The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #121  
Стар 08-01-2017
ИлиянБГ ИлиянБГ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2013
Мнения: 602
Благодари: 9
Получил благодарност:
301 пъти в 174 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Нео те и да искат да пуснат на нашенците в чужбина трябва да е абсолютно пиратска работа защото се плаща лиценз за територия а не за брой абонати. 1 абонат да имат в Германия трябва да платят за цялата държава покритие. То и в момента си е полу легално щото реално фюжъна ти се води на адрес в България пък ти че си го занесъл някъде си е друга тема. Сателита няма как да го прецизираш така точно и за това се гледа в цяла Европа ама с IPTV не е така . Ясно е ,че много нашенци ще си ги купят ама лиценза ще да е няколко милиони евра само за Германия а да не говорим за Испания и тн. Освен некадърно направената им платформа за което те сами са си виновни има и други фактори дето са много скъпи за оправяне. Само Нетера имат реален лиценз за чужбина от нашите оператори. Всичко друго е Радка Пиратка във 85% от случаите. Ако от Булсатком направят на сайта си реална платформа всеки абонат да си гледа пакета без да са му орязани качеството и бройката на каналите ще е наистина заслужаващо си 2-та лева. Това което са направили сега е колкото да замажат очите на хората с тоя флаш дето са го пуснали.

Последно редактирано от ИлиянБГ : 08-01-2017 на 23:47
Отговори с цитат
  #122  
Стар 08-01-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Илияне,
това за лиценза го знам , просто такава ми е службицата , та ги налучквам нещата
Ама ако донеса в Пловдив I+ на Мовистар ,ще си работи като пич, същото като съм занесъл 3-те ZH200-ки на 3000 км
Продължавам , как бичат сите сървърс дислоцирани в джамахириите ,как бичи Скай Де например и ецмите идват от Андора например, мозе ,мозе , ама не по тоя начин.
И тука едва ли някой го боли за ИПТВ-то на Буля,стига да не види някой кръпката на LPF

Последно редактирано от Neo64 : 08-01-2017 на 23:49
Отговори с цитат
  #123  
Стар 09-01-2017
ILIA ILIA не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 23
Благодари: 18
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 858
Ъплоуди: 0
По подразбиране

стига с глупостите кодито работи в австралия без проблем ако на някои нему изнася сори
Отговори с цитат
  #124  
Стар 09-01-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Кво Коди , тука иде реч за онова дето е 1,90 на Буля
Отговори с цитат
  #125  
Стар 09-01-2017
ILIA ILIA не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Мнения: 23
Благодари: 18
Получил благодарност:
6 пъти в 5 поста
Сваляния: 858
Ъплоуди: 0
По подразбиране

за бес кинти толкова него носете никаде то си е за бг
Отговори с цитат
  #126  
Стар 09-01-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Илия , ти като поговорката
"Пременил се Илия, погледнал се - пак в тия"
Без да искам да те засегна нещо персонално.
Кое не разбираш от постовете.
Щом си плащам , го ползувам както сметна за добре , виж ако го крадна е друга боза.
И тук не говорим за ползуването , а за услугата ,която се предлага.
Щом предлагаш един артикул , правиш му реклама , искаш да го продадеш масово , не на 10 човека, би трябвало ,той да е качествен продукт , не с трици маймуни да хващаш
Отговори с цитат
  #127  
Стар 09-01-2017
Аватара на valbg
valbg valbg не е на линия
Корейче и половина
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Местоположение: London
Мнения: 610
Благодари: 61
Получил благодарност:
129 пъти в 89 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Личните ми наблюдения е че имат бая да изчистват на ниво потребителски интерфейс, функционалност и качество на услугата. При мен в Лондон на 80/20 имаше произволно насичане. и то след родилните мъки да го пусна защото просто нямаше шанс това да стане на моя телевизор - мъкнах го на работа да го вързвам на монитор с малка резолюция белким после проработи и на телевизора. След два-три месеца "използване" реших, че не го използвам достатъчно често за да си развалям кефа с насичания и дървен интерфейс и го върнах в България белким на наще им служи по-добре.

