The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > За форума > Искам !

Искам ! Място да споделите какви промени желаете - нови раздели, емотиконки, смяна на вашия ник или др.

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 22-02-2013
Аватара на Didko
Didko Didko не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: на село
Мнения: 1,508
Благодари: 265
Получил благодарност:
600 пъти в 278 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране Размисли и страсти...

Заглавието говори достатъчно за себе си. Ще си поразсъждавам на глас (всъщност на ум - на клавиатурата). Та, не знам за вас, но аз съм от този тип потребители, които влизат по няколко пъти на ден тук и преглеждам само горния списък с горещите теми. Нямам време да се ровя по разделите и да следя теми, които са потънали под топ 20, освен ако не ползвам търсачката. Лошо впечатление ми прави обаче, че този форум напоследък се превърна на нещо подобно на жълтите павета. Изключително некомпетентни хора се изказват изключително неподготвени по изключително сложни въпроси. Гузно ми е и вече не ми е особено приятно да навестявам това място ежедневно, както преди. Куцо, кьораво и сакато започна да разбира от политика и енергетика. Неприятно ми е да правя сравнения, но форумът заприлича на селска кръчма, където Нане и Вуте всяка вечер "хранят" бирниците. Плюят ги и всеки държи да се докаже, че е по-по от другия.

Сори, ама такъв форум не ми се чете. Още повече, че няколко теми се препокриват като тематика. Май някои много си повярваха и започнаха сериозно да се вживяват в ролята на радетели за чест и слава, защитавайки Майка България. Жалкото е, че макар и на компютър не пишат особено грамотно Или може би са се появили и тук платени писачи?! Не, по-скоро чалгата вече избива навсякъде...

Искам да попитам администраторите, дали случайно не може темите от раздел "дъра-бъра" да не влизат в класацията горе?

Сега моля всеки вещ (и не толкова) по тема енергетика да прочете тази статия 3 пъти -> http://www.dw.de/%D0%B7%D0%B0%D0%B1%...%B0/a-16605728 (2 пъти на глас!).

Иначе аз получих своята оферта за работа в чужбина и другия месец се изнасям от тук. Въпреки това искам този форум да остане едно приятно място, където се обсъждат интересни теми, различни от политика.

Поздрави!
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Didko за този полезен пост
колю (22-02-2013), Тв Сат (22-02-2013)
  #2  
Стар 22-02-2013
Аватара на Ники
Ники Ники не е на линия
Купонджия
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,383
Благодари: 3,350
Получил благодарност:
559 пъти в 241 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Може да го подложим на гласуване в анкета
До сега само Президента изяви желание да се махнат само темите за покупко-продажби от топ класацията на последните теми които излизат най - отгоре.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Ники за този полезен пост :
Didko (22-02-2013)
  #3  
Стар 22-02-2013
Аватара на Зелен
Зелен Зелен не е на линия
морски в гората
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Местоположение: Bitburg/Varna
Мнения: 868
Благодари: 292
Получил благодарност:
315 пъти в 180 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

