The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > За форума > Искам !

Искам ! Място да споделите какви промени желаете - нови раздели, емотиконки, смяна на вашия ник или др.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 02-02-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране Относно обявите

Здравейте, не помня да сме го дискутирали, но и все пак си мисля че трябва да го дискутираме отново. Предлагам обявите в раздел ПРОДАВА да са за потребители с повече от 10 поста. Не мисля, че трябва да се обосновавам защо...
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на TUISTERa за този полезен пост
анти (03-02-2015), баисар (03-02-2015), Васил (02-02-2015), Веско (02-02-2015)
  #2  
Стар 02-02-2015
даниелмкд даниелмкд не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: Струмица via Перник
Мнения: 280
Благодари: 17
Получил благодарност:
60 пъти в 44 поста
Сваляния: 140
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Здравейте, не помня да сме го дискутирали, но и все пак си мисля че трябва да го дискутираме отново. Предлагам обявите в раздел ПРОДАВА да са за потребители с повече от 10 поста. Не мисля, че трябва да се обосновавам защо...
Даже 20 поста съм сагласен
Отговори с цитат
  #3  
Стар 02-02-2015
алт алт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2013
Мнения: 765
Благодари: 176
Получил благодарност:
201 пъти в 155 поста
Сваляния: 10
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Здравейте, не помня да сме го дискутирали, но и все пак си мисля че трябва да го дискутираме отново. Предлагам обявите в раздел ПРОДАВА да са за потребители с повече от 10 поста. Не мисля, че трябва да се обосновавам защо...
Значи искаш новите потребители да спамят с 10-20 поста.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 02-02-2015
Аватара на sarivano
sarivano sarivano не е на линия
РУСОФИЛ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: Пловдив
Мнения: 1,478
Благодари: 1,373
Получил благодарност:
658 пъти в 373 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нелепо е да се опитваш да регулираш нещо, което не зависи от тебе.

1.Форумът си има собственик/собственици/, които определят правилата за всичко, в това число и обявите

2. Тук сме да четем и пишем, а не да определяме политиката на собствениците. Първо е некоректно, второ не влиза в работата на потребителите.

3. Въобще, темата с разсъждения как да се управлява чужда собственост е директно за бунището.

4. Много е по "български" да се пъха гагата ,там дето не и е мястото, но всеки форум е миниатюрно отражение на Необезобразеното ни от интелект общество.
__________________
УБИВА КОМУНИЗМЪТ, СОЦИАЛИЗМЪТ НЕ УБИВА- ТОЙ МЪЧИ!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 02-02-2015
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Нелепо е да се опитваш да регулираш нещо, което не зависи от тебе.

1.Форумът си има собственик/собственици/, които определят правилата за всичко, в това число и обявите

2. Тук сме да четем и пишем, а не да определяме политиката на собствениците. Първо е некоректно, второ не влиза в работата на потребителите.

3. Въобще, темата с разсъждения как да се управлява чужда собственост е директно за бунището.

4. Много е по "български" да се пъха гагата ,там дето не и е мястото, но всеки форум е миниатюрно отражение на Необезобразеното ни от интелект общество.
Е ,не си прав! Не се опитва да определя нещо ,а дава предложение за по-доброто функциониране на сайта. Аз подкрепям такова предложение. И да има задължително указване на местоположението ,населеното място.
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат
  #6  
Стар 02-02-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А нелоялния продавач/мошенник, който си прави регистрация за да продаде поредния боклук?А след поредния измамен новата регистрация и новата измама? А сега да не би да не се спами? Някои хора имат хиляди постове без значение какво могат и знаят(дори и аз) . Ясно ми е че целта е да не се товарят "модераторите", гледам че някои даже се жегнаха все едно са ги баннали... Спокойно бе хора, оттеглям предложението, явно съм в грешка някаква

Цитирай:
Първоначално написано от алт Вижте мненията
Значи искаш новите потребители да спамят с 10-20 поста.
Ако продавач спами само за да продаде боклука ще стане ясно много лесно
Ако някой се е регистрирал само за да продаде нещо много лесно ще се разбере по този начин. Ако нямаш намерение да ПРОДАВАШ няма нужда да имаш 10-20 поста. Ако смяташ да допринасяш за едно ОБЩЕСТВО като това във форума ТРЯБВА ДА ИМАШ ПОСТОВЕ.

Цитирай:
Първоначално написано от sarivano Вижте мненията
Нелепо е да се опитваш да регулираш нещо, което не зависи от тебе.

1.Форумът си има собственик/собственици/, които определят правилата за всичко, в това число и обявите

2. Тук сме да четем и пишем, а не да определяме политиката на собствениците. Първо е некоректно, второ не влиза в работата на потребителите.

3. Въобще, темата с разсъждения как да се управлява чужда собственост е директно за бунището.

