VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > ПОЛИТИКА

ПОЛИТИКА За да четеш и пишеш тук трябва да си над 18

Отговори

Контрол над темата Начин на разглеждане
Стар 27-05-2019
Глаголица Глаголица не е на линия
.

Дата на присъединяване: Feb 2013
Благодари: 83
Получил благодарност:
178 пъти в 102 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Нещо не ми се връзва на какво се дължи изливането на помия срещу Радан Кънев, имам си свои причини да не съм му най-големият почитател, но на фона на безпардонно просташката и нагла мутрокрация, която ни души и дави не виждам по-смислена алтернатива от ДБ. А и човекът никога не е бил на власт, с какво толкова се е провинил в очите на герберастите?
Отговори с цитат
Стар 27-05-2019
Вас Вас не е на линия
форумец-ветеран

Дата на присъединяване: Apr 2014
Благодари: 227
Получил благодарност:
381 пъти в 258 поста
Сваляния: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Глаголица Вижте мненията
Нещо не ми се връзва на какво се дължи изливането на помия срещу Радан Кънев, имам си свои причини да не съм му най-големият почитател, но на фона на безпардонно просташката и нагла мутрокрация, която ни души и дави не виждам по-смислена алтернатива от ДБ. А и човекът никога не е бил на власт, с какво толкова се е провинил в очите на герберастите?

Ами отговора сам си го дал. Простака мрази възпитания и образования човек ! Цял живот се мъчи да му докаже, колко е по-як, по-богат и как го е преебал.

Манталитет на слугата, който цял живот отмъщава на господаря си!
Факт е, че ГЕРБ бе създадена от генералите на ДС, за да подмени демократичният избор на не много умния български гражданин.
Уж случайно изтеклите записи с брътвежите на Доган "за обръчите от фирми", накара обезумелия българин да избере за премиер един треторазряден гард от СИК, с купени генералски пагони за една вечер. Бриго Аспарухов го направи генерал по заповед на Георги Първанов.
Като генерал и главен секретар на МВР няма нито едно разкрито от 240 знакови убийства през този период(2001-2007г).
Илия Павлов, Емил Кюлев, Георги Илиев, Бай Миле, Доктора, Стоил Славов..........................................................................

Осъден е от Международният съд за убийството на Чакъра!

Сега е много смешно как Борисов говори с омраза за комунистите, "убиха дедо на 9 септември", после "дедо беше Никола-Петковист, убит в Белене"......да не ги изреждам, но пък лично той откри паметник на Тодор Живков в Правец през далечната 2001г:

http://e-vestnik.bg/10759/koy-slozhi...a-kam-zhivkov/

Е как така мрази комунистите, а открива паметник на Сатрапа от Правец!

Факт е, че в ГЕРБ има повече истински комунисти, десари и милиционери, отколкото в БСП.

Самият Той е напуснал МВР с мотиви, че "не иска да бъде де-политизиран".

Що се отнася до Радан Кънев, ако не беше измислил "предизборният трик" през 2014г. и да се коалира с ГЕРБ, Банкянският отдавна щеше да е на политическото бунище или при бай Ставри!
Както се вижда Радан Кънев печели най-много гласове от българите в чужбина и затова е и големият страх на гербаджийте от електронното гласуване, както и от машинното!
Затова беше и цялата тая помия с гейските намеци и прочие от страна на мутро-милиционерите!

За съжаление къса е паметта българска, ама много къса!

Последно редактирано от Вас : 27-05-2019 на 17:32
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Вас за този полезен пост :
Глаголица (28-05-2019)
Стар 27-05-2019
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор

Дата на присъединяване: Dec 2008
Благодари: 959
Получил благодарност:
6,856 пъти в 3,337 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Рамадан е всичко друго, но не и възпитан. Това е едно жалко, комплексирано човече, което за пари стана от зелените.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Чък Норис за този полезен пост :
Veskop (28-05-2019)
Стар 27-05-2019
oldgraf oldgraf е на линия
форумец-ветеран

Дата на присъединяване: Sep 2010
Благодари: 208
Получил благодарност:
319 пъти в 210 поста
Сваляния: 36
Ъплоуди: 5
По подразбиране

То понеже Гепаджиите лапат мухи, не са за пари и само пари навсякъде. Някога имаше един му казваха без никави доказателства мистър 10%. Сега няма един гепаджия от горните етажи под 70%
Отговори с цитат
Стар 27-05-2019
Вас Вас не е на линия
форумец-ветеран

Получил благодарност:
381 пъти в 258 поста
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
Рамадан е всичко друго, но не и възпитан. Това е едно жалко, комплексирано човече, което за пари стана от зелените.
Лично аз нямам никакви симпатии към Радан Кънев, заради причините, които по-горе съм написал!
Никога няма да му простя(в личен план), че цяло лято(2014г) лъгаха, как "ще извиват ръце, ще чупят кости и истината за КТБ ще лъсне" и как "никога няма да се коалират с милиционерите от ГЕРБ". Това говореха преди изборите!
След това направиха коалицията и Лукарски си призна за "предизборният трик", който всички решиха, че е на Лукарски, но авторът се оказа Радан Кънев.
Това за мен беше краят на политическите ми пристрастия до ден днешен!

