The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #81  
Стар 01-04-2014
spaunov spaunov не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 16
Благодари: 3
Получил благодарност:
3 пъти в 2 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
Няма как Булсата да го гледат милион, не преувеличавай! Минаха времената, когато можеше да претендираш с някакво право за това.
Подкрепям те напълно. Вече са милион -1. След поредното вдигане на цената от 1 март съм без тях.
Отговори с цитат
  #82  
Стар 01-04-2014
dtvbguser dtvbguser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Местоположение: Пловдив
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
89 пъти в 37 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какви ти милиони.... хиляди хиляди ..
Един милион може да са били преди 4-5 години.
Сега дали имат 300-400 хиляди, нали миналата година изнасяха подобни данни, когато БТВ им искали уж пари за абонат. Тази година след поредните гаври с клиентите продължават да се топят. Ако се сетят, че една компания било и частна се крепи само и единствено на своите клиенти, може и да започне обратен поток, но Булсат вече е последна дупка на кавала. Когато с действията си компания като Булсат казва - "Всички клиенти сте мръсни боклуци и нямате алтернатива, така че ще плащате", отговора на клиентите е ясен и се вижда. Тук освен няколко човека, които виждам, че залагат живота си да кажат на черното бяло, всеки друг има оплакване от Булсат, на което от компания са отговорили един вид - "през к*ра ни е", ти гледай да си плащаш.
По големите градове вече тотално всичко се е махнало от Булсат или са си маскирали антените и не ги разпознаваме.
В по-малките градове като моя също масово хората се преориентират.
Просто Булсат няма с какво да задържат клиентите си, освен с една Ла Лига, която тотално омазаха. Естествено има и някои, които гледат тенис повторения по цял ден, но те са нищожна част. От всички спортове, които се предават по Булсат, мисля че футбола е спорта, който грабваше до сега 3/4 от спортните фенове.
Няма друг разпространител на телевизия, който да предлага толкова ниско качество и толкова нищожен брой HD канали.

Между другото вече се разпространява и един анекдот относно Булсатком:
- Въпрос: Кое е нещото, което най-рядко може да се види в един голям град?
- Отговор: Антена на Булсатком

Последно редактирано от dtvbguser : 01-04-2014 на 12:10
Отговори с цитат
  #83  
Стар 01-04-2014
Аватара на Дезео
Дезео Дезео не е на линия
In Trance we trust
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Бургас
Мнения: 299
Благодари: 424
Получил благодарност:
97 пъти в 52 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Защо цялата тази енергия, която влагаш във всеки пост да ни кажеш, че булсат са последната дупка на кавала, че всички се отказвали от тях, че само испанското привличало клиенти, че във форума им се триели мнения, че дори и тъпи вицове, сякаш казани от устата на Къци Вапцаров, не я вложиш в нещо креативно? Ще постигнеш много повече...
__________________
Xtrend 4000, Dreambox 500s, ZDH 100, WISI OR97, Multifeed 13E, 19.2E, 23.5E, 39E
Отговори с цитат
  #84  
Стар 01-04-2014
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 618
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

DtvBGuser Не си прав. Аз също не ги понасям, но имат около 650-700 хил абоната.
Най-големия оператор са. За 14.80 или 15.80 предлагат даже много.
Виваком и Близу може да имат по 150 канала ама цената в пакет с нет е двойна. И като цяло са по скъпи.
Определено има малки кабеларки, които за 20 лв предлагат 150 канала и нет, но тук говорим за големите.
Безсрочния Договор също е плюс за Булсатком. Каквото и да говорите това е истината. Аз мога да се махна от тях когато поискам, а Близу и Вивата 2 години няма мърдане.
Аз също не ги харесвам и като цяло отношението им. Но имат най-евтината телевизия и най-евтиния нет.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 01-04-2014
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дезео Вижте мненията
Защо цялата тази енергия, която влагаш във всеки пост да ни кажеш, че булсат са последната дупка на кавала, че всички се отказвали от тях, че само испанското привличало клиенти, че във форума им се триели мнения, че дори и тъпи вицове, сякаш казани от устата на Къци Вапцаров, не я вложиш в нещо креативно? Ще постигнеш много повече...
Може пък и да стане чудо и от кумова срама някой там да се усети, че не са прави и поне от малко да започнат да правят нещата както трябва. Все пак сме хора и имаме надежда... и някои неща не опират само до пари. Пък и да опират- това са пари все пак... материални без стойност.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на GeorgiD за този полезен пост :
dtvbguser (01-04-2014)
  #86  
Стар 01-04-2014
Аватара на БониБо
БониБо БониБо е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2013
Местоположение: Пловдив
Мнения: 887
Благодари: 74
Получил благодарност:
340 пъти в 155 поста
Сваляния: 58
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от аас Вижте мненията
Виваком и Близу може да имат по 150 канала ама цената в пакет с нет е двойна. И като цяло са по скъпи.
Преди да кажа това, което ще кажа искам отново да подчертая, че съм абонат и на bulsatcom и на blizoo.

