The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #9051  
Стар 08-11-2021
zorvalth zorvalth не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 25
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Може ли да препоръчате някой iptv провайдър до към 7-8 долара който да има българските спортни канали и да не сече по време на интересни мачове или формула. Порбвал съм 2-3 от али и са прекрасни докато не стане време за спортно събитие както и един по скъп livetv-global.com който макар и по малко забива през 3-4 минути на спортни събития.
Отговори с цитат
  #9052  
Стар 09-11-2021
Аватара на Петкови
Петкови Петкови не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 352
Благодари: 100
Получил благодарност:
132 пъти в 64 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zorvalth Вижте мненията
Може ли да препоръчате някой iptv провайдър до към 7-8 долара който да има българските спортни канали и да не сече по време на интересни мачове или формула. Порбвал съм 2-3 от али и са прекрасни докато не стане време за спортно събитие както и един по скъп livetv-global.com който макар и по малко забива през 3-4 минути на спортни събития.
Забива при теб. При нас повечето не. Щом не разбираш достатъчно, най добре си плати на доставчика си за ДИЕМАТА, или, ако желаеш iptv провайдър използвай МАC не от форумите. Повечето държат на натоварването даже и при мач или формула. Не знам от какво гледаш, но това е факт.

P.C Аз лично, когато имам време, не само гледам, но и опцията за връщане ме кара да се ИЗАКАМ НА СПОКОЙСТИВИЕ и тогава да седна и вирна краката.

Последно редактирано от Петкови : 09-11-2021 на 01:21
Отговори с цитат
  #9053  
Стар 09-11-2021
odisei odisei не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 67
Благодари: 9
Получил благодарност:
28 пъти в 14 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петкови Вижте мненията
Забива при теб. При нас повечето не. Щом не разбираш достатъчно, най добре си плати на доставчика си за ДИЕМАТА, или, ако желаеш iptv провайдър използвай МАC не от форумите. Повечето държат на натоварването даже и при мач или формула. Не знам от какво гледаш, но това е факт.

P.C Аз лично, когато имам време, не само гледам, но и опцията за връщане ме кара да се ИЗАКАМ НА СПОКОЙСТИВИЕ и тогава да седна и вирна краката.
Отговори с цитат
  #9054  
Стар 09-11-2021
zorvalth zorvalth не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 25
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петкови Вижте мненията
Забива при теб. При нас повечето не. Щом не разбираш достатъчно, най добре си плати на доставчика си за ДИЕМАТА, или, ако желаеш iptv провайдър използвай МАC не от форумите. Повечето държат на натоварването даже и при мач или формула. Не знам от какво гледаш, но това е факт.

P.C Аз лично, когато имам време, не само гледам, но и опцията за връщане ме кара да се ИЗАКАМ НА СПОКОЙСТИВИЕ и тогава да седна и вирна краката.
Ми ок, дай ми конкретен линк от където да купя и да не забива. Гледам със sptv на Andorid Tv na Nvidia Shield TV pro 2019 захранен директно с патч корда. Мак не искам, акам планирано когато няма формула и мачове. Дай ми нещо конкретно за да се прехвърля и аз при повечето.
Отговори с цитат
  #9055  
Стар 09-11-2021
Мюзикбой Мюзикбой не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2018
Мнения: 41
Благодари: 17
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Някой може ли да помогне с линк за тв Враца? 🙂
Отговори с цитат
  #9056  
Стар 09-11-2021
Аватара на вассил46
вассил46 вассил46 не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jul 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,137
Благодари: 509
Получил благодарност:
842 пъти в 597 поста
Сваляния: 185
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петкови Вижте мненията
Забива при теб. При нас повечето не. Щом не разбираш достатъчно,
Първо Кои сте при нас не? Тези дето се плюете в доста форуми за ИПТВ? а не помагате на ново влезли в сат. и iptv и любопитни, кое как става. Това ,че нещата зависят от доста фактори? за забиване, прекъсване че има разлика, за директно излъчване и запис и от къде? Темата е обширна. Та мисля за мен си , кога не можеш да гълчиш по добре мълчи.Мисля колегата питаше от къде да си закупи
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на вассил46 за този полезен пост :
Маверик_79 (18-12-2021)
  #9057  
Стар 09-11-2021
механик механик не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 55
Благодари: 1
Получил благодарност:
15 пъти в 11 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от zorvalth Вижте мненията
Ми ок, дай ми конкретен линк от където да купя и да не забива. Гледам със sptv на Andorid Tv na Nvidia Shield TV pro 2019 захранен директно с патч корда. Мак не искам, акам планирано когато няма формула и мачове. Дай ми нещо конкретно за да се прехвърля и аз при повечето.

