The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 22-07-2015
гларус_ гларус_ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2015
Мнения: 317
Благодари: 26
Получил благодарност:
60 пъти в 41 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

За 35 евро на месец ,получаваш 1000 минути в роуминг.Ако си в Бг 1000 минути към евросъюза.
http://www.mtel.bg/Mtel-Unlimited
Отговори с цитат
  #22  
Стар 22-07-2015
Аватара на roro91
roro91 roro91 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 858
Благодари: 300
Получил благодарност:
406 пъти в 217 поста
Сваляния: 87
Ъплоуди: 1
По подразбиране

За да има мир и спокойствие за завръщащите се през летните месеци наши сънародници в милата ни татковина реших да направя добро

Закупих сега три предплатени карти - пращам ги до Ваш адрес в България за моя сметка както и зареждам неограничено пари за разговори до 15.09.2015 г.

Ако вече си се звърнал в БГ и имаш интерес към обявата пиши тук в темата или на Л.С.
Първите трима пИчелят!

__________________
Подпис :

Последно редактирано от roro91 : 22-07-2015 на 16:38
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на roro91 за този полезен пост
Brian (22-07-2015), Leon (22-07-2015), Veskop (23-07-2015)
  #23  
Стар 22-07-2015
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
всяка година идвам и ползувам една СИМ предплатена на Глобул , вече Теленор
Има ли операторска предплатена СИМ карта , на която слагаш хх лв. и лющиш например 500 мин. към всички оператори ??
Благодаря предварително на отзовалите се
В същата ситуация съм- http://www.telenor.bg/bg/private/tar...n_type/prepaid
Активираш си това,което ти трябва. Има и пакети интернет.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 22-07-2015
Аватара на Sisyphus
Sisyphus Sisyphus е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Залцбург
Мнения: 535
Благодари: 147
Получил благодарност:
207 пъти в 101 поста
Сваляния: 54
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от гларус_ Вижте мненията
За 35 евро на месец ,получаваш 1000 минути в роуминг.Ако си в Бг 1000 минути към евросъюза.
http://www.mtel.bg/Mtel-Unlimited
Не е ли скъпо, като за български заплати?
Аз ползвам това:
https://www.drei.at/portal/de/privat...rife/hallosim/
На 18 евро. 400 минути и в роуминг и към съответните държави.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22-07-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Ще приема офертата на Теленор роро91, пък и на 15 септември почваме училище и изпращаме децата с "ръкопляскане" и шпалир
В томболи ,форумни игри и съревнования не участвам , пък и има кой да ме съветва в БГ джунглата и "ръкопляскам" , само на добре обосновани поствания и пляскам с ръце не с мистрията, след бутилка урухо или водка от 3 евра от супермаркета Ал Кампо, след спорна седмица на скелето или лепенето на плочки
Виж на теб ще ти направя следната оферта , ти си покриваш идване ,спане и ядене и аз ти предлагам билет за Ел Класико гратис , не е обемна офертата, като твоята но е от сърце, даже няма да ти се наложи да попълваш някаква бройка и да се съревноваваш с някой
пуснах ти топката , гледай да не си в засада..........................., а ако дойдеш ,като средно статистичен турист , ще снимаш ,говориш на воля, каквото ти сърце сака


На колегата от Залцбург, за съжаление Испанските телекоми не предлагат ,такава услуга иначе не бих си позволил да търкам тука клавиатурата и да пресявам актуално и друго с лек оттенък на присмех, не че ме боли израстъка , напротив , не се налага да ходя до язовира и да разпъвам платформата и щеката, то шарани бол ,където се обърнеш