Да bulsatcom за 15.80лв наистина предлагат това, което може да се предложи за тази цена, но никой не е казал, че ако се увеличи цената заради новите канали, които се пуснат никой няма да плаща. Увеличават Премиум пакета и в него се добавят новите SD канали, и който не иска да плаща повече си остава на Стандартния и нито цената се променя нито нищо. Правят таксата за HD пакета 8.90 примерно добавят желаните канали, които абонатите се молят от месеца и се молят така все едно молят за изкупление на греховете си. Не е толкова трудно. Има хора, които ще плащат по-високи цени. С леко увеличение на таксите, с каналите които са актуални и желани в момента, в изгодни пакетни цени за интернет и телевизия отново могат да се върнат на нивото, което си бяха.
Относно blizoo 201 канала цифрова телевизия (включително радио програмите, инфо канала и coming soon каналите) и 51 канала аналогова телевизия.
Отговори с цитат
  #87  
Стар 01-04-2014
Пламен Тачев Пламен Тачев не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Sep 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 1,424
Благодари: 1,565
Получил благодарност:
961 пъти в 433 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Много задълбахте... отдавна съм прежалил десетките постове, които са ми изтрити там.
Колкото до фирмата - проблемът си е неин - некадърните им меринджеи явно са неспособни да развият потенциала, който има булсата. Да се оправят - аз с парите си решавам дали стават и за какво. Ако нещо не ме кефи - спирам да им плащам (напр. постния пакет от два канала), а ако нещо считам за нередно и в нарушение на някой закон - жалбичката, компенсацията, пито-платено. Не са ми баща и майка да им прощавам, нито да ги мисля кой знае колко.
Между другото, телевизиите скоро ще навлязат в мъртвия летен сезон - карайте го по-спокойно и да не ви дреме за 5 изтрити поста някъде!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Пламен Тачев за този полезен пост :
Дедал (01-04-2014)
  #88  
Стар 01-04-2014
аас аас не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2013
Мнения: 618
Благодари: 12
Получил благодарност:
257 пъти в 133 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

До Бонибо.
Булсатком са решили да не пускат тези ХД канали. Ти казваш ами да увеличат премиума или ХД-то на 8,90 нали така.
Ами как да ти го кажа, просто не искат. Решават, че не им трябват. Какъв си в случая да им казваш какво искаш.
Като искаш тия канали ходи при Вивата, ходи при Близу там ги има не за 8,90 а за 5 лв. Нали си и на близу, ми плати тогава 5 лв още и ги гледай какво даваш зор на булсатком.

Булсатком не иска да пусне Екшън, Ринг, Нова Спорт, Евроспорт2 и още куп ХД канали. Така са решили. Като гледам вече 1 година са без тези канали и не са фалирали.
Отговори с цитат
  #89  
Стар 01-04-2014
Аватара на AGT
AGT AGT не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,896
Благодари: 1,023
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нали се сещаш , че Българите в чужбина са страшно много а 98% от тях гледат точно Булсат . Няма как да се предложи алтернатива в близко бъдеще а и хората ги устройва след работа и преди лягане да видят новините и някой филм набързо . Така , че колкото и калпава да е на стотици хиляди хора извън Бг това им е начина да гледат . Вивата е забравяме ......аз лично не съм виждал ( чул) човек извън Бг да ползва тях.
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #90  
Стар 01-04-2014
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
Talking



Вивата имат предимство с качеството на сигнала от спътника, т.е покритието.

За HD каналите в момента може да е малко рано, защото и другите дремат, ама след време да не се окаже, че става късно... Прогресът никого няма да чака... още повече, че БСК в момента е на ниво все едно едно 10 години назад, технически погледнато.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
булсат, форум


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
форум астра Забавно 10 26-12-2013 11:55
форум мирокостов Кошче 2 16-09-2012 04:31
Независим форум на Булсат new Кошче 36 08-03-2012 09:56
форум САТ ПЛАНЕТ Михаил Добрев ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 6 07-04-2011 16:56
Бавен форум? Пакостник Дъра-Бъра 53 19-02-2011 10:52


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 13:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.