The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 23-01-2014
GeorgiD GeorgiD не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,384
Благодари: 432
Получил благодарност:
489 пъти в 354 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

сравни камерите, процесорите, дисплеите, резолюциите, паметта, функциите на:

http://www.gsmarena.com/samsung_i950...xy_s4-5125.php

и

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5s-5685.php

айфоня е като някакъв ограничен правец
Отговори с цитат
  #42  
Стар 23-01-2014
Аватара на AGT
AGT AGT не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,894
Благодари: 1,021
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Абе ти не разбра ли ,че докато самсунга е с тоя умрял софтуер и 2 тона хардуер да наблъскат все същото лайно ще си е !! Ако ще и галакси 99 да пуснат ! Опсссс няма да го пуснат защото ще трябва с кран да го носиш .
Май по добре работещ Правец пред мъртво-роден съперник . Това ти няма как да го знаеш понеже никога не си имал достъп до двата продукта .
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на AGT за този полезен пост
bu12tras (23-01-2014), TUISTERa (23-01-2014)
  #43  
Стар 23-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,961
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,978 пъти в 1,683 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от GeorgiD Вижте мненията
На мен не ми пука дали е отворен или затворен софтуер... Все едно е, почти... Въпросът е за хардуера, където ябълките винаги гледат да прецакат клиантелата, слагайки спецификации, които отстъпват на конкурентите

Еее затова би ми било доста горчиво да си взема айфон и да знам, че вътре са натрескали мат'риал от 2-3 години назад, в сравнение с водещите Sony, HTC, LG, Samsung и т.н
гоше гоше
Тоя матриал ,може да е 2-3 години назад , ама фърка та пушек се вдига и не зацикля и не се чуди като натиснеш иконата ша тръгне или няма да тръгне, няма лаг, всичко се проверява 1000 пъти преди да се пусне в маркета, няма вируси и не му трябват анти такива бълвочи. Няма нещо което ти с твоя тел да правиш а ябълката да не може
А забравих блутут, нещо много важно за андроид юзърите , които по цял ден си мятат файлове
N на брой ядра не вършат работа когато това дето ще им казва какво да правят не струва.
По-голяма секта от андроид не знам да има , захапали сте тая ябълка и ви е трън в очите, а 99% даже не сте я виждали на живо, ама при вас е малко като: алах е един и мохамед е негов пророк
С моята 4-ка дето е на 4 години , ще те издухам като куцо пиле домат нищо ,че е с едноядрен процесор на 1GHz и 512 MB RAM.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на bu12tras за този полезен пост
AGT (23-01-2014), heracle (24-01-2014)
  #44  
Стар 23-01-2014
Аватара на bu12tras
bu12tras bu12tras не е на линия
Пластичен Хирург
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Мнения: 6,961
Благодари: 2,016
Получил благодарност:
2,978 пъти в 1,683 поста
Сваляния: 103
Ъплоуди: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ooo_Pepi Вижте мненията
Е как назад бе, те първи сложиха четец на пръстов отпечатък, после хтц, тая година самсунг, направо поведоха крак и сега всеки копира от тях като че ли на някой му е притрябвал тоя четец.

Sent from my SM-N9005
Като на никой не му е притрябвал защо всички се юрнаха да го слагат
Отговори с цитат
  #45  
Стар 23-01-2014
Аватара на Цец0
Цец0 Цец0 е на линия
-------
 

Дата на присъединяване: Jun 2008
Местоположение: Тайна, майна
Мнения: 8,742
Благодари: 797
Получил благодарност:
4,657 пъти в 2,342 поста
Сваляния: 76
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hitman Вижте мненията
Като на никой не му е притрябвал защо всички се юрнаха да го слагат
Защо задаваш излишни въпроси след като много добре знаеш какви са причините?
Отговори с цитат
  #46  
Стар 23-01-2014
Аватара на pgi
pgi pgi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: гр. Камено
Мнения: 738
Благодари: 92
Получил благодарност:
210 пъти в 119 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

http://eztv.it/ep/27034/south-park-s...hdtv-xvid-fqm/ - За почитателите на нецели ябълки, не е лошо да изгледат филмчето.
__________________
Параболи: 90см, 180 см; Офсети: 2хTriax 110, 60см, 90см; Vu+Solo2; Octagon SF8008, DM500S; Golden Media Uni-Box 9060 CRCI HD PVR; DiSEQ 8/1
Отговори с цитат
  #47  
Стар 23-01-2014
Аватара на AGT
AGT AGT не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Местоположение: London/Пловдив
Мнения: 1,894
Благодари: 1,021
Получил благодарност:
700 пъти в 457 поста
Сваляния: 46
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Error - site blocked
__________________
Всеки ден се ражда по един будала ...... важното е да го намериш !
Отговори с цитат
  #48  
Стар 23-01-2014
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

http://vimeo.com/23119597 - тук се гледа
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на register за този полезен пост :
AGT (23-01-2014)
  #49  
Стар 23-01-2014
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Пичове, няма да ви се натрапвам, но много ми хареса спора ви.
Леко...всъщност яко безсмислен според мен.

