The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 13-04-2013
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джо Вижте мненията
Здравей themaster301, от всички мнения твойто е единствено ценно. Именно това имам предвид - монтажа ме притеснява. Настройката е елементарна. Достъп до антената ще имам. Но закрепването ме притеснява. Освен това искам да я вдигна на около 1.5-1.80 от мястото където ще я монтирам. Прикачам снимка на къщата. Мястото съм го означил ( в горната част на снимката ).
http://www.flickr.com/photos/12310938@N02/8646058440/
Но ми трябва човек който се е занимавал с такива неща, за да ми каже каква стойка трябва. Антената ще е 1.10. Не е толкова голяма, но при последната буря в София измерих пориви на вятъра от 190км/ч. и затова предполагам, че стойката трябва да е добре направена. Относно настройката - аз сега Булсатската антена я въртя на черкък и съм опоскал всичко което може да се приема с нея. Плащам около 100 евро на месец за 16 Ц-линии. Но искам да приемам повече неща. Затова искам по-голяма антена.
Точно това е наи-подходящото место . Потърси маистор само за поставяне на стоиката , които разбира от тази работа.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 13-04-2013
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от themaster301 Вижте мненията
Точно това е наи-подходящото место . Потърси маистор само за поставяне на стоиката , които разбира от тази работа.
Ами аз нали затова писах в този форум. Да ме насочат към свестен майстор. От толкова много отговори някъде да видя някой да ме насочи?

themaster301, благодаря за съвета за мястото. Относно другите неща - ще се оправя. Аз досега никога не съм разчитал на други, защото си познавам народа. Постигнал съм много и тук ще се оправя.

