The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #771  
Стар 04-06-2020
братушка братушка не е на линия
?????
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 828
Благодари: 13
Получил благодарност:
287 пъти в 194 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вито Вижте мненията
Бате ти голямо мрънкало шИ дойдеш.Песимист ONE!Ти гледаш ли нещо изобщо и изобщо знаеш ли как се прави DTH оператор!?....
Правене на оператор/телевизия/услуга и завладяване на пазара са две големи разлики
Аз не мрънкам, аз пророкувам Пожелавам на немрънкащите мечтите им да се сбъднат. Но аз просто се опитвам да гледам на нещата без завеса на въодушивление пред очите
Ако нео успее да събере достатъчно пари от клиенти за да не фалира - бъда направо щастлив. Че примери за фалирали "партнери" са още пресни. До тук само була започна от саттв и се разви да има и други дейности. Другите двама започнаха с тв като притурка към основния бизнес вече след като имаха огромен брой клиенти, офиси и "други доходи".
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на братушка за този полезен пост
d.ivanov (04-06-2020), SERHI1970 (04-06-2020), teolink (04-06-2020)
  #772  
Стар 04-06-2020
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,652
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,220 пъти в 2,966 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d.ivanov Вижте мненията

Иначе колкото до специалостите , ако са същите като на була, пази боже....
Каквито клиентите,такива и специалистите!
Цитирай:
Първоначално написано от Мартин_89 Вижте мненията
Мрънкащи за цени винаги ще има в България. Манталитет. Голяма част и без особена грамотност.
Не е до грамотност,мрънкат само цинцарите!

Последно редактирано от dzumba : 04-06-2020 на 13:18
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dzumba за този полезен пост :
d.ivanov (04-06-2020)
  #773  
Стар 04-06-2020
Аватара на patzi
patzi patzi не е на линия
rossoner
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 858
Благодари: 178
Получил благодарност:
355 пъти в 147 поста
Сваляния: 88
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мрънкат щот за тоя концерт няма билети

Изпратено от моят MI 9 с помощта на Tapatalk
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на patzi за този полезен пост
Nerv3n (04-06-2020), Stuka (04-06-2020)
  #774  
Стар 04-06-2020
братушка братушка не е на линия
?????
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 828
Благодари: 13
Получил благодарност:
287 пъти в 194 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нещо ми дойде музата днес...
От нео имат да ми плаща много пари за това, че ги уча как да не си провалят бизнеса

Защо Бил ти му Гейст забогатя така много?
Ами защото специално остави негови продукти да бъдат безобразно лесно крадени по целия свят. И всички открито крадяха, само мързеливия нямаше на компа си неговия "джам" и офис. И ето когато негови конкуренти всичките се свиха до около 2% на употреба в света, Бил ти наш Гейтс излезе от черупката и каза: "а сега, момчета, започваме да плащаме". И момчета започнаха да плащат, целия свят. Свикнаха с това, което имаха. Малко кой се отказа от това, с което свикна. Почти всички предпочетоха да продължат с вече добре познатото, но вече за пари.

В България практически няма "свободни" клиенти за тв. Всички домакинства, които изобщо гледат телевизия вече я гледат. По един или друг начин: сателитно, кабелно, ефирно, някак. Платили са за оборудване, чинии, техен монтаж, подкарване на кабел. Подписали са договори.... Успокоено си зяпат от дивана, убедени, че имат най-подходящото за тях (нали се мъчеха да избират).
И ето сега нов оператор трябва да ги накара да се откажат от всичко това, да преглътнат вече направени инвестици и да платят неустойки за вече подписани договори за да инвестират отново в нова мечта....
Повтарям: "свободни клиенти" няма (е, освен шепа ентусиасти, предимно тук). Трябва да предложат нещо изключително за да откъснат хора от това, с което са свикнали.
Иначе... "партнер" версия 2...
Имаше наскоро и едни руснаци, дето "премигнаха" на 13Е. Бас държа, че знаеха как се прави TDH - не им помогна

Последно редактирано от братушка : 04-06-2020 на 13:37
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на братушка за този полезен пост :
Васил (04-06-2020)
  #775  
Стар 04-06-2020
Аватара на Ламерът
Ламерът Ламерът не е на линия
Тиква
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 1,319
Благодари: 139
Получил благодарност:
468 пъти в 293 поста
Сваляния: 116
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Понеже братушката е с много капацитет като на Бил Гейтс трака на клавиатурата а Максим с по малко от неговия е милионер човека.....

