The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 12-03-2016
Ивайло Костов Ивайло Костов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2016
Мнения: 8
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Оплакване от интернет доставчик?

Да разкажа мъките си накратко:
Село Тулово общ Мъглиж, избора за интернет доставчик е сведен до минимум - Интернет груп и Тракия кабел.

Сега съм клиент на Тракия кабел и днес въпреки, че е работен ден и се обадих за пълна липса на сигнал в 12:30 и ми бе обещано, че ще решат проблема преди малко от касиерката научавам, че кабелджията работел събота само до обяд (13 часа) и да съм си рестартирал рутера при положение, че изобщо никакъв сигнал не идва до мен....
В понеделник като му дойдел мерака щял да оправи проблема. На националния телефона ми затвориха
- Ауууее не ми викЪЪйй уее!!!
Платил съм 3 месеца напред и сега вече съм навъртял 21 лева мобилен нет и не мога да работя. Ужаса е пълен.

Та каква е процедурата и към коя държавна институция трябва да се обърна, че не си спазват договора?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 12-03-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ивайло Костов Вижте мненията
Платил съм 3 месеца напред и сега вече съм навъртял 21 лева мобилен нет и не мога да работя. Ужаса е пълен.

Та каква е процедурата и към коя държавна институция трябва да се обърна, че не си спазват договора?
КЗП е вашата институция. Отговорете си сам обаче на следващите въпроси преди да се допитате до тях.
Накратко: Какъв ви е договора? Какви неустойки са предвидени в него за финансови или каквито и да е загуби поради липса на услуга? Какъв е срока за реакция и отстраняване на повреда по договор? Какво сте получили в замяна на предплащането за 3 месеца напред(някаква отстъпка )?
След като си отговорите на тези въпроси, които от кзп ще разгледат така или иначе ще разберете, че е безсмислено да се регистрирате в сателитен форум само за да оревете фирма Тракия кабел...
Отговори с цитат
  #3  
Стар 12-03-2016
Ивайло Костов Ивайло Костов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2016
Мнения: 8
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от TUISTERa Вижте мненията
КЗП е вашата институция. Отговорете си сам обаче на следващите въпроси преди да се допитате до тях.
Накратко: Какъв ви е договора? Какви неустойки са предвидени в него за финансови или каквито и да е загуби поради липса на услуга? Какъв е срока за реакция и отстраняване на повреда по договор? Какво сте получили в замяна на предплащането за 3 месеца напред(някаква отстъпка )?
След като си отговорите на тези въпроси, които от кзп ще разгледат така или иначе ще разберете, че е безсмислено да се регистрирате в сателитен форум само за да оревете фирма Тракия кабел...
Успех със сигнала до КЗП за ТВ/Интернет
Отговори с цитат
  #4  
Стар 12-03-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,023
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,747 пъти в 977 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ивайло Костов Вижте мненията
Успех със сигнала до КЗП за ТВ/Интернет
Тоест, вие се регистрирахте да попитате или да ни кажете?!?
Бихте ли ни обяснили на нас тука незнаещите за какво е КЗП ако не за ТВ/Интернет?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 12-03-2016
Ивайло Костов Ивайло Костов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2016
Мнения: 8
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

0700 111 22 - обади се, на мен ми казаха, че не могат да ми помогнат.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 12-03-2016
Аватара на mit
mit mit не е на линия
CARDOK
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 370
Благодари: 57
Получил благодарност:
156 пъти в 88 поста
Сваляния: 138
Ъплоуди: 2
По подразбиране




Тракия Кабел ООД ЕИК 123727668
Държава България
Адрес на управление гр. Стара Загора 6000, ул. 'Дунав' № 8, ап. 3
Телефон 042/ 635435; 0898515550; 042 651166
е-mail office@trakiacable.net
Адрес за кореспонденция гр. Стара Загора 6000, ул. 'Евредика' № 5
Лице за контакт Бойко Димов Байчев
Органи на управление БОРИС ПЕТКОВ КЪРЧЕВ, БОЙКО ДИМОВ БАЙЧЕВ
Съдружници БОРИС ПЕТКОВ КЪРЧЕВ, БОЙКО ДИМОВ БАЙЧЕВ


Ако вариантите предложени до момента не Ви устройват ...Съдебен спор ,Съдби на кръстопът, Пълен абсурд, Като лъвовете ..Минута е много..

http://www.trakiacable.net/page/72/obshti-usloviya.html


РАЗДЕЛ V

Задължения на ОПЕРАТОРА

12. ОПЕРАТОРЪТ е длъжен:

12.3. да осигурява непрекъсната, надеждна и качествена работа на МРЕЖАТА 24 часа в денонощието 7 дни в седмицата;
12.6. да уведомява ПОТРЕБИТЕЛИТЕ писмено на касата на ОПЕРАТОРА за прекъсване и влошено качество на предоставяната услуга при извършване на профилактични прегледи, ремонти или поради развитие на мрежата, както и за сроковете на прекъсването или влошеното качество на услугата в срок от 3 дни преди ефективното й прекъсване


