за стандартна кодировка.
Отговори с цитат
  #632  
Стар 07-02-2011
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boshko22 Вижте мненията
E tam gi prodavat li? Minaliq den kogato gi pitah mi kazaha 4e ne se prodavat a s dogovor se davali ili ne6to takova. Nqma li nqkakuv drug priemnik deto da svur6i su6tata rabota i da si go kupq ot drugade. Ili samo tehnite priemnici mogat da razkodirat kanalite?
Просто иди при нормален кабелен оператор ,който ще ти даде безплатно и ресивър и всичко.ТАВА Е.И не се занимавай с тези малоумници от ДЦЦ.Или си падаш по мазохизми?Отделно, пиши на кирилица, доста неграмотно изглежда български на транслит.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #633  
Стар 07-02-2011
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,429
Благодари: 122
Получил благодарност:
1,369 пъти в 662 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Или се насочи към сателитен оператор. Всички кабеларки в Пловдив са една боза.
Иначе ми е интересно DCC и един друг оператор какво ще правят, ако наистина угасне иредетото
Отговори с цитат
  #634  
Стар 08-02-2011
boshko22 boshko22 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

аз не искам да пиратствам, а просто техните приемници са много смотани и питах дали ако си купя някакъв друг (примерно с HDMI kaбел) ще успея да разкодирам каналите. Или къде мога да ида да разгледам и какви цени са, защото не ми се дават много пари.
Благодаря ви
Отговори с цитат
  #635  
Стар 08-02-2011
hamelolna hamelolna не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 17
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Щях да питам може ли без приемник като включиш кабела директно към ТВ и ще хване ли нещо или трябва да има приемник че да хване
Отговори с цитат
  #636  
Стар 08-02-2011
pzhekov pzhekov не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 42
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ако имаш цифров трунер на телевизора ще хване горе-долу половината,защото са ги кодирали.Аз говорих с ДЦЦ и ми казаха,че до 1 месец ще предлагат карти.
Отговори с цитат
  #637  
Стар 08-02-2011
hamelolna hamelolna не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Мнения: 17
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pzhekov Вижте мненията
ако имаш цифров трунер на телевизора ще хване горе-долу половината,защото са ги кодирали.Аз говорих с ДЦЦ и ми казаха,че до 1 месец ще предлагат карти.
Ем незнам дали има на евроком ги хваща така без проблем ама на дцц неще да хване нищо трябва да пробвам на другото ТВ

Последно редактирано от hamelolna : 08-02-2011 на 20:46
Отговори с цитат
  #638  
Стар 09-02-2011
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boshko22 Вижте мненията
аз не искам да пиратствам, а просто техните приемници са много смотани и питах дали ако си купя някакъв друг (примерно с HDMI kaбел) ще успея да разкодирам каналите. Или къде мога да ида да разгледам и какви цени са, защото не ми се дават много пари.
Благодаря ви
Самата ти мисъл, че искаш да гледаш ТЕХНИТЕ канали неплащайки, вече е пиратство.А с какво алтернативно оборудване върви тяхната карта/ако имат такава/, могат да ти кажат само предлагащите тази карта.Т.е. не ТИ "разкодираш" , а картата/или ресивъра/ предоставени ти от оператора.Когато се избира доставчик на услуги, разглеждаш възможностите на оборудването му или алтернативите възможности.Прави се " преди",я не "след подписване" на договор.Въобще, при правилно формулиран въпрос, винаги има и адекватен отговор.Четейки забавните ти постове, оставам с впечатлението , че даже не "разумяваш" за какво питаш или с усилие си формулираш мислите.ДАвай отначало и може и да получиш отговори.Успехи)))))
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #639  
Стар 09-02-2011
boshko22 boshko22 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Самата ти мисъл, че искаш да гледаш ТЕХНИТЕ канали неплащайки, вече е пиратство.А с какво алтернативно оборудване върви тяхната карта/ако имат такава/, могат да ти кажат само предлагащите тази карта.Т.е. не ТИ "разкодираш" , а картата/или ресивъра/ предоставени ти от оператора.Когато се избира доставчик на услуги, разглеждаш възможностите на оборудването му или алтернативите възможности.Прави се " преди",я не "след подписване" на договор.Въобще, при правилно формулиран въпрос, винаги има и адекватен отговор.Четейки забавните ти постове, оставам с впечатлението , че даже не "разумяваш" за какво питаш или с усилие си формулираш мислите.ДАвай отначало и може и да получиш отговори.Успехи)))))
Така, с две думи - трябва ми приемник за да хващам всичките канали на тва ДЦЦ, защото през телевизора ми са кодирани. Интересуваме освен техните приемници имали някакъв друг и ако да, колко пари ще е, за да знам дали си заслужава.
Благодаря
Отговори с цитат
  #640  
Стар 09-02-2011
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,954
Благодари: 984
Получил благодарност:
7,333 пъти в 3,560 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от boshko22 Вижте мненията
Интересуваме освен техните приемници имали някакъв друг ...
Не.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
sarivano (09-02-2011)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
dccПловдив, Канали, на, Параметри, Цифровите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 11 (0 членове и 11 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите кабеларки в Пловдив. uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 27 23-11-2021 22:38
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46
Цифровите канали изчезнаха?! Уейнгро ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 21 21-06-2010 15:55
Параметри на цифровата платформа на Кейбълтел Пловдив uplevel Оператори в гр. ПЛОВДИВ 3 24-03-2009 16:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.