Последно редактирано от Neo64 : 22-07-2015 на 18:19
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22-07-2015
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Нео, Нео... от 10 години те знам от форумите и срещи, ама взе вече да се излагаш. Кризата в БГ не е като кризата в ЕС
__________________
Отговори с цитат
  #27  
Стар 23-07-2015
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Виж аз не те знам,
ако ме подсетиш ще си спомня за теб , ако те познавам разбира се
Нещо не ми връзва ,форуми, 10 години, в тоя форум съм от 5-6 години, освен да говориш перфектно испански и да посещаваш редовно-закифайлс, комправента,опенспа,лагуарида,там съм и от повече от 10 години
Сега за излагацията, без цел да ти обидя директно и във връзка с кризата да ти обадя , това е лично мое мнение
Излиза тука в тоя форум и ,в който и да е един юзер задава въпрос , може от некомпетентност, може от незнание, може от нисък ценз и още може и може та чак мозе.......
Какво се получава на практика , изскачат 102 цървула , които още се напикават , нямат 3 лв в джоба , мечти и страсти , клакьори и педерасти и се почва една тънка идилия , аз на теб , ти на мен и т.н.т
В тоя пост , който повдигнах въпроса защото Дзумбата , не купува карти припейд и по негов съвет направих тема има смислени 4-5 отговора , всичко друго е бълвоч от БГ простотия , еснафщина , завист и целомъдрие, аз си го знаех ,че ще се получи така.
Пак да ти кажа , в БГ сте останали 30% знаещи , можещи и заемащи професия и ранг в обществото , съвокупност от ценности ,които устройват индивида и начина му на живот и 60% бастуни , селяндури , недомаслени и неудовлетворени от живота издънки , които спазват стриктно максимата " не е важно аз да съм добре, важно Вуте да е зле",
останалата част е пенсионната реформа , за които е вече малко късничко за авантюри.
Кой и какво го боли или сърби гъза , за да прави коментарии в пост , в който просто питам една голяма тъпотия ,то се почна баровец, габровец, ВИС аджия, на майка му килотите и на баща му долните гащи

Така , сега ме чуй добре , няма как да се излагам , защото :
Не мляскам и не пърдя на публични места!
Слагам ножа и вилицата правилно в ресторанта и зная да си служа с тях
Не се уригвам и си слагам дланта ,когато кихам и кашлям ,за да не ти измия лицето
На времето се опитвах да уча и изкарах т.н. висше образование
Не псувам ,като каруцар , дори било на футболен мач межде ЦСКА и Лесни
Спазвам правилата за движение
Къпя се редовно , а също и се подстригвам
От 17 години не съм хващал "мистрията" у Испанията
Испанците ме приемат за един от тях и благодарение на Господ ,имам познати ,които простосмъртните иберийци няма да имат и в 3-тия си живот/лесно доказуемо/

Та какво видя , в излагацията, че попитах ,какво става в телекомукационната БГ джунгла
Виж ,не знам дали те познавам и прочие , трябва да ида да видя майка там до Св. Петка, като си купя излагащата СИМ карта , пусни на Дзумбата , на Дрима , на Туистъра на ,който и да е мобила ти , ще ти звънна , ще почерпя и ще ми обясниш житейските ценности , които Ти знаеш и респективно АЗ не познавам
Темата за една СИМ , карта ,заприлича на библейско нравоучение
Така след като се изложих да е за последно , обясних ти ситуацията действай и не чакай пак да изнасям лекции


Няма повече ,да коментирам СИМ картата и простотиите от сорта , затова , ако някой има желание , изпразнил съм си на лични и там да оревава орталъка