Ще ви кажа защо ( според мен ):

Apple vs. всички други Андроид телефони.
Телефони, имайте го предвид.

Какво е предимството на Ейпъл, пред Андроид или обратното.

Камерата - знаете ли - всеки един телефон освен да се снимаш гол пред огледалото в банята или как правиш секс с гаджето си, камерите им са пълна нула. Аз за да снимам добре съм си купил DSLR фотоапарат за 3000 лева + обективи за още толкова. Nikon.

Електронни игри - хм, като знам колко е претенциозно младото поколение ( аз също, въпреки , че не съм първа младост ), не бих замени едно яко PC за Айпъл или Андроид. Игричките за всяка от тази марка са просто, за да убиеш времето и смраднята докато си в кенефа. Нито графика могат да докарат, нито звук, нито емоции. Аз за целта имам комютърна конфигурация - геймърска. По-скъпа е от всеки един телефон.

Гледане на филми - след 15 мин. гледане на филм със субтитри колкото главичката на карфица, после ти трябват 3 часа, за да можеш отново да фокусираш нещо. Да не говорим, че ако искам да гледам HD, точно на Apple или Андроид няма да седна. Вие се мръщите на 60 инчови маркови телевизори, за по 3000 лева и ХД приемници, та камо ли ще гледате ХД на телефон... Отново - убиване на времето докато сереш. Не знам някой от вас да ползва Apple или Андроид за редовно гледане на ТВ. HD. Всички имате големи ТВ нали?

Слушане на музика - HiFi на телефон? Е, аз съм арабски шейх. Вярвате ли ми? Е, тогава какво точно HiFi искате на телефон? Аз за целта имам уредба за 5 бона.

Видео разговори - полезно. Бай дъ уей - колко от вас го ползват за тази цел. 1%, 5%, 100%. Като знам колко е беден българина, много нямат включен нет към тарифите си. Демек видео разговорите отпадат за повечето от хората.

Навигация - е, това е полезно. Но аз като тръгвам на път си опъвам 10 инчовият таблет. Със сигурност очите ми не стават на топлийки докато се опитвам да фокусирам 3-инчовия екран на Айпъл или 4-инчовите Андроиди.

Да, всички имат и още някои предимства:

- вибрациите могат да са полезни - и на жени, и на мъже. Всякакви хора има. Така си купувате скъп вибратор. Много скъп. При това доволно ръбест.


А, всъщност за какво се ползват телефоните? Не беше ли, за да се чуем с някой познат, приятел, колега?

За мен Apple е безсмислено скъп, както и много от високият клас Андроиди. Но... всички са скопени. Нито едно от нещата и функциите, които притежават НЕ СА на професионално ниво. Това са простички трикове на големи компании, за да продават стоката си.

Да, за кенефа, outdoor секс клипчета и снимка на някой ологофрен стават. Но не ми ги хвалете. Всички са един дол дренки.
Нарочно писах цените. Защото ако Apple е наистина добър, трябва да струва ( 6000 лева камера + 3000 лева видео/тв + 3000 лева аудио + 2000 лева компютър ) = 14000 - 15000 лева. Тогава той може и да има наистина УНИКАЛНИ качества. Само дето ще е с размерите на камион.


Вие си спорете. Не ми пречите. И като влезете в кенефа - не забравяйте да вземете телефоните си.

Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Joe за този полезен пост
AGT (23-01-2014), Виктор (23-01-2014), данаил (28-01-2014), дилетант (28-01-2014)
  #50  
Стар 23-01-2014
garanciq garanciq не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Мнения: 769
Благодари: 35
Получил благодарност:
139 пъти в 116 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
А, всъщност за какво се ползват телефоните? Не беше ли, за да се чуем с някой познат, приятел, колега?
Не може.Държат ги на педя от устата и се чудиш кой какво е казал и чул.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на garanciq за този полезен пост :
Joe (23-01-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
apple, apple nokia, nokia, на, рекордите


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Apple призна за първия вирус за Mac ТИНТИН КОМПЮТРИ и периферия 3 25-05-2011 20:31
Apple разработва „умен” телевизор Джак Дъра-Бъра 3 29-03-2011 01:10
nokia Dbox vs nokia Dbox2 biser Nokiа DBox2 0 27-10-2010 20:54
България държи един от рекордите на Световните първенства Джак СПОРТ 3 11-06-2010 22:57


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 04:57.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.