The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 06-03-2016
Аватара на Хоризонт
Хоризонт Хоризонт не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2011
Мнения: 1,390
Благодари: 188
Получил благодарност:
349 пъти в 243 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 0
По подразбиране

седмицата си е класика. Просто при 8 и 10 зарежда по-бързо при стартиране. Обаче и това се обезмисля донякъде, ако имаш ssd диск на операционната система.
__________________
Отговори с цитат
  #32  
Стар 06-03-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Neo64 Вижте мненията
Въобразява си баба ти,
имам 3 топа с Билгейски уиндоус, преинсталирал съм толкова пъти , колкото не си ходил на плаж , въпреки ,че си от района
Отделно на Маковете, имам дялове с 64 битов Уиндоус, ако искаш да разтягаш лакърдии , на аудиторията и да прокараш идеята с коя ръка, лява или дясна раята да щрака копчето на лампата , твой проблем, или консумации в плюс или минус със един ,два ,пет или петнайсет диода също , тоя раздел ни е учебен за Уиндоуса, имам го в тренировъчния процес.
Това не е колко харчи Хондата бензин или дизел, остави на батьо ти да каже , при кой уиндоус батериите на Класни лаптопи имат най голям период на издръжливост в еднакво натоварване.
Алабализъм е личностно състояние , което ти"нашепва" и ти дава стимул да смяташ , че си добре подготвен във всяка една материя във форума , и аз ти нашепвам , че алабалистично не е така, тоест меродия не се слага във всяка манджа.
Зарежи , не почвай с "алабализмите", че виж току тъй съм ти се вързал..........
Кое е класика, това тия от Микрософт , Гугъл или Купертино си знаят,по нашенско също знаем "алабализма" ,за лисицата и "киселото " грозде
Уиндоус 8.1 Про има най малка консумация в работен режим на батерия и тоя а"лабализъм" ,не го констатирам аз, ако имаш съмнения виж там по библии, справочници или хамерикански журнали как стои въпроса
Гоче, ти си бил по-тъп от колкото изглеждаш
Глей си сервиза, ако щеш с лявата ръка като на чуждо, хондите си ги чувай , сигурно си им фен
Отговори с цитат
  #33  
Стар 06-03-2016
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Тъп е на баба ти внука Яворчо,
чудя се как ти търпят по форумите простотиите,които в постове са колосални,ти си типаж - чул ,не дочул , видял ,не довидял , на всяка тема се "експерт", чудя се ако ти развалим"задния"двор дали и него ще го отремонтираш, експерски.
Казах ти , обяснявай се на хората в кратце , те сигурно те мислят за "експерт" и "гений", остави теми и аксесоари на информатиката на хора ,които я чуват.
Лошо Строгов , лошо впечатление правиш , напъваш се с родилни мъки да си създадеш образ на Вундеркинг, старите няма как да ни излъжеш, концентрирай сили там където си най -силен , в разтягането на локуми и алабализми, инсталациите на файбър паур,ADSL и Оперативни Системи го остави на тия дето го практикуваме тоя спорт,няма да натягам руля у лево , щото ще се изръсиш от кърмата.Казах ти и ще ти го потретя, аз Антените не ги чувам и честотите, но някои други неща "около" и в близост много и от сърце
Помогни на Златанов да инсталира 10-ката............... и постни тука , новите "интелектуални" висини , които си напът да достигнеш.
И не прави квалификации от сорта- проз,умин,т.н. , че те виждам на боя като сирийски бежанец вече и ще те отстрелям като бързо движеща се мишена по браздата с Турция

Последно редактирано от Neo64 : 06-03-2016 на 20:59
Отговори с цитат
  #34  
Стар 06-03-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

