The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > DVD и BLURAY плеъри

DVD и BLURAY плеъри Цифрово кино у дома

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 18-12-2014
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм не е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 933
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране Към меломаните въпрос!

Нека който е в час с техниката като колони ,ресийвъри да си каже мнението за тази промоция! Става въпрос за домашно ползване.

http://www.technomarket.bg/products/...-rx-v377-black

__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18-12-2014
даниелмкд даниелмкд не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: Струмица via Перник
Мнения: 280
Благодари: 17
Получил благодарност:
60 пъти в 44 поста
Сваляния: 140
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фолкръм Вижте мненията
Нека който е в час с техниката като колони ,ресийвъри да си каже мнението за тази промоция! Става въпрос за домашно ползване.

http://www.technomarket.bg/products/...-rx-v377-black

Круме ти дискотека ли ще отваряш със тази техника...поразрови се за босе врви по скай реклама на промоция със 1 месец пробно ако не ти харесва врщай
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18-12-2014
Аватара на фолкръм
фолкръм фолкръм не е на линия
вечно учещ се
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: Майна таун
Мнения: 1,470
Благодари: 933
Получил благодарност:
1,041 пъти в 426 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от даниелмкд Вижте мненията
Круме ти дискотека ли ще отваряш със тази техника...поразрови се за босе врви по скай реклама на промоция със 1 месец пробно ако не ти харесва врщай
Не ме интересуват реклами,e-bay,китайски сайтове и прочие! Искам мнение за тази комбинация!
__________________
receiver Vu+Ultimo 4K, dish Triax TD 88 - 80E/30W,LNB - AB Com ,dish Selfsat H30D1, motor Moteck H-H ,dish Panorama 67см,LNB-AB Com TWIN,receiver DL STB-202.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 18-12-2014
даниелмкд даниелмкд не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: Струмица via Перник
Мнения: 280
Благодари: 17
Получил благодарност:
60 пъти в 44 поста
Сваляния: 140
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фолкръм Вижте мненията
Не ме интересуват реклами,e-bay,китайски сайтове и прочие! Искам мнение за тази комбинация!
по принцип харесва ми и е добра но леко ми се струва скъпа
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на даниелмкд за този полезен пост :
фолкръм (18-12-2014)
  #5  
Стар 18-12-2014
пенсия пенсия не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2013
Местоположение: Варна
Мнения: 57
Благодари: 10
Получил благодарност:
16 пъти в 11 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

YAMAHA- та нека бъде поне 4 да не кажа 7 серия.
Колоните и за боклука не стават.
Субуфера (за правопоса спора е вечен) - заведи жена си на вечеря.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на пенсия за този полезен пост :
фолкръм (18-12-2014)
  #6  
Стар 18-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мисля че меломаните не си купуват подобни играчки, щото за възпроизвеждане на стерео трябват само две колони и качествен усилвател и плейър за дисковете.

Аз не съм меломан, само съм аудиофил.
Та ние от нашата секта ги слушаме усилвателите и колоните как свирят, преди да ги купим. Говорим на френски например за естетика на звуковото възпроизвеждане, купуваме си лампови усилватели и скъпи кабели. Колоните ги поставяме на специални спайкове или на дебели плочи от естествени твърди камъняци. Някои си натискат колоните отгоре с нещо много тежко, за да се борят с лошите вибрации. После отделяме особено внимание на разположението на колоните в хола и този кютюк дето прави голямото буб-бум го отдалечаваме от ъглите на стаята и внимаваме с резонантните му честоти, да не стане така където сме седнали да сулушаме да сме на точка в която има едно постоянно глухо и неотчетливо бучене на пресилени ниски честоти ( под 120 нерца например).

Не знам какво очакваш от това усилвателченце, ама ако искаш разгледай тествове по аудиофилските сайтове на усилватели и ще видиш че там обръщат внимание на мощността на захранването, едни големи трансформатори им сложили вътре, за да сецат яко мембраните и най-вече да са отчетливи ниските честоти, а да не са като мекици.

Ако живееш в къща купи си го, ама ако си в апартамент, ще те намразят съседите, щото ниските честоти е много трудно да бъдат спряни. Само голяма маса ( много дебел бетон например ) ги намалява. Иначе из блоковете си се разпространяват по етажите, както си искат. При залепени къщи с обща стена е същия проблем.

Без да съм ги слушал заедно тези показани елементи, предполагам че ще звучат доста студено. Певиците ще има да съскат като змии. Ако сложиш и кофти кабели може да се получи още по-металическо възпроизвеждане на човешките гласове. За струнни инструменти ще е впечатляващо, ще има илюзия за повече детаилност и отчетливост на звука, но екплозивните съгласни ( с, ч, щ ... ) ще те дразнят, все едно си си поканил на гости пияни гъркини. Но това не пречи да ти харесва. Има усилватели за китари в които нарочно са усилени нечетните обертонове, с цел да е по-дрезгав звука, щото на някои така им харесва повече. Въпрос на вкус си е.

А иначе ако имаш някакви претенции за някакъв по-така звук, ще трябва да питаш на форуми където си лафят за Hi-End Hi-Fi & Home Theater.

Нямам нищо против да си го купиш.
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на Люкс за този полезен пост
klapa (18-12-2014), Liberator (18-12-2014), пенсия (20-12-2014), фолкръм (18-12-2014)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
въпрос, Към, меломаните


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Въпрос ? д.е.м.т MPCS/OScam 4 11-10-2012 22:13
Въпрос за НТВ + 36Е dodors Монтаж и настройка на антени 9 16-11-2011 10:15
Въпрос миро21 Въпроси и отговори 4 07-10-2011 20:55
Въпрос за 28.2 гопето Дъра-Бъра 3 22-06-2011 16:04
въпрос за 36Е митко12345 HDTV нови канали и новини 19 26-11-2010 17:50


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:37.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.