The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДИСКУСИИ - Всичко за сателитната и наземната телевизия > IPTV (Internet Protocol Television)

IPTV (Internet Protocol Television) Интернет телевизията

Отговори
 
Контрол над темата Търси в тази тема Начин на разглеждане
  #2481  
Стар 04-02-2024
авантикс авантикс не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2020
Мнения: 187
Благодари: 114
Получил благодарност:
19 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Това не е куче марка, а съзнателна измама!
Потърси си втора ръка бокс в базара, но да е с шотове за приложения и да е с нормален андроид, а не 10.1 или подобни.

За какви цели искаш да го ползваш,съобразно това мога да ти препоръчам с добро отношение цена-качество
Искам да има поне 4 гб рам и 64 гб ром,искам да може да добавям външна по-голяма памет,за инсталция на повече приложение и игри,
искам да мога да играя на игри да гледам филми ,най вече за иптв .


Да не прегрява и да не забива ,моя е с андроид 11 а какъв е нормалния андроид ? кой поред номер е ?
Отговори с цитат
  #2482  
Стар 04-02-2024
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,820
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от авантикс Вижте мненията
Искам да има поне 4 гб рам и 64 гб ром,искам да може да добавям външна по-голяма памет,за инсталция на повече приложение и игри,
искам да мога да играя на игри да гледам филми ,най вече за иптв .


Да не прегрява и да не забива ,моя е с андроид 11 а какъв е нормалния андроид ? кой поред номер е ?
Относно андроида, всичко е относително, може да е 9 или 11, но не и 9.1 или 11.1, а относно прегряването, също е много относително т.к. твоя MXQ PRO не прегрява, но пък не става за нищо
Относно рама и рома, пак е относително, може с повече ром, да не става, защото процесора му е зле!
Какво разбираш с "да добавям външна по-голяма памет"?
Ако е за СД карт, която да бъде добавена към флаша, амиии то си е стандартна фунция на повечето боксове, но 16-32гВ флаш ти са достатъчни за безброй приложения.
Прикрепени изображения
Тип файл: jpg s912 2.jpg (63.8 КБ, 57 разглеждания)
Отговори с цитат
  #2483  
Стар 04-02-2024
авантикс авантикс не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2020
Мнения: 187
Благодари: 114
Получил благодарност:
19 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Относно андроида, всичко е относително, може да е 9 или 11, но не и 9.1 или 11.1, а относно прегряването, също е много относително т.к. твоя MXQ PRO не прегрява, но пък не става за нищо
Относно рама и рома, пак е относително, може с повече ром, да не става, защото процесора му е зле!
Какво разбираш с "да добавям външна по-голяма памет"?
Ако е за СД карт, която да бъде добавена към флаша, амиии то си е стандартна фунция на повечето боксове, но 16-32гВ флаш ти са достатъчни за безброй приложения.
Разбирам следното,бокса ми има 4 юсб изхода,ако да речем включа ссд диск ,ама примерно 250 гб ,да мога да инсталиравам на него приложения игри и други.също така искам да питам,как да си направя ,имам камера делукс искам да имам картина на видео чата у вайбър или скайп,но през андроид бокса ?включвам камерата но явно не и намира драйвери,защото тя има само за уиндоус ?!
Отговори с цитат
  #2484  
Стар 04-02-2024
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,820
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от авантикс Вижте мненията
Разбирам следното,бокса ми има 4 юсб изхода,ако да речем включа ссд диск ,ама примерно 250 гб ,да мога да инсталиравам на него приложения игри и други.също така искам да питам,как да си направя ,имам камера делукс искам да имам картина на видео чата у вайбър или скайп,но през андроид бокса ?включвам камерата но явно не и намира драйвери,защото тя има само за уиндоус ?!
Твоя бокс има 4юсб порта, но това не е гаранция, че може да му инсталираш 250гБ приложения.
Няма как с този измислен андроид 11.1 на фейк рокчип процесор с фейк рам и ром да може да работи нещо!
Реално имаш

GPU: Mali-400
CPU: RK3229
Core: 1.5GHz,Quad Core
RAM: 1G
ROM: 8G
Max. Extended Capacity: 16G
Базовия модел е този:
Отговори с цитат
  #2485  
Стар 04-02-2024
авантикс авантикс не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2020
Мнения: 187
Благодари: 114
Получил благодарност:
19 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