Така малко успокоително за музата на братушката!
__________________
Рускиня 2,10 с Invacom ADF-120 и SNF-031 ; Tecatel 120см за 36е и 39е ; Paraclipce 180см легнал зимен сън
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Ламерът за този полезен пост
Nerv3n (04-06-2020), notwist (05-06-2020), polomski (04-06-2020)
  #776  
Стар 04-06-2020
Балканец Балканец не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2020
Мнения: 211
Благодари: 5
Получил благодарност:
50 пъти в 38 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вито Вижте мненията
Бате ти голямо мрънкало шИ дойдеш.Песимист ONE!Ти гледаш ли нещо изобщо и изобщо знаеш ли как се прави DTH оператор!?Такива като теб където мрънкат за кво ли не ги знаем.....имам опит от Була кво беше по офисите им.Такива като теб искат на баба ми фЪрчилото....
Евала. Не трябва да се обръща внимание на такива мрънкала. Аз съм доволен от това което виждам като за начало от оператора. Нямам търпение да се качат всичките канали на сателит и да стана абонат. Просто няма конкуренция оператора. Другите 3 сат оператора никога няма да имат тези канали в ХД. Успех!
Отговори с цитат
  #777  
Стар 04-06-2020
братушка братушка не е на линия
?????
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 828
Благодари: 13
Получил благодарност:
287 пъти в 194 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

****************
Среща един човек рибар да се връща от морето по обед с 2 големи риби и пита:
- как го караш?
- че как. Излизам не много рано в морето, хващам 2-3 риби и към обед се пребирам. Едната готвя сам, дригите продавам на комшии. Следобеден сън, после фиеста със жената. Привечер с приятели по барчета или при нас за някой мач по тв. Следващия ден пак.
- и защо не останеш в морето за цял ден?
- че защо?
- как защо? Ще хванеш не 3, а 10 риби. Ще ги продадеш и ще събереш пари за втора лодка, ще наемеш екипаж за нея. С времето и още лодки, ще развиеш доходен бизнес.
- че защо?
- как защо? Ще станеш богат човек. Ще си позволиш да се пенсионираш, ще си купиш къща в екзотично, красиво място, ще почиваш, жени, купони, приятели...
- че аз сега какво правя?
************************

Аз за каквото мечатх вече го имам. Парите на Бил не са ми в списъка
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на братушка за този полезен пост :
Васил (04-06-2020)
  #778  
Стар 04-06-2020
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,724
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Реално с това което пуснаха досега са вече Номер 1 ,цената на Премиума си е напълна нормална даже аз очаквах да е над 30 лв

Да видим само какво става с приемниците и модулите .

