The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > ПРИЕМНИЦИ за цифрова сателитна телевизия > FERGUSON

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #1  
Стар 30-06-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране въпрос за новата арива 200 комбо

здравейте

можете ли да ми кажете за новата серия фергюсън арива която има dvb-s dbv-s2 и dvb-t тунери и е HD приемник ето линка за справка

http://www.satshop.bg/product.php?id_product=304

след като самият приемник е mpeg4 дали и вграденият тунер за ефирната цифрова телевизия е mpeg4 тоест ще мога ли да гледам нормално двб-т каналите ???

има ли някой който да е купил вече тоя модел арива да каже има ли автоупдейт там за ония канали става ли и поддържа ли изобщо добре емулатори и за кака шер става ли

тъй като мисля да инвестирам пари в него само заради тая екстра че има и двб-т тунер освен сателитния и хдто

мерси за отговорите

Последно редактирано от мултиплекс : 30-06-2011 на 00:46
Отговори с цитат
  #2  
Стар 30-06-2011
Аватара на ststefanov23
ststefanov23 ststefanov23 не е на линия
Властелинът на антените;)
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Varna
Мнения: 215
Благодари: 17
Получил благодарност:
59 пъти в 35 поста
Сваляния: 146
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Новата арива 200 комбо работи дорбе на DBV-T , аз сам от варна , в момента има пуснати два мултиплекса който на mpeg4 , имам 4xTV7 , 3xBTV , 1xCyrpt , на този мултиплекс имам доста грешки , но се гледа , на другия грешките са повечко и не бичка , предполагам защтото съм със сатйна антена , не сам си играл. С последния пачнат софт 2.14b2 няма грижи с CCCam-клиента бачка стабилно , вземай смело, още не е оправено тъпото (щ) в EPG-то.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14-08-2011
Аватара на мултиплекс
мултиплекс мултиплекс не е на линия
безплатна сателитна тв
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 115
Благодари: 5
Получил благодарност:
6 пъти в 3 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

мерси ти за инфото

имам и друг въпрос

фергюсън арива хд комбо 120 има ли това common inteface защото на сайта www.satshop.bg пише че няма но на един друг сайт няма да споменавам пише че има и ако има за какво е полезен и ако го няма фатално ли е ?

другото което е каква е разлика между комбо 120 и комбо 220 освен че втория е по горен клас ....

идват ли с инсталирани актуални емулатори и списъци с канали за някой сателити ... както и ако си взема примерно от 1 до 3 приемника фергюсън арива хд комбо 120 и да речем се абонирам за салатабг картата веднагически ли ще пасне в слота и ще се активира и заработи нормално или нещо друго е нужно още и какво е то , и последното ще стане ли ако на основният ми приемник арива комбото 120 само там имам карта да подам с устройство за безжичен сигнал щото не ми се занимава да дупча дупки и да опъвам кабели от основният арива да има безжично сигнал към другите два или повече приемника от същият модел като идеята е от 1вия приемник на всички останали да има по безжичен път всички канали без да има загуба на сигнала и да се декодират на другите приемници без карта

Отговори с цитат
  #4  
Стар 14-08-2011
антена антена не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 1,112
Благодари: 7
Получил благодарност:
118 пъти в 70 поста
Сваляния: 186
Ъплоуди: 4
Cool

ти пък много искаш аз кат зех навремето дреама нямаше нищо , после четеш по форумите и пробваш
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
200, арива, въпрос, За, КОМБО, Новата


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата Търси в тази тема
Търси в тази тема:

Разширено търсене
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Арива 200 и HDMI? анти FERGUSON 24 15-03-2011 09:14
Платформа ХД на Арива Чък Норис FERGUSON 11 18-02-2011 11:07
Арива и PIP как? Пакостник FERGUSON 7 06-01-2011 00:00
Въпрос за Арива и Фаусто гопето FERGUSON 28 31-12-2010 01:09
5 въпроса за АРИВА гопето Кошче 29 14-12-2010 01:01


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 15:31.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.