The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / -

ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - Споделете своите лични впечатления - както плюсовете, така и минусите на дадена марка/модел цифров приемник.

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 03-09-2017
обсолете обсолете не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2016
Мнения: 12
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Помощ за избор на приемник.

Здравейте колеги! Имам нужда от малко помощ, понеже изобщо не съм наясно с приемиците.

Значи зарязвам Близу и ще си пусна кабеларка (на която ползвам и нет - много добри услуги цена и супер качество).

Имам 2 телевизора които са от по-старите без вграден dvb-c и HDMI (от онея големите телевизори като стени).

За да хващам всички цифрови канали, ще ми трябва приемник. От оператора продават такива, но там искат 80лв за парче. 2 такива - 160лв - общо взето 12 месеца да си платя Близу таксата... А иначе каберката е 6лв на месец от тях - 150 канала някъде.

Гледах в OLX има най-различни за по 40лв (дори и по-малко), но идея си нямам кой точно ще работи (някой пише имали карти, други нищо не пише). А кабеларката няма карта, направо пъхаш кабела, търсиш каналите с приемника и трябва да тръгнат.

Та може ли да ми предложите какъв приемник да търся, на сносна цена, ако може и линкове и направо да ги купувам...

Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 03-09-2017
кулио кулио е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2015
Мнения: 163
Благодари: 28
Получил благодарност:
54 пъти в 36 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Качествените приемници си струват парите, които са ти поискали , ето линк https://www.satshop-bg.com/cart2/%D0...B8%D1%86%D0%B8
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, Избор, на, Помощ, приемник


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помощ с избор на нов приемник Илкс ЦИФРОВИ ПРИЕМНИЦИ + / - 94 05-05-2015 22:14
Помощ за избор на приемник тоягата iSpace 2 25-03-2014 17:42
Помощ за избор на приемник affe ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 4 22-09-2012 14:44
Помощ за избор на рутер драго1 Настройки на рутери 20 07-08-2012 17:37
Помощ при избор но телевизор. l33cher ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 19 20-10-2011 15:39


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:49.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.