The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > КОМПЮТРИ и периферия

КОМПЮТРИ и периферия Компютърни системи и мрежи

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 02-03-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране моля помогнете ми да избера своя нов интернет доставчик

здравейте

аз съм от град Варна в момента ползвам интернет от интербилд ... аз съм много доволен от техният интернет много рядко е спирал , обаче в момента тъй като малко им са височки цените на интербилд за неограничен интернет от скорост 30 мегабита 36 лева месечно при безсрочен договор а и реалното статично ай пи при тях се плаща по 6 лева месечно става 42 лева общо това не ме устройва !


и за това сега след като ми изтече договора трябва да премина към друг интернет доставчик но проблема е че живея близо до квартал Виница и при мен няма голям избор има само няколко интернет доставчика които вече съм ползвал и бих искал да ме посаветвате за някоя интернет доставчик който има безжично покритие за град Варна на поносима ниска цена да мога да ползвам интернета месец за месец без обвързване с договор да имам статично реялно ай пи и поне 15 и ако би могло 20 мегабита неограничен интернет по безжичен пренос моля който знае да каже

много ще съм ви благодарен защото ако не се намери заместител ще съм принуден да мина пак на бтк... виваком нет а не ми се иска много но нямам голям избор в случая


благодаря ви


поздрави


Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Да, Доставчик, избера, Интернет, ми, моля, Нов, помогнете, своя


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Помогнете моля! bibo ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 17 27-02-2011 18:12
Моля, помогнете! tanitadt ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят 5 25-12-2009 22:11
Каква антена да избера? raykovski САТЕЛИТНИ АНТЕНИ 9 10-09-2009 23:11
Кои приемник да избера king_eivan Въпроси и отговори 6 21-04-2009 11:32
Какво да избера между тези 2 LCD телевизора ? koko_varna ТЕЛЕВИЗОРИ - PLASMA, LCD, LED и 3D 9 29-05-2008 16:15


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 01:46.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.