За пореден път се пениш, но без нищо наяве, само алабализми
Дори за мултибут не си чувал, поради което си обикновен смешник
Има и ХР, но не се вижда на шота, няма да ти обяснявам защо, да не получиш главоболие
Компа е НР Elitebook , т.е. по темата, а не като твоите включвания за леново и подобни, за теб няма разлика сигурно, защото ти е пуста мансардата , важно е малкият ти мозък да е у ред, да пазиш равновесие
Когато споделям инфо, то е проверено, а не като твоите алабализми
Прикрепени изображения
Тип файл: png winboot.png (19.6 КБ, 56 разглеждания)
Тип файл: png winHDD.png (60.1 КБ, 50 разглеждания)

Последно редактирано от yavor1 : 06-03-2016 на 21:20
Отговори с цитат
  #35  
Стар 06-03-2016
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Виж "смешкин ", земи си дървеното HP , което и който и да е модел ,трябва да го слагаш и вадиш от фризера, да не прегрее и фърли гарнитурата и не ми поствай простотии и ти казвам , стегни се , че ще ти напълня лейката с лоши мисли , ако продължаваш с тоя тон
Криеш се като плъх по сбирките , идват ти на крака светила и ти предлагат да се видите , ама ти си си Яфорчо Великий, наше първо момче в 8-ми клас .
Аз не ползвам уреди за забавачницата , няма какво да ми пускаш шотове, аз купувам качество и като остарее морално го подменям, не ползувам мулти буут ,не гледам и не се мешам в теми ,където нещата не са ми на 100% ясни.
Съвет , смени тона и определенията определено си мишена и половина вечеи ако тука някой ти мълчи и те таксува "гений" или Генчо , на мен тия паткански мурафети не минават.
Стегни се овреме и зареди 10-ката на Златанов с шотове не става
Малеее, не бях ти отволил jpg-тата да ги видя , тоя сап с разцепен на ичинайси партишъни хард диск , ко ми го навираш уе.
Земи са стегни момче, говориш с "Генчо" почитателя на убавата текника

Последно редактирано от Neo64 : 06-03-2016 на 21:26
Отговори с цитат
  #36  
Стар 06-03-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Намали алкохола, не ти понася, направо се излагаш с постовете си
За мултибуут е ясно че не ползваш, няма как да ти обясня елементарно за какво иде реч в ограниченията на уиндолс , а 10-ата си я чувай , аз няма да си я инсталирам по много причини, трудно разбираеми за теб
Освен многото партитишън има и флашка с лунукс, а защо се цепи терабайтов диск, пак е трудно да ти обясня, не е по дефолт от магазина

Може твоята прехвалена супер пупер техника да грее, но моето измислено НР си е студено
Прикрепени изображения
Тип файл: png hptemp.png (30.7 КБ, 26 разглеждания)

Последно редактирано от yavor1 : 06-03-2016 на 21:32
Отговори с цитат
  #37  
Стар 06-03-2016
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Не пия , вече и не пуша, инсталирам 7-ци,8-ци,10-ки и респективни ги целя в същия ред
Яворчо , слушай ся от добро сърце , аз викам Пешо тука и Дзумбата в БГ да ми ориентират чинията , не че не мога ама съм тертиплия и ми отнема време и нерви.Та накъде бия , всяка жаба да си знае гьоля, определено в тия дето ловя аз и инсталирам горе упоменатите Системи , не тъ зървам, казах ти наблегни на Антени,транспордери, диоди , Прав ток ,крив ток и прочие и пак за 10-ката на Златанов как стоят нещата, виж там нещо измисли
цепиш, ко цепиш бе, я погледни ние ко цепим на настолните :
WD 3,5" 2TB 7.200 SATA III 7200 64MB - CAVIAR BLACK WD2003FZEX 104,95+ IVA= 126.98 е
WD 3,5" 4TB 7.200 SATA III 7200 64MB - CAVIAR BLACK WD4003FZEX 183,95+ IVA= 222.58 е
WD 3,5" 6TB 7.200 SATA III 7200 128MB - CAVIAR BLACK WD6001FZWX 253,00+ IVA= 303 е, тия са спешъл браточка , знаеш ли още къде се ползуват , мале да не зачекна някой от твоите разбирачески раздели , тия са от ония дървета за цепене , монтирани в записвачките на HD камерите , не се стряскай това WD е марката ,сиреч Уестърн Дигитал.
А на тия с Уин 8.1 и многоооо държащите батерии ги заменяме е те с тоя :
HD 2.5 SSD SAMSUNG MZ-75TE1T0B/EU 850 EVO SATA3 1TB ,сбърках , ти как мислиш , тоя има ли нужда от цепене на повече от 2

