The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 17 000, Спътник Intelsat 12 (45E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Vivacom TV

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2081  
Стар Преди 5 дни
hakama hakama е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2012
Местоположение: София
Мнения: 43
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Вива или А1

Привет,
Имам Сони (2019г KDL 50W809C) с Аndroid 7 и апа на A1 Xplore не е пригоден
в договорa за сат ТВ (на село) са ни дали безплатно за ползване - Xplore TV
Имам почти всички канали, но през тела е много досадно и загрява доста, а 95-100лв от олх търговец някак не ми се струва стабилна инвестиция

Чудим се дали да подпишем комплесна услуга с А1 или да пробваме на Вива.
До колкото разбрах от тук - Вива са по-добри при телевизията.
Те, също предложиха добра оферта за 3в1 и сме на път да се включим, но дали по Великден ще има по-добри промоции - т.е. на втори май вече ще са ясни?
Краен вариант - да закупя (или поръчам) един бокс 90-100лв... (за Xplore TV) и чак на есен (като приключи договора на брат ми - ще се преподписва при някой).
Стабилен интернет имам от кварталния провайдър
ПП:
Eon smarт TV (3лв/мес в договор)
Интересно ми е това дали има смисъл? И този мини-сериал /с превод/ ще мога ли да го достъпя (с арена плей няма достъп до повечето филми и сериали).
Prime Suspect TV Mini Series 1991
(Вива е обвързан с тяхната мрежа).
Но това с стационирането ме издразни (а на адреса ще имаме 3 физ. приемника за 2лв/бр ) - в офис, ми казаха че АППа е обвързан с тяхната мрежа - wi-fi. Lan...
Отговори с цитат
  #2082  
Стар Преди 5 дни
респект респект не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 25
Благодари: 0
Получил благодарност:
5 пъти в 4 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hakama Вижте мненията
Привет,
Имам Сони (2019г KDL 50W809C) с Аndroid 7 и апа на A1 Xplore не е пригоден
в договорa за сат ТВ (на село) са ни дали безплатно за ползване - Xplore TV
Имам почти всички канали, но през тела е много досадно и загрява доста, а 95-100лв от олх търговец някак не ми се струва стабилна инвестиция

Чудим се дали да подпишем комплесна услуга с А1 или да пробваме на Вива.
До колкото разбрах от тук - Вива са по-добри при телевизията.
Те, също предложиха добра оферта за 3в1 и сме на път да се включим, но дали по Великден ще има по-добри промоции - т.е. на втори май вече ще са ясни?
Краен вариант - да закупя (или поръчам) един бокс 90-100лв... (за Xplore TV) и чак на есен (като приключи договора на брат ми - ще се преподписва при някой).
Стабилен интернет имам от кварталния провайдър
ПП:
Eon smarт TV (3лв/мес в договор)
Интересно ми е това дали има смисъл? И този мини-сериал /с превод/ ще мога ли да го достъпя (с арена плей няма достъп до повечето филми и сериали).
Prime Suspect TV Mini Series 1991
(Вива е обвързан с тяхната мрежа).
Но това с стационирането ме издразни (а на адреса ще имаме 3 физ. приемника за 2лв/бр ) - в офис, ми казаха че АППа е обвързан с тяхната мрежа - wi-fi. Lan...



Много зависи какво искате да ползвате точно. Да почнем отзад напред. Това което са Ви казали или каквото сте разбрали няма нищо общо с действителността. И Апп-а и боксовете на еон могат да се ползват и с нет на Виваком и с друг нет(зависи от договора), като може и по вифи и по кабел. Нищо не е обвързано с мрежата на Виваком само.
Относно Мини сериала или филма не го достъпвате с арена плей, тъй като той не е в тази видеотека, а е във видеотеката pickbox(която май не влизаше само в най-малкият план).
вариантите за договор са два:
Договор нет + тв от Виваком и двете: Тук вариант да се гледа смарт апп или някой от боксовете с местният доставчик е допълнителният пакет за 5 лв./мес.(казва се eon всички мрежи), който отключва възможността за ползване на всеки интернет доставчик в БГ и ЕС.
Договор само за ТВ: тук може да си се ползва всеки един нет доставчик в БГ и ЕС без ограничение.

