The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #421  
Стар 19-09-2020
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,417
Благодари: 121
Получил благодарност:
1,364 пъти в 659 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Първо на първо - не си чешем пръстите, славчо е такъв какъвто е и нямаме проблем да го кажем. Когато една телевизия не си струва парите е ясно , че хората ще го пишат. Когато телевизията е на конкретно лице, ще говорим за конкретното лице. Айде моля ти се . Примера с доматите цяла седмица го обяснявам, явно и тука е нужно. Колкото и да не са много тия пикливи 78 стотинки, те са за 4 часова програма, 5 дни в седмицата. Ами утре нова като се обадят на операторите и кажат, абе, на тоя цървул му давате 80 стинки за 20 часа седмично, ние искаме 2 лв на абонат на канал, а те имат 5. Ами бтв ако го кажат, те пък имат 6 ? Както и да го мислите ,те продават съдържание. И след като са поставили такава цена ,трябва да я оправдаят със такова. Ако го правеха нямаше да е толкова жива тая тема. Когато са обещали ново съдържание , то трябва да се види на екрана. Тоя човек политик ще става, а не може бизнес обещание да спази. Какво ще го правим в парламента догодина ? Ще му сипваме когато можеим и където можем, както не подминаваме и нова във всяка тема за тяхното хд, и бтв за тяхните турски сапунки, диемите за тяхните найлони по студията, спорт плюс за черните ленти, коментаторите и така нататък... 7/8 не е изключение, дори напротив, като отделен платен канал би трябвало най-малкото да предложи качество, а не пародията на светлина в студиото.
Тоест ти в момента казваш, че "знаещите" просветлявате другите и трябва да се съобразят с това и ничие друго мнение не е правилно, което ако си го мислите, не сте никак добре.

Мен, лично, ми е все тая. Аз няма да плащам, но и няма да ми я спрат. Гледам я изключително рядко и не ми пречи.

Личното ми мнение е, че няма НИТО една стойностна българска телевизия, която да си заслужава парите и добре, че са FOX, FOX Crime и bTV Comedy, че от телевизорите да се чува българска реч...

Всеки си е купил или направил телевизия и облъчва съответната аудитория...
Отговори с цитат
  #422  
Стар 19-09-2020
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ако иска Слави и 20 мин ше е програмата ,негова си работа
Аз пък не искам нова ,канал 3 ,Европа и Скат ама никой не ме пита.

И Диемите за нищо не стават ама домуса не ни пита
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Milenrec за този полезен пост
Em (20-09-2020), polomski (14-10-2020)
  #423  
Стар 19-09-2020
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,247
Благодари: 122
Получил благодарност:
606 пъти в 319 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fox Вижте мненията
Няма никаква логика в това което пишете по простата причина че 7/8 не е задължителна за плащане . Нова и Бтв са задължително платени в пакета , ако направят който иска да си ги плаща ако искат и по 15 лв да направят абонамента за тях.
Нещо се бъркаш с това коя е задължително платена и коя не , но това е изместване на темата . Колко трябва да се обяснява , че за 25 часа програма общо за цяла седмица от които 1/3 са вулгарна политическа "сатира" , парите които искат са много . Даже не е нужно да се обсъжда какви са предаванията и какво им е качеството . Фактите са неоспорими - цената е необосновано надута , няма никаква разлика от преди обявяването , че стават платен канал и след това . Или трябва тези които имат 12-14 часова продукция с живи предавания да ни извият ръцете посочвайки как учиндолския го е направил ?
Приказките , че не била задължителна също са повърхностни . Повечето оператори се съгласяват да плащат обща тежест и да не се занимават с глупости отделяйки го като самостоятелна допълнителна цена . Кой ще им плати модулите и картите (ако оператора не е кодирал цялото си съдържание) - примерче елементарно , идват 100 нови абоната и трябва да им осигуриш "платеното нищо" , значи 6000лв заминават веднага на мига . Връщаш по 50ст.всеки месец , за година са 6лв , та тези 60лв ще си ги върнеш след 10години . Следвайки неговата логика цената на един пълен пакет от тв-програми трябва да е над 100лв , а базовия над 60лв. Дали точно тази програма в този вид струва 78ст? А кой получава парите от авторските права за пълнежа с видеоклипове които излъчват ? И там си взема паричките , ама за много хора това не е интересно .
Дано не ми смята държавните пари по същия начин , че ще слезе от сцената по-бързо отколкото се е качил .

Последно редактирано от mistor : 19-09-2020 на 16:45
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mistor за този полезен пост :
TUISTERa (19-09-2020)
  #424  
Стар 19-09-2020
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,942
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,719 пъти в 1,135 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Като е толкова ербап що не я направи по 7,8 стотинки ?
То за партийна телевизия да искаш пари си е направо нагло, ама ако не се беше олял с цената можеше и да мине между капките
Ама пусто дупе гладно/алчно ...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дедал за този полезен пост :
mistor (19-09-2020)
  #425  
Стар 19-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Тоест ти в момента казваш, че "знаещите" просветлявате другите и трябва да се съобразят с това и ничие друго мнение не е правилно, което ако си го мислите, не сте никак добре.

Мен, лично, ми е все тая. Аз няма да плащам, но и няма да ми я спрат. Гледам я изключително рядко и не ми пречи.

