The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #431  
Стар 20-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ненен Вижте мненията
А по въпроса с допълнителните разходи - направи като другите - купувай КА модули на по 40 лв и ги продавай по на 50-60 на клиентите - ще си избиеш и разходите и минималните гаранции поне за 1 месец. Някои оператори вече го правят.
Това е абсолютна глупост. Първо, поддръжката на телевизорите е многократно по-трудна от операторското дърво(нета в случая). Покрай пускането на 7/8 и заключването му толкова нафта се изгори да се обикаля по скапани телевизори(нео, съни,ариели, тошиба,краун, финлукс,скайуорт) и толкова време се загуби на техниците, че не е истина. Модула е за хора, КОИТО РАЗБИРАТ и искат сами да си поддържат устройствата, а не за заместване на операторското дърво!!! На операторския бокс за 10 минути се решават проблемите даже и по телефона, на телевизора не става
Отговори с цитат
  #432  
Стар 20-09-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,233
Благодари: 122
Получил благодарност:
599 пъти в 315 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ненен Вижте мненията
А по въпроса с допълнителните разходи - направи като другите - купувай КА модули на по 40 лв и ги продавай по на 50-60 на клиентите - ще си избиеш и разходите и минималните гаранции поне за 1 месец. Някои оператори вече го правят.
Освен модула има и цена на картата . И така се формират тези 50-60лв . Избиване няма , защото не знам кой ще е този дето само заради неговата програма ще ги плати тези пари . Отделно такъв тип продажба ще е некоректна . Ако ти си клиента и купиш карта от един оператор и след време по обективни причини трябва да минеш на друг оператор , картата ти е за боклука , а може и модула . От цялата работа само оня с дайрето си взема паричките чисто .
Другите ядове и разправии , разходи и енергия няма смисъл да се коментират . И въпреки това повечето оператори си свършиха работата , т.е. неговата работа , да му организират гледането на канала и да му преброят рейтинга . Само , че от обещанието в септември да тръгнат сутрешен блок , новинарски емисии и ... нищо не се случи . Та всеки зрител дали е щастлив , че обещанията не са изпълнени .
Отговори с цитат
  #433  
Стар 20-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Много интересни сметки се правят Модула го взимаме 40 лв без ддс и го давахме 50 лв с ддс и на клиентите им се виждаше много. В момента го даваме срещу 20 кинта инсталационна такса. Никой оператор не продава оборудване с цел печалба от него. Всички разчитат на услугите , а оборудването идва без пари за клиента. Опитваме се да покрием поне нещо от разхода за оборудването с въпросните инсталационни такси, но това е празна раота, понеже тая такса покрива материали, посещение на техник , документи , мастило, свирки, балони и какво ли още не
Отговори с цитат
  #434  
Стар 20-09-2020
милстан милстан е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Местоположение: Ямбол
Мнения: 281
Благодари: 190
Получил благодарност:
91 пъти в 69 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране

И колко изкривени пинове има вече, не е за вярване.
Отговори с цитат
  #435  
Стар 08-10-2020
Аватара на an
an an не е на линия
-
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Местоположение: ЮЗ БГ
Мнения: 2,226
Благодари: 395
Получил благодарност:
522 пъти в 377 поста
Сваляния: 18
Ъплоуди: 0
По подразбиране