Сега, като отиде в Европарламента, дано да му стигат парите, защото скоро в едно студио обясняваше, че докато бил депутат в Народното събрание страшно обеднял! Отврат!
Стар 27-05-2019
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор

Дата на присъединяване: Dec 2008
Благодари: 959
Получил благодарност:
6,856 пъти в 3,337 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

По-големият проблем с коалицията през 2014 - та беше, че всички останали от РБ се пробваха да направят нещо, а той само пречеше, взе парата и мина в опозиция.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Отговори с цитат
Стар 28-05-2019
Глаголица Глаголица не е на линия
.

Дата на присъединяване: Feb 2013
Благодари: 83
Получил благодарност:
178 пъти в 102 поста
Сваляния: 4
По подразбиране

Ох, тя каква излезе от всичката ни политическа „класа“ Радан най-черен, най-големят лапач на кинти, най-забогатял... брей, а той дали знае? Най-лошите все като него лоши да беха можеше и да не сме такова блато със затихващи функции на нация и държава.

Цитирай:
Първоначално написано от Вас Вижте мненията
Сега, като отиде в Европарламента, дано да му стигат парите, защото скоро в едно студио обясняваше, че докато бил депутат в Народното събрание страшно обеднял! Отврат!
Не знам в какъв контекст го е казал, но е ли логично да се случи, ако като адвокат печелиш добре, а в парламента си на една заплата, която е около 4000, те вече в колцентровете вземат по три бона тея с редките езици? Притеснителното е когато забогатяват след престой в парламента.

Последно редактирано от Глаголица : 28-05-2019 на 01:29
Отговори с цитат
Стар 28-05-2019
yavor1 yavor1 е на линия
хххххх

Дата на присъединяване: Feb 2009
Благодари: 1,057
Получил благодарност:
3,379 пъти в 2,122 поста
Сваляния: 170
Ъплоуди: 18
По подразбиране

Цитирай:
Не знам в какъв контекст го е казал, но е ли логично да се случи, ако като адвокат печелиш добре, а в парламента си на една заплата, която е около 4000, те вече в колцентровете вземат по три бона тея с редките езици? Притеснителното е когато забогатяват след престой в парламента.
Сигурно за да не обеднее бе и председател на парламентарна група,за едни добавки, а и комисиите също не напусна,въпреки че групата му бе в коалиция с управляващите,а председателят Радан в коалиция с БСП
Той и другият измекяр,който за Правосъден Министър бе назначен, много голям адвокат,а не си бе плащал членският внос в адвокатската гилдия от години и в момента се изхранва от доходите на жена си. Явно грантовете не ги декларира като доходи!
Дай ми България е създадена за внуците на комунистическата номенклатура, които са като троянски коне в антикомунистическите формации! ДЕОС се вля изцяло в Дай ми България!
Отговори с цитат
Стар 28-05-2019
Вас Вас не е на линия
форумец-ветеран

Получил благодарност:
381 пъти в 258 поста
По подразбиране

Цитирай:

Ето го видеото....... ако ти се гледа. Не е много дълго:
https://www.btv.bg/video/shows/lice-...olitikata.html

Въпреки всички хубаво изприказвани приказки вътре, не е много почтено да коментираш трудността, с която като депутат си обслужваш кредита от 900лв!
Все пак влизането в Парламента не би трябвало непременно да се обвързва с голямата заплата. Смисълът би трябвало да е друг!
Тези 4000лв е старта, от който започва българският депутат.
С участието в комисии, командировки и натрупан трудов стаж не падат под 7-8 хил. лева, което дори според европейският стандарт е доста прилично възнаграждение. Да не говорим за късата работна седмица, дългите парламентарни ваканции, депутатски карти и т.н. и т.н!
Дотук са редовните пари!
Само промяната на две запетайки в някой закон, вече го превръща в лобистки. Там вече парите са съвсем други! Справка: апартаментите на Цветанов,............................................................................!
Последните години се нагледахме на такива поправки от петък за понеделник, но както писах и по-горе:
"Като си овца, ще те стрижа и доя!"
Напълно си заслужаваме всичката тая "убавиня", дето ни се случва!

Последно редактирано от Вас : 28-05-2019 на 11:27
Отговори с цитат
Стар 28-05-2019
Вас Вас не е на линия
форумец-ветеран

Получил благодарност:
381 пъти в 258 поста
По подразбиране

Явно съм бил прав:

http://alfa.kachi-snimka.info/images...559059155v.jpg
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!Изработка на уеб сайт, онлайн магазин и реклама
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
2019, Евроизбори

Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Директори и ръководство на БНТ и БНР 2019-2022 Атлантик ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 2 10-06-2019 18:06
OpenPli 7 DM8000HD Japhar 04.03.2019 КСГ DREAMBOX 4 08-06-2019 07:48
Тойота Корола Хибрид Комби 2019 Neo64 Дъра-Бъра 8 06-04-2019 00:37
сБирка в Пловдив на 31.03.2019 Ooo_Pepi Кошче 17 30-03-2019 12:59
Сериалът „Ужас“ се завръща по AMC с втори сезон през 2019 Chello Central Europe ФИЛМИ 1 19-10-2018 14:09

Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:35.

DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.