The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D

ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D Телевизори

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 21-06-2011
Вене Вене не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 2
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Съвет за нисък клас телевизор LCD или Плазма?

Здравейте на всички! Решил съм да си купя телевизор, ограничен съм с бюджета ( ~1000 лева). Разстоянието от което ще го гледам е приблизително пет метра. Смятам, че 40-42" няма да бъде достатъчно. Поразгледах цените и ми е напълно ясно, че ще трябва да се задоволя с нисък клас телевизор. Основно ще го ползвам за филми, пък ако се вижда добре и игри.. с други думи искам да си купя монитор за лаптопа ми Направи ми впечатление, че 50 инчовите плазми почват от около 1200 лева, което горе долу се вписва в моя джоб, но дали са толкова добри колкото LCD-тата? За моята цел кое е по-добре, ако може да се определи с две думи? Това са трите варианта плазми, които се вписват в големина-цена http://www.technomarket.bg/products/...70/lg-50ps3000 http://www.technomarket.bg/products/...07/lg-50ps8000 http://www.technomarket.bg/products/...nic-tx-p50s10e

За тези пари, че и нагоре няма 50тки LCD-та, но ако плазмите за тези пари са дървени, ще свалиме малко от инчовете Дайте ми съвет моля, стават ли тези плазми, как се справят и кое е по-доброто решение в крайна сметка? Благодаря ви!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 21-06-2011
Аватара на данаил
данаил данаил не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Местоположение: Димитровград,Wien
Мнения: 347
Благодари: 253
Получил благодарност:
48 пъти в 33 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Виж тук ще ти помогнат най добре: http://forum.setcombg.com/index.php/...47953.686.html
__________________
Vu+Duo,Zehnder-105см, OptiboxDM-3800,Panasonic TX-P50VT20E,Imac 27' i5 2.8GHz,MacBook Pro 17'' i5 2.53GHz,Xiaomi Mi Max 2 , Fusion tv.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21-06-2011
Аватара на plmko
plmko plmko не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2007
Местоположение: София
Мнения: 403
Благодари: 368
Получил благодарност:
116 пъти в 65 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какъвто и телевизор да вземеш гледай да е с 5 годишна гаранция...
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22-06-2011
xariss_44 xariss_44 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 18
Благодари: 14
Получил благодарност:
8 пъти в 3 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Вене Вижте мненията
Здравейте на всички! Решил съм да си купя телевизор, ограничен съм с бюджета ( ~1000 лева). Разстоянието от което ще го гледам е приблизително пет метра. Смятам, че 40-42" няма да бъде достатъчно. Поразгледах цените и ми е напълно ясно, че ще трябва да се задоволя с нисък клас телевизор. Основно ще го ползвам за филми, пък ако се вижда добре и игри.. с други думи искам да си купя монитор за лаптопа ми Направи ми впечатление, че 50 инчовите плазми почват от около 1200 лева, което горе долу се вписва в моя джоб, но дали са толкова добри колкото LCD-тата? За моята цел кое е по-добре, ако може да се определи с две думи? Това са трите варианта плазми, които се вписват в големина-цена http://www.technomarket.bg/products/...70/lg-50ps3000 http://www.technomarket.bg/products/...07/lg-50ps8000 http://www.technomarket.bg/products/...nic-tx-p50s10e

За тези пари, че и нагоре няма 50тки LCD-та, но ако плазмите за тези пари са дървени, ще свалиме малко от инчовете Дайте ми съвет моля, стават ли тези плазми, как се справят и кое е по-доброто решение в крайна сметка? Благодаря ви!
Само ще те светна: разход на гориво , от 300 - 500 W h ?!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22-06-2011
Аватара на Пламен Пловдив
Пламен Пловдив Пламен Пловдив не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 68
Благодари: 15
Получил благодарност:
13 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Никога не бих си купил друга марка освен SONY. За мен лично това е първия фактор, после гледам какви тунери има-ако може да има и трите е най-хубаво. За качеството на SONY мисля, че коментара е излишен, така че и по-малко инчове са простими, ако бюджета е недостатъчен. В спалнята имам едно LCD Bravia - 26' -купих го през 2007, когато бяха доста скъпи, гледам го като легна точно от 3-4 метра и се гледа перфектно, макар и да е доста малък телевизор.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22-06-2011
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,889
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,183 пъти в 2,337 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пламен Пловдив Вижте мненията
Никога не бих си купил друга марка освен SONY. За мен лично това е първия фактор, после гледам какви тунери има-ако може да има и трите е най-хубаво. За качеството на SONY мисля, че коментара е излишен, така че и по-малко инчове са простими, ако бюджета е недостатъчен. В спалнята имам едно LCD Bravia - 26' -купих го през 2007, когато бяха доста скъпи, гледам го като легна точно от 3-4 метра и се гледа перфектно, макар и да е доста малък телевизор.
сони БЯХА по времето на кинескопа!а щом гледаш 26ца от 3-4 метра може да минеш и с нео или всякакъв друг болкук
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Veskop за този полезен пост :
preslav (22-06-2011)
  #7  
Стар 22-06-2011
Аватара на plmko
plmko plmko не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2007
Местоположение: София
Мнения: 403
Благодари: 368
Получил благодарност:
116 пъти в 65 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

SONY бяха телевизори едно време ,сега ако се взима телевизор от тази марка само от най високия клас или от 2000лв нагоре
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на plmko за този полезен пост :
Iliyan N (23-06-2011)
  #8  
Стар 23-06-2011
Аватара на Пламен Пловдив
Пламен Пловдив Пламен Пловдив не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 68
Благодари: 15
Получил благодарност:
13 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гърга Питич Вижте мненията
сони БЯХА по времето на кинескопа!а щом гледаш 26ца от 3-4 метра може да минеш и с нео или всякакъв друг болкук
Всяка една техника SONY си е абсолютно качествена. Никога не бих дал пари за нещо подобно като нео, санг или каквито и да е измишльотини, ако ще да струват жълти стотинки - не съм богат човек, за да си купувам евтини боклуци. Като вляза в технополис, понеже телевизорите са добре подредени се вижда, за какво качество на SONY става въпрос, спрямо други големи марки. Между другото в хола си гледам 42 led SONY, струваше по-скъпо от Панасоник и Самсунг със същите показатели, но определено ги слага в малкия си джоб. Не ми се спори-всеки си има вкус, то за това има толкова марки!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 23-06-2011
lazarus18 lazarus18 не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 695
Благодари: 94
Получил благодарност:
259 пъти в 146 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Пламене, не знам какво Сони гледаш 42 инча у вас ама те нямат такъв размер от 5-6 години, още по-малко пък LED.
И да знаеш, че хубави и лоши марки няма. Има хубави и лоши модели. Сони не са по-различни в това отношение. За 1000-1200 лева няма хубаво Сони над 32 инча. Виж от друга страна има хубави плазми на Панасоник и прилични LCD Toshiba, Samsung.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на lazarus18 за този полезен пост :
Iliyan N (23-06-2011)
  #10  
Стар 23-06-2011
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вкус другар няма.Всичко е бай китай дори и Филипса вече стана.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
lcd, за, или, клас, нисък, Плазма, Съвет, телевизор


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Плазма Panasonic TX-P42G20E Васил ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 19 29-06-2011 17:59
Съвет ibramdd ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 15 03-02-2011 00:06
плазма valu ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 10 13-12-2010 18:32
Плазма или LCD? vlad ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 72 10-11-2009 09:59
Астрономи са открили нов клас обекти в Слънчевата система spacebeam Новини 0 06-08-2009 09:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:58.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.