https://www.standartnews.com/lifesty...vi-438757.html
__________________
Optibox 7710 HDCICX, ITV 80 - 13E/16E, ITV 80 - 45Е/46Е, ITV 80 - 19,2Е.
Отговори с цитат
  #436  
Стар 08-10-2020
d.ivanov d.ivanov не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2008
Мнения: 1,751
Благодари: 888
Получил благодарност:
507 пъти в 335 поста
Сваляния: 29
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
И аз я четох вчера , не знам дали е вярна обаче. Имам информация че на всеки абонат на Вива се дава канала без пари, като Виваком плащат на Слави, не знам до колко е слух, и ако е така, то цифрата е далеч повече.
Отговори с цитат
  #437  
Стар 08-10-2020
fox fox не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 631
Благодари: 138
Получил благодарност:
188 пъти в 85 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
Това е поредната лъжа , 100% не е вярно.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на fox за този полезен пост
didomh (08-10-2020), ivan_sv (08-10-2020)
  #438  
Стар 08-10-2020
skysat skysat не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 243
Благодари: 145
Получил благодарност:
50 пъти в 36 поста
Сваляния: 65
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
Колкото и да ми се иска...това не е вярно!
Виждам за какво става въпрос,така че не питайте от къде знам,около 70% от абонатите плащат за съжаление тази боза!
Отговори с цитат
  #439  
Стар 09-10-2020
Huligan4o Huligan4o не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Местоположение: In da middle of nowhere
Мнения: 393
Благодари: 110
Получил благодарност:
237 пъти в 98 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Кабелсат запад вдигнаха на всички таксата с един лев, искал, не искал, плащаш за тая тъпа "телевизия"....Сериозно се замислям да ги сменя с друг оператор.
Отговори с цитат
  #440  
Стар 09-10-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Таааа, тая новина явно е омешана, кабеларката най-вероятно не е славчовия канал, а някоя кабеларка, дето се е оляла да му плаща по 1500 лв а не може да си ги събере от абонатите, а е възможно и това да са цифрите на булсат, понеже сметката излиза - 1-2 процента са си 2-3 хил абонати Та толкова е капацитета на 20 часовата седмична програма на славчо... Той реши, че народа кат гласува за бойко е прост, ама на... не бил чак толкова прост... 6 месеца и е приключил... Освен ако не вземе партийна субсидия след парламентарните, за която пак абонатите ще плащат
Цитирай:
Първоначално написано от d.ivanov Вижте мненията
И аз я четох вчера , не знам дали е вярна обаче. Имам информация че на всеки абонат на Вива се дава канала без пари, като Виваком плащат на Слави, не знам до колко е слух, и ако е така, то цифрата е далеч повече.
Информацията за канала от вивата ще я видим на края на октомври като минат всички през касата поне по веднъж Отделно всеки оператор решава колко време да остави канала отключен, възможно е вивата да го оставят до нова година и тогава да го заключат. Възможно е кухата лейка славчо да се откаже от тая простотия, щото в момента обира негативи от операторите и договорите, понеже нито цифрите са такива каквито искат, нито съдържанието на канала е такова каквото е обещал
Цитирай:
Първоначално написано от skysat Вижте мненията
Колкото и да ми се иска...това не е вярно!
Виждам за какво става въпрос,така че не питайте от къде знам,около 70% от абонатите плащат за съжаление тази боза!
70 процента плащат ама друг път. Може в учин дол да плащат 70 процента, ама другаде са нищожни цифрите, ама НИЩОЖНИ...
Цитирай:
Първоначално написано от Huligan4o Вижте мненията
Кабелсат запад вдигнаха на всички таксата с един лев, искал, не искал, плащаш за тая тъпа "телевизия"....Сериозно се замислям да ги сменя с друг оператор.
Кабелсат използваха славчо да си вдигнат таксата, на него не му плащат гаранция ти давам... Назад в темата съм обяснил тяхната схема, плащат 200-300 лв на месец, а от своите абонати ще събират по 30 хилки на месец сигурно(нямам инфо колко са абонатите на кабелсат запад)
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
30, 7 or 8, на, от, приютява, септември, Слави, ТВ1, Телевизията, Трифонов, Шоуто


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Митко-Пайнера в шоуто на Слави PayNera Дъра-Бъра 8 02-02-2013 16:31
''Шоуто на Слави'' пада от екран антена Дъра-Бъра 54 13-05-2012 22:48
Яне Янев в шоуто на Слави Джак ДРУГИ 14 05-02-2011 01:13
Борисов гостува в Шоуто на Слави Джак ДРУГИ 10 25-05-2010 17:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 10:44.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.