А тия дето толкова защитават булсата да си стоят ,то едни Диеми не можаха да пуснат в HD толкова години.
Отговори с цитат
  #779  
Стар 04-06-2020
Аватара на wassl
wassl wassl не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: EB
Мнения: 602
Благодари: 331
Получил благодарност:
323 пъти в 181 поста
Сваляния: 41
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Братушка, без лошо, не споря, ама ти мислиш ли че той Заяков е вчерашен и за тия работи въобще не е наясно.Щом е стигнал до тук значи си е направил сметката.Нещата не са чак толкова праволинейни и се менят.Ето виж сложната ситуация в която е в момента Великия и масов оператор.Стига да изпълнят това което обещаха и да стартират бъди сигурен че ще се намерят доста абонати , особено и от чужбина и тези със собствено оборудване.Тези спомени с Партнери и СателайтиБГ не могат да се сравняват защото тогава нито избора на канали и многото липси и разликата в цената им с тази на Була тогава, не може да се сравнява със сегашната богата оферта и сегашната разлика в цените на пакетите.Бедните пенсионери са на безплатна ефирна с безплатни декодери.Относно приемници спомняш ли си колко струваше при стартирането на масовия оператор един техен комплект оборудване да не говорим за Филипса на партнера.
__________________
DMOne4k:Twin/VU+UNO4kSE,2xDvbS2X:SSD250Gb/GI:LX3/GT_V8UHD/Ant:220cm>0,8w&InvacomSNF;Tecatel120pro>23,5E+19,2E+16E+13Е&InvertoBU_Twin;80cm>9E+1,9E&MTI+4,0W=EMP_8/1(TunerA);TelesistemTM100AL>45E+42E+39E+36E&BESTcircular=EMP_4/1(TunerB);SONY65 XE9300&CI+A1;SONY XR65A83K&CI+A1.
Отговори с цитат
  #780  
Стар 04-06-2020
Вито Вито не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: На селото с ГолеМата пАница
Мнения: 654
Благодари: 41
Получил благодарност:
977 пъти в 224 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от братушка Вижте мненията
Нещо ми дойде музата днес...
От нео имат да ми плаща много пари за това, че ги уча как да не си провалят бизнеса

Защо Бил ти му Гейст забогатя така много?
Ами защото специално остави негови продукти да бъдат безобразно лесно крадени по целия свят. И всички открито крадяха, само мързеливия нямаше на компа си неговия "джам" и офис. И ето когато негови конкуренти всичките се свиха до около 2% на употреба в света, Бил ти наш Гейтс излезе от черупката и каза: "а сега, момчета, започваме да плащаме". И момчета започнаха да плащат, целия свят. Свикнаха с това, което имаха. Малко кой се отказа от това, с което свикна. Почти всички предпочетоха да продължат с вече добре познатото, но вече за пари.

В България практически няма "свободни" клиенти за тв. Всички домакинства, които изобщо гледат телевизия вече я гледат. По един или друг начин: сателитно, кабелно, ефирно, някак. Платили са за оборудване, чинии, техен монтаж, подкарване на кабел. Подписали са договори.... Успокоено си зяпат от дивана, убедени, че имат най-подходящото за тях (нали се мъчеха да избират).
И ето сега нов оператор трябва да ги накара да се откажат от всичко това, да преглътнат вече направени инвестици и да платят неустойки за вече подписани договори за да инвестират отново в нова мечта....
Повтарям: "свободни клиенти" няма (е, освен шепа ентусиасти, предимно тук). Трябва да предложат нещо изключително за да откъснат хора от това, с което са свикнали.
Иначе... "партнер" версия 2...
Имаше наскоро и едни руснаци, дето "премигнаха" на 13Е. Бас държа, че знаеха как се прави TDH - не им помогна
Господи ела си прибери верисиите
__________________
Uclan 4K pro
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Вито за този полезен пост :
notwist (05-06-2020)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
neosat, БЪЛГАРИЯ, Да, Може, Нов, Оператор, появи, се, скоро


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 162 (20 членове и 142 гости)
AstraK, Danixbg, delcho tanev, dhddhd, gandipg, mistor, nuray, Satelit, Sionii, skysat, sterios, veskodivia, Ачо, БониБо, денвър, Дзмей, Миро, Румендимов, Себастиян, териминатор3

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Оператор за IPTV user235 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 17 17-02-2022 19:47
Кой оператор ползвате? d.ivanov Дъра-Бъра 13 09-06-2012 00:01
кой оператор е biser Въпроси и отговори 7 28-12-2010 22:56
Нов-GSM-Оператор radich_58 GSM мобилни комуникации 3 16-10-2009 12:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.