The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > Кабелни [DVB-C] оператори в България > Оператори в гр. ВАРНА

Оператори в гр. ВАРНА Неофициален форум за абонатите на каб. оператори в гр. Варна - КейбълТЕЛ, Ариел, MSAT, ХЕРОС и др. !

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #241  
Стар 05-01-2012
Sisq0 Sisq0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 30
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Доволен съм от това което виждам. Качеството на картината е шест плюс. 40 HD канала, 160 и няколко цифрови, 3 канала в 3D... не мога да се оплача.

Последно редактирано от Sisq0 : 05-01-2012 на 23:27
Отговори с цитат
  #242  
Стар 06-01-2012
експреса експреса не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 128
Благодари: 11
Получил благодарност:
15 пъти в 12 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Деян Вижте мненията
Взимат я с приемник на Поларис и после реенкодират сигнала, от което става ужас, ама няма как - кодировката не работи с професионалните приемници за цифрова кабелна телевизия.
мерси за отговора, дано да е точен.
Отговори с цитат
  #243  
Стар 06-01-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sisq0 Вижте мненията
Доволен съм от това което виждам. Качеството на картината е шест плюс. 40 HD канала, 160 и няколко цифрови, 3 канала в 3D... не мога да се оплача.

И аз съм доволен, верно че не плащат права за почти всички канали, изключвайки големите БГ пакети, но както беше ми казал един техен служител, ако плащаха права, то цената щеше да бъде около 80лв/месец. за целия пакет Иначе добре, че останалите не са такива, иначе телевизиите щяха масово да фалират поради липса на пари.
Отговори с цитат
  #244  
Стар 06-01-2012
Sisq0 Sisq0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 30
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така е, да. Само едно не мога да разбера - Нова Спорт (българската) няма ли я цифрова? Намирам я само при аналоговите канали. Има някаква руска Нова Спорт на мястото на българската в списъка с дигиталните.
Отговори с цитат
  #245  
Стар 06-01-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sisq0 Вижте мненията
Така е, да. Само едно не мога да разбера - Нова Спорт (българската) няма ли я цифрова? Намирам я само при аналоговите канали. Има някаква руска Нова Спорт на мястото на българската в списъка с дигиталните.
Вчера променяха каналите пак, там си е, актуализирай си списъка, иначе малко ме е яд, че вместо HD Sport HD пуснаха Спорт1 HD, те и двете са от Платформа HD, но по HD Sport даваха повече американски мачове и по-интересни спортове, сега дават предимно футбол Също така от доста време махнаха Viasat Nature HD
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.ivanov за този полезен пост :
Nicky (24-01-2012)
  #246  
Стар 06-01-2012
Sisq0 Sisq0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 30
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами аз снощи в късния следобед пуснах сканиране. Едва ли след това са правили промени, но ще пусна отново сега. Къде точно ти е Нова Спорт? Преди/след кои канали?
Отговори с цитат
  #247  
Стар 06-01-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sisq0 Вижте мненията
Ами аз снощи в късния следобед пуснах сканиране. Едва ли след това са правили промени, но ще пусна отново сега. Къде точно ти е Нова Спорт? Преди/след кои канали?
Ами то зависи от телевизора, всеки ги подрежда различно, аз съм с Панасоник, при мен е на 450.00 MHz
Отговори с цитат
  #248  
Стар 06-01-2012
Sisq0 Sisq0 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Мнения: 30
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Сканирах отново сега и я намери. Благодаря. Малко тъпо, че като правят промени ще трябва да се пресканира. Губят ми се Favourites. С дигиталния приемник автоматично обновяваше програмите като минеш през БТВ или БНТ.
Отговори с цитат
  #249  
Стар 06-01-2012
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sisq0 Вижте мненията
Сканирах отново сега и я намери. Благодаря. Малко тъпо, че като правят промени ще трябва да се пресканира. Губят ми се Favourites. С дигиталния приемник автоматично обновяваше програмите като минеш през БТВ или БНТ.
С какъв телевизор си?

Аз на Панасоника имам опция "Актуализиране" и така ми запазва всичко, само добавя новите, отделно може това да става автоматично, без да се налага да правя каквото и да е, той сам си ги добавя като види, че има някаква промяна.


пс. ти не си ли Sisq0 от sab.bz?

Последно редактирано от d.ivanov : 06-01-2012 на 14:56
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на d.ivanov за този полезен пост :
Nicky (24-01-2012)
  #250  
Стар 06-01-2012
експреса експреса не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 128
Благодари: 11
Получил благодарност:
15 пъти в 12 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от didomh Вижте мненията
И аз съм доволен, верно че не плащат права за почти всички канали, изключвайки големите БГ пакети, но както беше ми казал един техен служител, ако плащаха права, то цената щеше да бъде около 80лв/месец. за целия пакет Иначе добре, че останалите не са такива, иначе телевизиите щяха масово да фалират поради липса на пари.
това е така, но ако трябваше да се плаща поне половината канали щяха да изхвърчат на секундата, едва ли някой гледа по 100 канала на ден.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
cable, msat, Канали, на, Параметри, цифрови


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 33 (0 членове и 33 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Параметри на цифровите канали на DCC-Пловдив Pevge Оператори в гр. ПЛОВДИВ 769 22-06-2023 11:06
Честоти за цифрови канали!!! ТВ маняк КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 4 30-01-2011 18:41
Разкодиране на цифрови канали Energysource КАБЕЛНА цифрова телевизия [DVB-C] 1 23-12-2010 21:19
Sky Link нови параметри и канали berks НОВИ ЧЕСТОТИ 1 29-09-2010 16:14
Параметри на цифровите канали на Евроком dodo_pv Оператори в гр. ПЛОВДИВ 30 18-09-2010 16:46


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:50.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.