Последно редактирано от Neo64 : 06-03-2016 на 21:41
Отговори с цитат
  #38  
Стар 06-03-2016
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,801
Благодари: 1,286
Получил благодарност:
4,805 пъти в 3,007 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Дааа, това че вече не пиеш и не пушиш ...., съжалявам че съм те засегнал здравословно, но не се изказвай като че си измислил компютрите .
Сори , бъди здрав , другото е друго !

P.S. 3.5" дискове, мноого отдавна не ползвам ( няма място в багажа, а и са тежки + захранване ), 2.5" WD , както си видял имам и външен и то не един, но това са си консумативи, не виждам мястото им в темата, която се обсъжда

Последно редактирано от yavor1 : 06-03-2016 на 21:44
Отговори с цитат
  #39  
Стар 06-03-2016
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Пич, дисковете ,които съм постнал са 3.5 ,стандартни за настолен компютър , стига да не е шаси "Barebone", на които в 75% от случаите ,удачен е хард 2.5 .
Виж да си жив и здрав, друго няма какво да ти пожелая, а да не забравя нямам адмирации към Хонда , само VW, и то не от инжектираните, имам в предвид с "грешката" в централитата за изгорели газове
Отговори с цитат
  #40  
Стар 06-03-2016
Аватара на 111111
111111 111111 е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 2,385
Благодари: 1,026
Получил благодарност:
1,031 пъти в 675 поста
Сваляния: 7
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Айде тогава да питам разбирачите - защо не мога на един от моите компове да си инсталирам Windows 10. Ама по никакъв начин. Тръгва инсталацията и запецва. Нито с надграждане от 7, 8.1, нито чиста инсталация. На всички други нямах проблеми, когато тествах Десятката, но на този точно имам проблем. Конфигурацията е следната дъно Gigabyte GA-B85M D3H, процесор G3258, RAM Kingston 2*8GB DDR3 и HDD Seagate 1TB SATA3. Всичко друго се инсталира, Windows 10 е невъзможно. С последна версия на BIOS и няколко версии на 10 пробвах - ниенте! С легален 8.1 и опит за надграждане до 10 - пак нищо. Сваля си файла, започва инсталацията, мъчи 20мин., рестартира и пише, че има проблем и Асан няма да яде бан'ца... Ей тъй, от спортна злоба, ако някой може да ми каже...
незнам какви са ти настройките но се сещам за проблема с USB v3


Цитирай:
Първоначално написано от митака31 Вижте мненията
Би ли обяснил как/с какво активираш тази версия MSDN на Win7Ultimate инсталирано с UEFI oт флашка направена с RUFUS?

Благодаря!
както се активират 8 и 10
__________________
Подпис от долоподписания
Благодари натискайки "Thanks" бутона,
ако сметнеш поста за полезен.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на 111111 за този полезен пост
Neo64 (06-03-2016), sarivano (06-03-2016)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
250, hp, win, инсталация, лаптоп, на, проблем


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Проблем при инсталация на Виваком в Ирландия. елфи ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 1 01-12-2014 10:43
Проблем с инсталация на драйвери на програматор TBS3102 koko_varna ДРУГА САТ. ТЕХНИКА 3 20-05-2014 10:55
Проблем след инсталация на Barry Allen питърпан Въпроси и отговори 4 19-05-2013 19:43
Проблем с инсталация на Nebula v3 на Ipbox900 blinderix IPBOX 9 27-01-2013 12:14
Проблем с инсталация на Linksys WRT 54GL ko2000 Настройки на рутери 25 31-07-2009 17:58


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 12:26.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.