The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > DVD и BLURAY плеъри

DVD и BLURAY плеъри Цифрово кино у дома

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 14-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,489
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

С доста неща се е объркал!
Като спомена Ручо ,ето и неговите 5стотинки!
https://rutcho.com/speaker_drivers/p..._9710m_01.html

Последно редактирано от dzumba : 14-06-2023 на 13:43
Отговори с цитат
  #52  
Стар 14-06-2023
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами патентовайте си откритията , изкарвайте пари и получавате един голям поклон от целия свят . До тогава всеки си има предпочитания и когато не влиза в излишен спор , няма проблем да ги сподели . Дано ви се получи .
Защо постоянно се търси някакво доказване или чесане на его ? Ок, вие сте хората които сте наясно с тази материя , правите си вашите домашни творби . Ако някой толкова беше велик , щеше да сподели честотните характеристики на творението си , ако има как да го измери разбира се .
GAMMA HiFi LA-1231 е баса за който говорих в мраморните колони . Ако много държите ще ви снимам и всичките говорители - бас , средните и високите .
И , ако позволи царя може ли да попитам с какво посочения Arcam е по-добър от Marantz NR1200 ? Уточнявам , 23-та година на 21-ви век се слушат много повече източници в сравнение с преди 10-15 години . Та , трябва ли да се притеснявам , че интернет радиото или нещо друго дигитално , трябва да го вкарам в усилвателя през някакво допълнително устройство със съмнително качество ? Само за музика говоря .
@dzumba не разбрах тази сниманата от теб колона колко говорителя има и какви , поне от снимката се вижда само един . Наистина ли е само един и какъв е точно този супер широколентов говорител ? Ако не е проблем можеш да споделиш с поклониците на царството
Отговори с цитат
  #53  
Стар 14-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,489
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Питаш с какво е по добър Аркама?Ами чуй единия ,после другия и ако не намериш разлика,значи наистина си от друг свят!Маранца,както и другите усилватели от тази класа,нямат истински директ или ако го пише,то не значи ,че е вярно.Съгласих се с теб за тунинга на усилвателите!Но ти обясних,че е по важен тунинга на озвучителните тела!А ти ми приказваш ,че всякакви колони съвременни,свирели добре,а аз ти казвам ,че не съществуват купешки колони ,тествани в лаборатории,при това ХайЕнд,които да свирят както трябва!
Ти му препоръчваш 3 пъти по скъп усилвател,може ако има дървени купешки колони,да му свирне добре,като избичи корекциите!Може и наистина да е за него.
Ако искаш ,поне си почитател на мерките и характеристиките,мога да ти спретна две колони с еднакви филтри,но с различни елементи,на мерене са конец като близнаци,но на саунд ти иде сцепиш едната!Явно това дето си учил ,не си го практикувал,а това дето аз съм практикувал ,без лаборатория,ме е научило на други знания! Умръзнало ти било да се занимаваш,значи не си се занимавал както трябва или не ти се ловка!Тая лудост е до живот!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 14-06-2023
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Какво ще чуем аз или ти заедно или поотделно е субективно .
Какво има в Аркама и какво в Маранца(сигурен съм, че не си го виждал) ти не знаеш ! Къде е тази разлика в цената 3 пъти ? 680лв(втора или незнайно коя ръка) и 400 паунда за нов (и транспорт да сложиш пак не ти идва цената) .
Не ми се занимава вече , казах го и е факт . Толкова години се занимавах , че сега вече само чета , без да се правя на факир .
Не ми предлагай колони , които никога няма да сложа в нас . И пак ти повтарям питането за онова нещо от снимката ти - колко говорителя има и с какви характеристики са ? Другото са празни приказки
Отговори с цитат
  #55  
Стар 14-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,489
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Няма да сложиш,защото най вероятно не разбираш и никога не си слушал!
Ти сериозно ли ме питаш ,дали са с един говорител?Това ми прилича на бетонна тиква,без да те обиждам,оценявам акустичните ти призвания!
Отговори с цитат
  #56  
Стар 14-06-2023
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Хайде от сега нататък , всеки който има нужда съвет за акустика да се обръща директно към царя . Видял , не видял , чул , недочул и ... всичко му е ясно . Аз като поданик трябва чинно да съглася с мнението на царя .
Негово Величество е супер компетентен по темата и даже като види нещо на картинка му е ясно как се чува . И след 10 години , да даде господ живот и здраве , може пък да ни насочи към нещо което сега отхвърля . За някой технологиите са трудно смилаеми
Отговори с цитат
  #57  
Стар 14-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,489
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mistor Вижте мненията
За някой технологиите са трудно смилаеми
Те това се опитвам да ти вдена,в твоят случай е до живот,дай боже още много! Тук технологии не играят!Това което е създадено 60те години,все още е ненадминато!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 15-06-2023
astor astor не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Мнения: 133
Благодари: 42
Получил благодарност:
41 пъти в 30 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Не че нещо ама mistor не виждаш ли честотните измервания наистина ? Ручо ги е сложил навсякъде.
Точно това е най хубавото от един говорител всичко за излиза от един център тогава всичко е най най...
Чувал ли си за TL или Хорна ?
пак btw
наистина ли ми хвалиш Cerwin Vega за качествена музика те питах ?
Отговори с цитат
  #59  
Стар 15-06-2023
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,244
Благодари: 122
Получил благодарност:
604 пъти в 317 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от astor Вижте мненията
Не че нещо ама mistor не виждаш ли честотните измервания наистина ? Ручо ги е сложил навсякъде.
Точно това е най хубавото от един говорител всичко за излиза от един център тогава всичко е най най...
Чувал ли си за TL или Хорна ?
пак btw
наистина ли ми хвалиш Cerwin Vega за качествена музика те питах ?
Много отдавна съм ги видял и знам какво прави .
Отговори с цитат
  #60  
Стар 15-06-2023
Аватара на dzumba
dzumba dzumba е на линия
Царя на тъпаците
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 12,489
Благодари: 125
Получил благодарност:
5,164 пъти в 2,929 поста
Сваляния: 90
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Що питаш,като си наясно!?
И ти това си го направил много отдавна,констатирал си ,че не става,щото казваш ,че такова нещо няма да си сложиш в къщата или вече те мързи!Или чакаш някой музикант да те светне, дали става!
Питат те и за Вегите!?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Ресивър


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
избор на ресивър themaster301 DVD и BLURAY плеъри 71 14-12-2013 15:26
блу реи плеър и ресивър янчев DVD и BLURAY плеъри 6 09-07-2012 18:36
Tv и ресивър Никки DVD и BLURAY плеъри 2 23-03-2012 11:02
Питане за ресивър civica DVD и BLURAY плеъри 33 04-09-2011 00:30
Ресивър goshob ДРУГИ 0 15-07-2010 16:51


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:14.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.