Бих Ви препоръчал : https://www.********/
Няма договор-плащаш и гледаш, няма такса "включване", и други подобни скрити такси.24 ч. таймшифт на повечето канали.

За съжаление, доколкото ми е известно, работи само в България.


п.п. Относно г-на,който "@ка" и после гледа телевизия, о@кал е всички форуми за iptv.
Отговори с цитат
  #9058  
Стар 09-11-2021
Аватара на Петкови
Петкови Петкови не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 352
Благодари: 100
Получил благодарност:
132 пъти в 64 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от вассил46 Вижте мненията
Първо Кои сте при нас не? Тези дето се плюете в доста форуми за ИПТВ? а не помагате на ново влезли в сат. и iptv и любопитни, кое как става. Това ,че нещата зависят от доста фактори? за забиване, прекъсване че има разлика, за директно излъчване и запис и от къде? Темата е обширна. Та мисля за мен си , кога не можеш да гълчиш по добре мълчи.Мисля колегата питаше от къде да си закупи
Кой не помага? Аз ли? Доста си в грешка, но запореден път ще пиша едни и същи неща. Не момагам като давам макове. Помагам само чрез лични съобщения. Достатъчно макове ви дават колегите за месеци напред всеки ден. Второ за койли път ви казвам, че съм потрепител само на два сайта. Всички други са като червей навързани. Аз неплащам , на мен ми я дават без пари телевизията. В бранша съм и докато мрънкате всеки ще се спасява индвидуално и аз решавам на кого да отговоря и на кого не.

За изречението " под ние" имам предвит напредналите. И запореден път ВИ казвам,: работещ сървар, който и да е той предлагащ
иптв незасича, ако сам си влезете, не чрез помоща на фотумите. Нещо кoeто се качва го пиши бегал или мъртво. Нали чаткате, че както вие така и още 100000 човека влизат със същото. Е няма как да стане.

Аре стига толкова писаници.
Желая ви съсмет.

П.C zorvalth, не копувай, ако пък си решил, си вземи от големите бг достачици-vivacom, булсата, мтел и т.н, които имат възможност за тая платформа която използваш.
Отговори с цитат
  #9059  
Стар 09-11-2021
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,171
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,145 пъти в 2,558 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Е като помагаш на лични, файда нулева!

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #9060  
Стар 09-11-2021
механик механик не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 55
Благодари: 1
Получил благодарност:
15 пъти в 11 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Петкови Вижте мненията
Кой не помага? Аз ли? Доста си в грешка, но запореден път ще пиша едни и същи неща. Не момагам като давам макове. Помагам само чрез лични съобщения. Достатъчно макове ви дават колегите за месеци напред всеки ден. Второ за койли път ви казвам, че съм потрепител само на два сайта. Всички други са като червей навързани. Аз неплащам , на мен ми я дават без пари телевизията. В бранша съм и докато мрънкате всеки ще се спасява индвидуално и аз решавам на кого да отговоря и на кого не.

За изречението " под ние" имам предвит напредналите. И запореден път ВИ казвам,: работещ сървар, който и да е той предлагащ
иптв незасича, ако сам си влезете, не чрез помоща на фотумите. Нещо кoeто се качва го пиши бегал или мъртво. Нали чаткате, че както вие така и още 100000 човека влизат със същото. Е няма как да стане.

Аре стига толкова писаници.
Желая ви съсмет.

П.C zorvalth, не копувай, ако пък си решил, си вземи от големите бг достачици-vivacom, булсата, мтел и т.н, които имат възможност за тая платформа която използваш.







Ако е вярно, че си от "бранша", Господ да е на помощ на всички ни...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на механик за този полезен пост :
polomski (11-11-2021)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
iptv, ИПТВ, плейлист


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 509 (5 членове и 504 гости)
gogovv, martinstz, ventzi1912, билко, димитър65

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Копувам евтин иптв бох jack82 Приключили продажби 5 05-09-2011 17:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 05:52.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.