Последно редактирано от респект : Преди 5 дни на 14:41
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на респект за този полезен пост :
Хоризонт (Преди 5 дни)
  #2083  
Стар Преди 3 дни
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 222
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Jovanoty Вижте мненията
Колеги да попитам понеже ползвам emby и ако минна на vivacom eon tv системата дава, че вече имам до мен покритие до 10 гигабита как стои въпроса с портовете? Поне до колкото знам не дават статично IP има регистрация ddns по принцип ще върши ли работа?
Срещу 2 лв./месец може да се активира статично IP и ще можеш да си пренасочваш портове през рутера.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на AleksK за този полезен пост :
Хоризонт (Преди 3 дни)
  #2084  
Стар Преди 3 дни
Аватара на Jovanoty
Jovanoty Jovanoty е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 518
Благодари: 26
Получил благодарност:
67 пъти в 53 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
Срещу 2 лв./месец може да се активира статично IP и ще можеш да си пренасочваш портове през рутера.
Много благодаря колега за инфото
Отговори с цитат
  #2085  
Стар Преди 3 дни
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,402
Благодари: 193
Получил благодарност:
351 пъти в 245 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
Срещу 2 лв./месец може да се активира статично IP и ще можеш да си пренасочваш портове през рутера.
Обаче, истината е като идиш офиса им и поискаш определена услуга,, и те ти се нахвърлят като изгладнели лешояди, докато не се съгласиш на нещо друго, съвсем различно и по тяхна преценка и прилагат тотал тормоз докато не подпишеш договор.
__________________
Отговори с цитат
  #2086  
Стар Преди 2 дни
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 222
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Хоризонт Вижте мненията
Обаче, истината е като идиш офиса им и поискаш определена услуга,, и те ти се нахвърлят като изгладнели лешояди, докато не се съгласиш на нещо друго, съвсем различно и по тяхна преценка и прилагат тотал тормоз докато не подпишеш договор.
Статичното IP се заявява през профила в My Vivacom и няма нужда да се ходи в офис (даже в момента има някаква промоция и е безплатно). А и не мога да разбера какво толкова ви плаши посещението на офис, колкото и да ти се нахвърлят като знаеш за какво си отъшил просто не се поддаваш.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg Screenshot_20240503_093647_Edge.jpg (89.5 КБ, 32 разглеждания)

Последно редактирано от AleksK : Преди 2 дни на 09:42
Отговори с цитат
  #2087  
Стар Преди 2 дни
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 121
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от AleksK Вижте мненията
Статичното IP се заявява през профила в My Vivacom и няма нужда да се ходи в офис (даже в момента има някаква промоция и е безплатно). А и не мога да разбера какво толкова ви плаши посещението на офис, колкото и да ти се нахвърлят като знаеш за какво си отъшил просто не се поддаваш.
Колега, как да си конфигурирам статично IP? Заявих услугата безплатно, след около 20-тина минути се появи в профила ми, че вече имам 1 статичен адрес, давам на добавяне, въвеждам MAC адреса на мрежовата карта, пише след 30 секунди да рестартирам рутера, рестартирам го и след малко изписва, че възникнала грешка и да опитам по-късно.
Отговори с цитат
  #2088  
Стар Преди 2 дни
AleksK AleksK не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: София
Мнения: 222
Благодари: 2
Получил благодарност:
58 пъти в 49 поста
Сваляния: 4
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ANONIMNIQ Вижте мненията
Колега, как да си конфигурирам статично IP? Заявих услугата безплатно, след около 20-тина минути се появи в профила ми, че вече имам 1 статичен адрес, давам на добавяне, въвеждам MAC адреса на мрежовата карта, пише след 30 секунди да рестартирам рутера, рестартирам го и след малко изписва, че възникнала грешка и да опитам по-късно.
Това е начина, възможно е да не въвеждаш мак адреса правилно или да има някакъв проблем с техния сайт, звънни на поддръжката 123 ще ти го активират от там.
Отговори с цитат
  #2089  
Стар Преди 4 часа
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,402
Благодари: 193
Получил благодарност:
351 пъти в 245 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

онзи ден преинсталирах уиндоса на единия си компютър където си вървеше еон-а инсталиран от преди преди време . След преинсталирането и не ще да тръгне инсталационната им програма изписва родителски контрол и до там. Поразрових се и ЕОНа тръгна през браузър пак същите работи си има, но трябва да си стои постоянно на браузъра. Явно въвеждат някакви ограничения.
__________________
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
eon, turn, tv


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 165 (5 членове и 160 гости)
Milenrec, Vboxk, Пешито, Себастиян, швепса


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:00.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.