В отговор на Didko-
От една страна си прав,от друга-не толкова. Наистина форумът е основно за сателити и телевизия,но все пак сме хора и ни вълнуват горещите теми. Аз лично не съм някой,който много пише по форуми. Регистриран съм в два. По други места прехвърлям бързо някой и друг коментар,но пишат хора,които са абсолютно неграмотни и начинът им на изказване е под всякаква критика. Тук такива са малко и нивото (според мен) е по-високо от така да ги наречем всекидневните дъра-бъра форуми. Наистина се получават периоди,в които горещи теми изместват сателитните,но смятам,че е нормално.
Ти сега заминаваш. Аз от почти шест години съм със семейството си в Германия(преди това само прихождах),но не ми е безразлично,какво става в България. А и си взех семейството и се преместих по причини,голяма част от които са заложени в сегашните протести.
Сателитната телевизия ми се наложи да я ползвам,и като станаха панаирите с ай тв се озовах във форума. Тук са много такива като мен. Не ръчкам постоянно.Нужно ми е просто да си настроя добре антената и да гледам нормално телевизия. Но пък тук научавам и други нови и интересни неща. Смятам,че,ако форумът стане строго сат и тв,много хора ще се дръпнат и ще останат само върлите сат фенове. Въпрос на приоритети на собственика.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22-02-2013
Борчо Борчо не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 378
Благодари: 10
Получил благодарност:
66 пъти в 48 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз пък ми писна вече да се пише за политика, форума е за цифрова тв и аз само тези теми чета в него.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22-02-2013
Аватара на Въйко
Въйко Въйко не е на линия
Овчар
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: TKЗС
Мнения: 1,295
Благодари: 110
Получил благодарност:
916 пъти в 346 поста
Сваляния: 9
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Тази тема според вашите желания нямаше да бъде прочетена от никого.
__________________
aatns
gmkd
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на Въйко за този полезен пост
BOBIKAT (22-02-2013), register (22-02-2013), Хиена (22-02-2013)
  #6  
Стар 22-02-2013
Аватара на Ники
Ники Ники не е на линия
Купонджия
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,383
Благодари: 3,350
Получил благодарност:
559 пъти в 241 поста
Сваляния: 26
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Пуснах анкета.
То няма да се махат другите теми
Въпроса е дали да излизат най отгоре в последните теми.
ето линк:
http://dtv-bg.com/showthread.php?t=27756
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22-02-2013
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

дидко - това, че нямаш време е проблем, който няма да се реши от администрацията на форума
а ако ще живееш в чужбина съвсем няма да ти остава време

съветвам те за да преглеждаш само заглавията на всички нови теми да ползваш следния шорткът а не някакъв топ 10
http://dtv-bg.com/search.php?do=getnew

и повярвай ми - след няколко месеца в странство ще ти се иска да четеш само дъра-бъра темите за българия, които сега избягваш
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22-02-2013
Аватара на Хиена
Хиена Хиена не е на линия
Квестор
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 2,388
Благодари: 1,311
Получил благодарност:
1,281 пъти в 585 поста
Сваляния: 236
Ъплоуди: 13
По подразбиране

Тук да не сме роботи, които се събират да си подменят софтуера ?
Много пъти съм го казвал и пак ще го кажа :
-Форума си е много добре в този вид.
-Раздела дъра-бъра си е за тази цел, да си побъбрим.
Влизате само в теми, които Ви интересуват и толкова.Това, че някой нямал време и го дразнело не е наш проблем.Ако вземат да се изпълняват желанията на всеки то на какво ще заприлича ?
Мен също ме дразнят, лаишките въпроси, които заливат форума и е писано по даден проблем 10-и пъти, но не съм тръгнал да искам да не се показват в нови, само и защото ме дразнят!
__________________
Умният човек ще се съгласи с умния, глупавия обикновено не се съгласява нито с умните, нито с глупавите.
Отговори с цитат
Следните потребители (5) благодарят на Хиена за този полезен пост
d.ivanov (22-02-2013), register (22-02-2013), Виктор (22-02-2013), пешето (22-02-2013), стеф (22-02-2013)
  #9  
Стар 22-02-2013
Аватара на пешето
пешето пешето не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: София
Мнения: 1,527
Благодари: 665
Получил благодарност:
587 пъти в 344 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Изключително некомпетентни хора се изказват изключително неподготвени по изключително сложни въпроси. Гузно ми е и вече не ми е особено приятно да навестявам това място ежедневно, както преди. Куцо, кьораво и сакато започна да разбира от политика и енергетика.
Значи разбрахме те Дидко ти си много умен и всички който пишат в дъра-бъра са куцо, кьораво и сакато.
В тези теми само си изказваме мненията и не твърдим че сме специалисти за да ни даваш наклон. Пък чак решиха заради твоите задклавиатурни размисли да правим и анкета.
Вземи си заминавай!

Последно редактирано от пешето : 22-02-2013 на 20:30
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на пешето за този полезен пост :
Хиена (22-02-2013)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
размисли, страсти


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Пакетът на SatelliteBG - размисли и страсти public enemy #1 Кошче 50 04-11-2011 19:05
HTC HD - Размисли и страсти GoroMitrev Дъра-Бъра 42 22-11-2010 01:17
Размисли за музиката и живота netman Дъра-Бъра 12 11-08-2008 22:02


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:38.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.