Ако все пак някой реши да помогне с майстори - да се обади. Да пише на лично. Плащам си. Не съм прост тарикат. И за оглед ще си платя. Това не е проблем.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13-04-2013
Аватара на пешето
пешето пешето не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: София
Мнения: 1,527
Благодари: 665
Получил благодарност:
587 пъти в 344 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джо Вижте мненията
Ами аз нали затова писах в този форум. Да ме насочат към свестен майстор. От толкова много отговори някъде да видя някой да ме насочи?
В този форум да не сме заварчици бе нашия.Ти според мен си пълен комплексар.Ако започнеме всички тук да си постваме къщите, вилите и колите нямаше да посмееш и въпрос да зададеш във Форума.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на пешето за този полезен пост
амиго (13-04-2013), вассил46 (13-04-2013)
  #24  
Стар 13-04-2013
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от пешето Вижте мненията
В този форум да не сме заварчици бе нашия.Ти според мен си пълен комплексар.Ако започнеме всички тук да си постваме къщите, вилите и колите нямаше да посмееш и въпрос да зададеш във Форума.
Аз попитах за съвет. Отговорът ти е странен. Качих снимка, за да стане ясно къде смятам да сложа антената си и да стане ясно защо ми трбява майстор. Най-малко съм качил снимка, за да фукам с къщата си. Тук съм за съвет. Но вие ме изядохте. Това определено е грубо.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 13-04-2013
Аватара на пешето
пешето пешето не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: София
Мнения: 1,527
Благодари: 665
Получил благодарност:
587 пъти в 344 поста
Сваляния: 79
Ъплоуди: 4
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джо Вижте мненията
Българина е достатъчно неуслужлив, така, че сам се научих да настройвам. Просто искам да ми се монтира антената. ТОВА за съжаление сам не мога да направя. Ако можех нямаше да опирам до вас. Но очевидно и тук няма да получа помощ.
Както и да е. Ще се оправям сам. Просто потвърдихте още веднъж мнението ми за хората в БГ.
Успех на всички. И моля ви - съвети не искам. Това всеки го може. Но да работи - малко го могат. Особено тук.
Ако си беше спестил тези квалификации, може би и отношението ми щеше да е различно.
Каквото почукало, такова се обадило.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 13-04-2013
Аватара на подслушвател
подслушвател подслушвател не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 34
Благодари: 51
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джо Вижте мненията
Здравей themaster301, от всички мнения твойто е единствено ценно. Именно това имам предвид - монтажа ме притеснява. Настройката е елементарна. Достъп до антената ще имам. Но закрепването ме притеснява. Освен това искам да я вдигна на около 1.5-1.80 от мястото където ще я монтирам. Прикачам снимка на къщата. Мястото съм го означил ( в горната част на снимката ).
http://www.flickr.com/photos/12310938@N02/8646058440/
Но ми трябва човек който се е занимавал с такива неща, за да ми каже каква стойка трябва. Антената ще е 1.10. Не е толкова голяма, но при последната буря в София измерих пориви на вятъра от 190км/ч. и затова предполагам, че стойката трябва да е добре направена. Относно настройката - аз сега Булсатската антена я въртя на черкък и съм опоскал всичко което може да се приема с нея. Плащам около 100 евро на месец за 16 Ц-линии. Но искам да приемам повече неща. Затова искам по-голяма антена.
И на мен ми стана интересно. Кога е била тази последна Буря? Защото това не е било буря, а е било Ураган! И с какъв анемометър, измерваше?
Отговори с цитат
  #27  
Стар 13-04-2013
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от подслушвател Вижте мненията
И на мен ми стана интересно. Кога е била тази последна Буря? Защото това не е било буря, а е било Ураган! И с какъв анемометър, измерваше?
При тази буря ми падна комина, както и няколко бора в съседните дворове. Имам снимки, но няма да ги качвам, за да не ме обвинят в нещо. Същата буря, която беше и в Копривщица. Иначе говоря за района под Бистрица.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 13-04-2013
ivo ivo не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,652
Благодари: 123
Получил благодарност:
463 пъти в 223 поста
Сваляния: 416
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
Запалил се преди месец, а регнат преди 3 години. Мнениятя от днес. Нещо не мога да схвана това с регистрацията.
А на мен ми се струва, че наистина става въпрос за българска работа. Дай да оплюем тая или оная фирма, щото нещо не ни е изгодна или сме изяли бан в тоя форум. Другата спомената фирма е явно за прикритие. На мястото на тоя паралия бих отишъл в магазина, бих си поръчал всичко, което ще ми трябва след съгласуване и накрая бих поръчал и монтажа, като парите бих дал при самия монтаж - разбира се преди да се почне самия монтаж.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 13-04-2013
Аватара на подслушвател
подслушвател подслушвател не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2013
Мнения: 34
Благодари: 51
Получил благодарност:
6 пъти в 4 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Джо Вижте мненията
При тази буря ми падна комина, както и няколко бора в съседните дворове. Имам снимки, но няма да ги качвам, за да не ме обвинят в нещо. Същата буря, която беше и в Копривщица. Иначе говоря за района под Бистрица.
Комините падат при около 120 кмч. Питай сливналии. Оттам нагоре се води ураган. Според скалата на Бофорт. А 190 кмч си нещо много сериозно. Най малко би ти попиляло дръвцата. А щом си приготвил 2 к що не вземеш да си купиш един инвертор или телоподаващо?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 13-04-2013
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от подслушвател Вижте мненията
Комините падат при около 120 кмч. Питай сливналии. Оттам нагоре се води ураган. Според скалата на Бофорт. А 190 кмч си нещо много сериозно. Най малко би ти попиляло дръвцата. А щом си приготвил 2 к що не вземеш да си купиш един инвертор или телоподаващо?
За какво ми е телоподаващо? Не ми трябва.
Питам за свестен майстор за монтаж на сат. антена.
А, относно регистрацията ми - имаше и такива подмятания - това все пак е форум не само за сат тв, нали? Когато се регистрирах преди години ме интересуваше кабеларката, после ефирната цифровизация, сега сателитната тв. А иначе през 94-та започнах с телевизия Белград.

Последно редактирано от Joe : 13-04-2013 на 21:51
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
монтаж, на, Настройка, Сателитна, СИСТЕМА


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Монтаж на сателитна антена с мотор Александър Спасов САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 12 20-01-2013 13:59
Монтаж и настройка на C-band конвертор? коко КОНВЕРТОРИ 19 14-09-2011 19:30
Монтаж и настройка на офсетна антена с мотор Крал Артур САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 5 10-10-2009 21:57
Покупка и монтаж на сателитна антена freestyler САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 2 23-09-2009 00:37
Настройка на сателитна система? Krassy САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 0 26-07-2009 13:08


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:09.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.