А иначе както уж не предлагат услугата си за чужбина, идва въпроса как така има групи (разбира се ьТВ и Медиа Линк са първи в това направление) чиито канали са блокирани само за Англия, а работят в другите страни (според наблюденията ми от Италия, Франция и Испания). През сайта даже в Китай си се отваряха без проблемно при последното ми пътуване миналия месец. Определено имат възможност да правят регионални рестрикции, и е възможно да резнат клона на хората в чужбина по някое време.

__________________
55'' JS9000 | 28.2E, 13E, 39E | Sky Q | ET5000 | ZHD
Отговори с цитат
  #128  
Стар 09-01-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Проблема , аз го виждам в друга посока , а именно притчата за шараните и кукичката празна
ИПТВ е захранка да станеш клиент на НЕТ и телефон , така го виждам.
Да , ама не, защото в БГ нашенеца , ще закрепи паницата и на отсрешното дърво в двора на комшията и ще опъне кабело да приемника, пък и по баири и паланки НЕТ нема и не може да има .
ИПТВ е за там където не може, или не става , или не дават да се кичат паници, тоест извън родни ширини, ама като си пееш Ганке ле ,кой ли те слуша
Отговори с цитат
  #129  
Стар 09-01-2017
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

ма на моменти не знам да плача ли да се смея ли - много ги надценявате булсатя
тва че ще пускат сателит сигурно кара хората да си мислят, че там работят някакви космически инженери...
а то просто са теглили един заем и са го дали на хора знаещи и можещи

първо ще минат години докато фюжъните заприличат на приемник, точно както беше със захарините
пък и хич не се надявайте тия фюжъни да вървят читаво където и да е извън бг пиъринга
(това разграничение в скоростите на бг пиъринг/чужбина е типично българска простотия, извън контрола на булсат)
освен това в англия е много по-вероятно англичаните да филтрират трафика, отколкото някой в булсат да седне да се занимава
изобщо тия хора технически в последните години са на принципа на пробата и грешката, все едно че им е хоби

иначе не им отричам, че дори и така далече стигнаха, амбициозни са, пробивни, идейни, ама до там
__________________
ред сълзи
ред сополи
ред дафинов лист
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на register за този полезен пост :
stilo72 (09-01-2017)
  #130  
Стар 09-01-2017
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Негативо,негативо Колега,
не ние ги надценяваме , те се надценяват.
Трафик интернационален , няма да филтрира никоя уважаваща се компания в бранша.
Говоря от моя гледна точка ,Оператори с по над милион абонати , едва ли ги интерисува , че Бай Ганьо ,тоест аз съм вързал един Фюжън на оптиката на Водафон
Щом един Мутант да речем , работи без сецане , по международното трасе и не вкарва нерви , след като тия така са компресирали каналите с нисък битрейд, че в БГ е достатъчен всеки НЕТ, какъв им е проблема.
Просто мислят ограничено, тесногръдо и безпереспективно.
Предлагат продукт за местна консумация , и не съм наясно как работи там , съжалявам ,че не го закачих при дядото преди 10 дена ,не на оптика ,да видя какви ги дъвче, ама нали все сравняваме всичко с Европата , го сгънах на юнашко доверие , не че 15 лв. ми говорят нещо ,но просто е несериозно
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
fusion, tv, Булсатком, Нов, от, приемник


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
приемник на Булсатком Николай Пенев ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 15 03-02-2016 15:35
Купувам mini ITX дъно ION 330 или Fusion 350 bu12tras ЧЕРНА ТЕХНИКА 0 26-06-2014 22:51
Блокирал приемник на Булсатком. hinkohinev ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 26 15-03-2012 21:18
Булсатком -> нормален приемник? хкира ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 23 15-02-2012 03:39
HD приемник на Булсатком joro09 ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 145 18-04-2011 22:55


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 00:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.