4. Много е по "български" да се пъха гагата ,там дето не и е мястото, но всеки форум е миниатюрно отражение на Необезобразеното ни от интелект общество.
При положение , че ИМА цял под-форум където ПОТРЕБИТЕЛИТЕ имат възможност да ПРЕДЛОЖАТ или ОТРЕКАТ някое правило или функционалност няма нужда да ми казваш, че не трябва да се възползвам от тази възможност.
Тук сме да четем и пишем а не да продаваме боклуци с цел измама и така без да има кой да ни регулира по никакъв начин.
На всеки един пазар има някаква регулация. Ако това не ти харесва, сменяш пазара. Ако пазара няма регулация се пълни с мошенници и тарикати.
Много е по-европейски да се опитам да предотвратя поредната измама с цел печалба на моя гръб. Всеки има възможност да види постовете на другите. Ако един потребител се е регистрирал и спами само за да направи 10 или 20 поста за да си пусне обявата аз НЯМА да купя от него, или пък ако купя ще съм НАЯСНО че този човек се е регистрирал само за да ми продаде въпросния продукт.
Много е по български когато има възможност да се направи нещо добро ние да го опорочим поради възможността и опасността някой да трябва да свърши малко работа!


АКО СОБСТВЕНИЦИТЕ ИЛИ УПРАВАТА НЕ ИМ ОТЪРВА ИЛИ ХАРЕСВА ДА СЕ ДАВАТ ПРЕДЛОЖЕНИЯ ДА СПРАТ ТОЗИ ПОД-ФОРУМ И ДА СЛОЖАТ ПРАВИЛО ТАКИВА ДА СЕ ДАВАТ НА ЛИЧНИ.

Ако на някой потребител не му харесва някое правило в ПРАВОТО си е да се оплаче за да се обмисли дали не е нередно.Задължен е да го спазва но не и да мълчи.
Друг потребител не би следвало да ми дава акъл дали да давам акъл на собствениците

Последно редактирано от TUISTERa : 02-02-2015 на 22:42
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
armaturata (02-02-2015)
  #7  
Стар 02-02-2015
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,927
Благодари: 979
Получил благодарност:
7,307 пъти в 3,548 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Трудно е да се озаптят тези които са решили да го обръщат на битпазар. Похвали за тези които се регистрират и си спазват правилата за публикуване на обявите, другите просто се изтриват. Не мога да разбера тези които са регистрирани от години и толкова ги мързи да копират един шаблон за публикуване на обяви.
В допълнение бих казал, че според мен, не ни трябват по-строги правила и рестрикции, просто трябват поне 2-ма модератори които да си вършат работата, това се отнася не само за раздела с обявите, но и за другите раздели.

Който има желание, свободно време и не се притеснява от хулите на "винаги неоправданите" - може да заповяда в екипа.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Чък Норис за този полезен пост
kostading (02-02-2015), njor (03-02-2015)
  #8  
Стар 03-02-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията
Трудно е да се озаптят тези които са решили да го обръщат на битпазар. Похвали за тези които се регистрират и си спазват правилата за публикуване на обявите, другите просто се изтриват. Не мога да разбера тези които са регистрирани от години и толкова ги мързи да копират един шаблон за публикуване на обяви.
В допълнение бих казал, че според мен, не ни трябват по-строги правила и рестрикции, просто трябват поне 2-ма модератори които да си вършат работата, това се отнася не само за раздела с обявите, но и за другите раздели.

Който има желание, свободно време и не се притеснява от хулите на "винаги неоправданите" - може да заповяда в екипа.
Адаш, това е така по принцип. Но да вземем обявата на триак1 от одеве - 1 пост(въпросната обява) който е по всички правила. Нищо не можеш да направиш като модератор.Човека си е спазил всичките правила за да пусне обявата. Ако смята само да продава - има си варианти да си стане спонсор и да прескочи тия 10-20 поста които са нужни. Ти не можеш да отговаряш за коректността на някой търговец. Аз и не искам това. Искам да се види ясно че този човек е направил 10 поста само за да си пусне обявата и да си направя сметката дали искам да купя от него. Това е , това не са рестрикци, това е нещо нормално за мен...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 03-02-2015
armaturata armaturata не е на линия
Железният човек
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 303
Благодари: 21
Получил благодарност:
36 пъти в 25 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

А дали е възможно покрай обявата на
Цитирай:
триак1 от одеве
да е отекла и моята тема, защото не я намирам нито в раздела (ПРИЕМНИЦИ), нито е изтрита, все едно не е започвана
Отговори с цитат
  #10  
Стар 03-02-2015
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм не е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 933
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от armaturata Вижте мненията
А дали е възможно покрай обявата на да е отекла и моята тема, защото не я намирам нито в раздела (ПРИЕМНИЦИ), нито е изтрита, все едно не е започвана

2.
Срока на валидност на обявите е един месец, /разрешава се само до 1 обява на месец, но не повече от 5 артикула за 3 месеца/
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на фолкръм за този полезен пост
armaturata (03-02-2015), Veskop (03-02-2015)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
обявите, относно


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Относно NBA ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 3 12-05-2013 18:28
ВАЖНО!!!За обявите. Въйко Новини и мнения 13 04-01-2013 22:46
Относно ТВ с DVB-S2 дончо78 Кошче 5 15-12-2012 14:43
относно антена Кирчо Иванов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 1 20-01-2012 15:19


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:51.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.