Личното ми мнение е, че няма НИТО една стойностна българска телевизия, която да си заслужава парите и добре, че са FOX, FOX Crime и bTV Comedy, че от телевизорите да се чува българска реч...

Всеки си е купил или направил телевизия и облъчва съответната аудитория...
Кой казва, че някой трябва да се съобразява с мен? Къде го казва?Какво значи знаещите, това , че знам и го казвам ти е проблем, еми не го чети. Веднъж тия дето знаят нищо не казват, после пък тия дето знаят много се правят. На черното бяло няма да кажа никога. Но и някой срещу мене като го казва, никога няма да мирясам. Не е нормална тая цена за тоя канал. Дали дават нещо по другите или не , това не оправдава цената на тоя канал. Не е нормална и цената на другите канали. Когато и да го говорим винаги ще съм на подобно мнение. Фактите mistor ги е писал. Има и още факти - на славчо телевизията е далеч от нужните проценти за каквато и да е печалба от телевизиите. И до тук осира пейзажа отвсякъде. Ако продължи така, скоро няма да го има по екраните . Щото за момента не ми е прехвърлил 40 процента от минималните гаранции... Ако си мисли, че операторите ще му субсидират телевизйката жестоко се е излъгал. И с тоя ход с пакета до тук е жестоко разкрит от хората... Не само, че не можем да си избием разходите... За момента не можем да съберем и половината от таксата за неговото каналче...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
hajduk (20-09-2020)
  #426  
Стар 20-09-2020
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,417
Благодари: 121
Получил благодарност:
1,364 пъти в 659 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

А ти откъде знаеш? Нещо направил ли е пред теб или пердашим на принципа "един човек каза"? Много ми е странно, как се слагат епитети и се заклеймяват някакви хора за някакви неща. Без значение дали е Слави Трифонов или някой друг, ама абсолютно без значение. Някой нещо чул, друг казал, трети украсил и айде сестра му е ковра, нищо, че няма такава

Както и да е, писането ти по темите във форума е много полезно, що се отнася до телевизията, но по разни странични се палиш преклалено
Отговори с цитат
  #427  
Стар 20-09-2020
Аватара на Milenrec
Milenrec Milenrec е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Рудозем
Мнения: 1,721
Благодари: 261
Получил благодарност:
488 пъти в 290 поста
Сваляния: 73
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ами нали никой не я гледа да я спират направо кабеларките и готово.
Отговори с цитат
  #428  
Стар 20-09-2020
manechi manechi не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 735
Благодари: 495
Получил благодарност:
233 пъти в 135 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Milenrec Вижте мненията
Ако иска Слави и 20 мин ше е програмата ,негова си работа
Аз пък не искам нова ,канал 3 ,Европа и Скат ама никой не ме пита.

И Диемите за нищо не стават ама домуса не ни пита
И по-добре, че не те питат!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на manechi за този полезен пост :
hajduk (20-09-2020)
  #429  
Стар 20-09-2020
Ненен Ненен е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2014
Мнения: 73
Благодари: 5
Получил благодарност:
32 пъти в 22 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
Щото за момента не ми е прехвърлил 40 процента от минималните гаранции... Ако си мисли, че операторите ще му субсидират телевизйката жестоко се е излъгал.

Ивинявай, преди 2 седмици не каза ли, че няма минимални гаранции след като писах, че има? Нали има клауза за отчетност - докладвай им ниските числа всеки месец и след 6 до 12 месеца ще ти преразгледат минималните гаранции.

А по въпроса с допълнителните разходи - направи като другите - купувай КА модули на по 40 лв и ги продавай по на 50-60 на клиентите - ще си избиеш и разходите и минималните гаранции поне за 1 месец. Някои оператори вече го правят.


Разбира се, като клиент, предпочитам да не плащам нищо, пък ако може и да ми плащат да ги гледам...
Отговори с цитат
  #430  
Стар 20-09-2020
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,041
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Обяснил съм доста конкретно двата варианта на договора - единия е с 20 процента минимални, на няколко места съм писал и за кабелсат запад и други, от къде се взимат бройките и така нататък. Другия вариант е с директна бройка, което дори и 7/8 не знаят как трябва да контролират, питат операторите другите телевизии какво правят...
А ние просто нямахме още сключен договор когато съм ти казал и съответно нямахме яснота на кой от двата варианта ще се сключи договора от ръководството.
Златанов - какво значи ти от къде знаеш ? На славчо политиката никъде не съм я бистрил, говоря чисто технически за телевизията му, програмната му политика и ценообразуването. Това го знам, това го говоря, за това и споря. Въпроса е , ти какво знаеш, и защо не искаш да знаеш? И ако не искаш да знаеш, защо не искаш и другите да знаят? Защото, ако на тебе не ти пука, на други им пука
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
vasilstf (20-09-2020)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
30, 7 or 8, на, от, приютява, септември, Слави, ТВ1, Телевизията, Трифонов, Шоуто


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Митко-Пайнера в шоуто на Слави PayNera Дъра-Бъра 8 02-02-2013 15:31
''Шоуто на Слави'' пада от екран антена Дъра-Бъра 54 13-05-2012 21:48
Яне Янев в шоуто на Слави Джак ДРУГИ 14 05-02-2011 00:13
Борисов гостува в Шоуто на Слави Джак ДРУГИ 10 25-05-2010 16:37


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:21.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.