12.11. да отстранява повредите, дължащи се на външни причини и привеждане на мрежата в състояние на нормална работа във възможно най-кратък срок, след отпадане на причините;

12.12. да отстранява възникнали повреди в МРЕЖАТА при нормални условия на работа в срок от 48 часа. Срокът за отстраняване на повредата започва да тече от момента на писмено, по телефона и / или в офиса уведомяване за повредата от страна на ПОТРЕБИТЕЛЯ или от установяването й от страна на ОПЕРАТОРА, посредством упълномощените за това лица;
РАЗДЕЛ VI

Отговорност на ОПЕРАТОРА

13. За неотстранени повреди в МРЕЖАТА и съоръженията към нея, или по други причини, в резултат на които ПОТРЕБИТЕЛЯ не е могъл да ползва услугите повече от 7 дни през един календарен месец, ПОТРЕБИТЕЛЯТ заплаща част от дължимата месечна абонаментна цена, пропорционална на периода, през който е ползвал услугите. Не е необходимо посочените дни да са последователни. ОПЕРАТОРЪТ приспада съответната сума от стойността на месечната абонаментна цена за следващия месец на базата на получени и регистрирани уведомления, съгласно т. 12.13 от тези Общи условия.

14. Надвзети суми за предоставяни услуги и сумите по уважени рекламации по т. 13 от тези Общи условия се възстановяват на ПОТРЕБИТЕЛЯ в 3-месечен срок.

15. ОПЕРАТОРЪТ не дължи неустойка и обезщетение на ПОТРЕБИТЕЛИТЕ в случаите на непредоставяне на услугата поради извънредни обстоятелства /природни бедствия, пожари, наводнения, земетресения и т.н./ илипоради причини независещи от ОПЕРАТОРА /откраднати кабели, прекъсване на електрозахранването в района и т.н./.


РАЗДЕЛ VIII

Задължения на ПОТРЕБИТЕЛИТЕ

17. ПОТРЕБИТЕЛИТЕ са длъжни:



17.3. да не подават сигнал на трети лица
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mit за този полезен пост :
  #7  
Стар 12-03-2016
Ивайло Костов Ивайло Костов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2016
Мнения: 8
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
Angry

Само във Стара Загора не бях звънял, щели да се опитат да сесвържат с колегите им от Мъглиж, но въпросаостава вече 30 лева ми е сметката за мобилния нет.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 12-03-2016
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Ти договора си чете ли го? Защото арменския поп и той се явява трето лице!
И да попитам - как така навъртя 30 лв мобилен нет? Аз лично понеже наистина работя с интернета си имам бекъп, който ми струва и аз не знам колко му се пада от общата ми сметка, но си има 3ГБ включени и после си пада на 128кБс - достатъчно за вършене на някаква работа. Та ми е интересно как човек който работи по Интернет, при това на кънда в дивия, няма бекъп? Или се регна да се правиш на интересен?
__________________

Последно редактирано от Brian : 12-03-2016 на 19:19
Отговори с цитат
  #9  
Стар 12-03-2016
Ивайло Костов Ивайло Костов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2016
Мнения: 8
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brian Вижте мненията
Ти договора си чете ли го? Защото арменския поп и той се явява трето лице!
И да попитам - как така навъртя 30 лв мобилен нет? Аз лично понеже наистина работя с интернета си имам бекъп, който ми струва и аз не знам колко му се пада от общата ми сметка, но си има 3ГБ включени и после си пада на 128кБс - достатъчно за вършене на някаква работа. Та ми е интересно как човек който работи по Интернет, при това на кънда в дивия, няма бекъп? Или се регна да се правиш на интересен?
Виж пакетите на: http://turbo.lp.telenor.bg
При мен сигнала е слаб - 3 от 5 "чертички" и интернената на слаба скорост е неизполваем.
Това ми е бекъпа, но проблемите са на лице от 2-ри и отдавана издухах ГБ-те за месеца.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 12-03-2016
Ивайло Костов Ивайло Костов не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2016
Мнения: 8
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Да еба и тая демокрация!
Събота и неделя кабелджията си драпал топките и чак в понеделник (евентуално) пак да се обадя и щели да видят какво могат да направят.
Ама какво да очаквам от фирма чийто управител се казва Бойко...
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
kabel, trakia kabel, trakiq kabel, Доставчик, Интернет, Оплакване, от, Тракия, тракия кабел, тъп кабелджия


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Качествен интернет доставчик за Красна поляна? blingg Дъра-Бъра 3 26-03-2014 11:55
Избор на доставчик ацер Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 4 07-05-2013 11:53
Интернет от някои мобилен доставчик ban Въпроси и отговори 47 31-07-2012 23:32
Да Уплюя моя Доставчик на АУДИО-ТЕЛЕВИЗИОНЕН СИГНАЛ.ИНТЕРНЕТ,ВИК.ТОК.МОБИЛЕН ОПЕРАТО Енигма Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 11 02-10-2011 23:22
моля помогнете ми да избера своя нов интернет доставчик uscxeu КОМПЮТРИ и периферия 0 02-03-2011 23:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 20:47.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.