[QUOTE=yavor1;595210]Твоя бокс има 4юсб порта, но това не е гаранция, че може да му инсталираш 250гБ приложения.
Няма как с този измислен андроид 11.1 на фейк рокчип процесор с фейк рам и ром да може да работи нещо!
Реално имаш


Ама накрая ако му дам ,заводски настройки може ,да реши проблема по този начин,само че ще си играя всичко на ново,да почна да инсталирвам ,е имам време няма проблеми !
Отговори с цитат
  #2486  
Стар 04-02-2024
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,820
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от авантикс Вижте мненията

Ама накрая ако му дам ,заводски настройки може ,да реши проблема по този начин,само че ще си играя всичко на ново,да почна да инсталирвам ,е имам време няма проблеми !
Ако му дадеш заводски настройки, не вярвам да се промени нещо, т.к. андроида му е измислен и е нагласен да показва фалшименто относно хардуера!
Може да го префлашнеш съобразно процесора и тогава да излязат реалните му параметри, но не очаквай чудеса от тази мушенгия.
Единственото положително е голямата му кутия но до там

Има много писано за тези фалшиви боксове, но определено няма да ти свърши работата, която си си представял и имаш като изисквания!
Отговори с цитат
  #2487  
Стар 04-02-2024
Аватара на ROCCO
ROCCO ROCCO не е на линия
сат-тв-колегата
 

Дата на присъединяване: Mar 2008
Мнения: 868
Благодари: 241
Получил благодарност:
518 пъти в 236 поста
Сваляния: 122
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията

За какви цели искаш да го ползваш,съобразно това мога да ти препоръчам с добро отношение цена-качество



Я направо препоръчай нещо, че и аз имам 2ма колеги дето искат да си купят андройд тв бокс , но не знаят какъв.
__________________
Отговори с цитат
  #2488  
Стар 04-02-2024
yavor1 yavor1 е на линия
ХХХ
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Местоположение: По морето
Мнения: 12,820
Благодари: 1,288
Получил благодарност:
4,818 пъти в 3,011 поста
Сваляния: 172
Ъплоуди: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ROCCO Вижте мненията
Я направо препоръчай нещо, че и аз имам 2ма колеги дето искат да си купят андройд тв бокс , но не знаят какъв.
Както съм казвал, едно е да се ползва андроид бокс за видео развлечения, а съвсем трето е за игри, изискванията и конструкциите са различни, което определя голяма ценова разлика....
Няма пенкилер андроид бокс тънка лайсна, защото той си е компютър, но едно е да ползаш лаптоп за видео и офис приложения и съвсем друга ценова категория е геймърски компютър.
Аз държа на видеоразвлеченията с добро качество, за това мога да препоръчам или предложа от наличните ми десетина бокса, с качествено видео и стабилна работа
Отговори с цитат
  #2489  
Стар 04-02-2024
Ванси Ванси не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 380
Благодари: 3
Получил благодарност:
73 пъти в 65 поста
Сваляния: 93
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Firestik max
Отговори с цитат
  #2490  
Стар 04-02-2024
Joro711 Joro711 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2009
Мнения: 139
Благодари: 139
Получил благодарност:
36 пъти в 25 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от авантикс Вижте мненията
Искам да има поне 4 гб рам и 64 гб ром,искам да може да добавям външна по-голяма памет,за инсталция на повече приложение и игри,
искам да мога да играя на игри да гледам филми ,най вече за иптв .


Да не прегрява и да не забива ,моя е с андроид 11 а какъв е нормалния андроид ? кой поред номер е ?
Beelink GT-King Pro като хардуер е уникален!
Nvidia Shield също!
Apple TV

За съжаление цените им са около 400 лева.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
android, box, tv, За, съвет


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 98 (0 членове и 98 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Oscam за Android OS ? ststefanov23 MPCS/OScam 19 27-10-2016 18:57
Дайте съвет за Android TV Palyer Jovanoty DVD и BLURAY плеъри 71 09-08-2016 22:41
MXQ Pro android box rosy78 Приключили продажби 1 22-05-2016 17:30
android tv box unispot Дъра-Бъра 22 17-02-2015 21:06
Android 2.3 HD 1080P Android TV BOX емо111 IPTV (Internet Protocol Television) 20 01-04-2013 11:54


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 23:19.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.