Последно редактирано от Neo64 : 23-07-2015 на 00:23
Отговори с цитат
  #28  
Стар 23-07-2015
Аватара на EVRODANKATA
EVRODANKATA EVRODANKATA не е на линия
Форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Мнения: 129
Благодари: 108
Получил благодарност:
59 пъти в 32 поста
Сваляния: 42
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Виж аз не те знам,
ако ме подсетиш ще си спомня за теб , ако те познавам разбира се
Нещо не ми връзва ,форуми, 10 години, в тоя форум съм от 5-6 години, освен да говориш перфектно испански и да посещаваш редовно-закифайлс, комправента,опенспа,лагуарида,там съм и от повече от 10 години
Сега за излагацията, без цел да ти обидя директно и във връзка с кризата да ти обадя , това е лично мое мнение
Излиза тука в тоя форум и ,в който и да е един юзер задава въпрос , може от некомпетентност, може от незнание, може от нисък ценз и още може и може та чак мозе.......
Какво се получава на практика , изскачат 102 цървула , които още се напикават , нямат 3 лв в джоба , мечти и страсти , клакьори и педерасти и се почва една тънка идилия , аз на теб , ти на мен и т.н.т
В тоя пост , който повдигнах въпроса защото Дзумбата , не купува карти припейд и по негов съвет направих тема има смислени 4-5 отговора , всичко друго е бълвоч от БГ простотия , еснафщина , завист и целомъдрие, аз си го знаех ,че ще се получи така.
Пак да ти кажа , в БГ сте останали 30% знаещи , можещи и заемащи професия и ранг в обществото , съвокупност от ценности ,които устройват индивида и начина му на живот и 60% бастуни , селяндури , недомаслени и неудовлетворени от живота издънки , които спазват стриктно максимата " не е важно аз да съм добре, важно Вуте да е зле",
останалата част е пенсионната реформа , за които е вече малко късничко за авантюри.
Кой и какво го боли или сърби гъза , за да прави коментарии в пост , в който просто питам една голяма тъпотия ,то се почна баровец, габровец, ВИС аджия, на майка му килотите и на баща му долните гащи

Така , сега ме чуй добре , няма как да се излагам , защото :
Не мляскам и не пърдя на публични места!
Слагам ножа и вилицата правилно в ресторанта и зная да си служа с тях
Не се уригвам и си слагам дланта ,когато кихам и кашлям ,за да не ти измия лицето
На времето се опитвах да уча и изкарах т.н. висше образование
Не псувам ,като каруцар , дори било на футболен мач межде ЦСКА и Лесни
Спазвам правилата за движение
Къпя се редовно , а също и се подстригвам
От 17 години не съм хващал "мистрията" у Испанията
Испанците ме приемат за един от тях и благодарение на Господ ,имам познати ,които простосмъртните иберийци няма да имат и в 3-тия си живот/лесно доказуемо/

Та какво видя , в излагацията, че попитах ,какво става в телекомукационната БГ джунгла
Виж ,не знам дали те познавам и прочие , трябва да ида да видя майка там до Св. Петка, като си купя излагащата СИМ карта , пусни на Дзумбата , на Дрима , на Туистъра на ,който и да е мобила ти , ще ти звънна , ще почерпя и ще ми обясниш житейските ценности , които Ти знаеш и респективно АЗ не познавам
Темата за една СИМ , карта ,заприлича на библейско нравоучение
Така след като се изложих да е за последно , обясних ти ситуацията действай и не чакай пак да изнасям лекции


Няма повече ,да коментирам СИМ картата и простотиите от сорта , затова , ако някой има желание , изпразнил съм си на лични и там да оревава орталъка
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23-07-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Neo, набираш набираш И като си го изкараш от душата....
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23-07-2015
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Коледа в Испания
Звъни се на вратата. Отваря мъж. Отсреща Дядо Мраз и казва:
- Казвай три желания, веднага ти ги изпълнявам.
- Искам Мерцедес, къща в Балярите, един милион евро и като бонус СИМ карта за целия свят!
- Хоп, готово е, имаш ги! - казал Дядо Мраз, - Обаче в замяна искам и ти да ми изпълиш едно.
- Става, разбира се!
- Ами аз понеже си падам по мъже, ако може, нали, сега тука...
Залогът бил голям, та нашият човек веднага се съгласил. Клати го Дядо Мраз и го пита:
- Абе братле, ти на колко години си бе?
- Ами на 42...
- Е добре сега, може ли да толкова голям човек и още да вярва в Дядо Мраз...

Всяка прилика е неволна и случайна

Последно редактирано от yavor1 : 23-07-2015 на 11:41
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на yavor1 за този полезен пост :
EVRODANKATA (23-07-2015)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
бг, карта, сим


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
DVB-C + карта svilka93 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА BLIZOO - Цифрова кабелна телевизия 3 09-04-2015 20:23
Карта DMC? kaizera82 Смарт карти 1 23-11-2014 21:11
карта на sky uk мирокостов Смарт карти 2 30-03-2011 11:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:56.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.