The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Друга цифрова техника > GSM мобилни комуникации

GSM мобилни комуникации Global System Mobile

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #21  
Стар 06-09-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Той телефона струва 100лв., тук се говори за 50лв. за разкодиране...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 06-09-2012
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Понеже преди 1 година спрях една карта от ментела, и не съм я подновил след договора, те затова любезно отказват да дадат кода. Иначе на една нокия с фенерче дадоха кода, ама аз лани опитвах с генератор да вкарам други и и бах мамата. Сега ще трябва с програма през комп, ама не си заслужава. Не си заслужава и за тел, който струва 60 лв да се дадат 60лв за отблокиране. Жената понеже е свикнала с него, затова исках да го оправиме, ама явно ще се купуват нови телефони. И на пук на ментела, запаваме си номерата и си ги местим във вивашита.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #23  
Стар 06-09-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,889
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,183 пъти в 2,337 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BOBIKAT Вижте мненията
Понеже преди 1 година спрях една карта от ментела, и не съм я подновил след договора, те затова любезно отказват да дадат кода. Иначе на една нокия с фенерче дадоха кода, ама аз лани опитвах с генератор да вкарам други и и бах мамата. Сега ще трябва с програма през комп, ама не си заслужава. Не си заслужава и за тел, който струва 60 лв да се дадат 60лв за отблокиране. Жената понеже е свикнала с него, затова исках да го оправиме, ама явно ще се купуват нови телефони. И на пук на ментела, запаваме си номерата и си ги местим във вивашита.
абе хвърли го в кофата а относно преместването,от трън та на глог,нема по-дървен оператор от вивашит!
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!

Последно редактирано от Veskop : 06-09-2012 на 16:06
Отговори с цитат
  #24  
Стар 06-09-2012
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Veskop Вижте мненията
абе хвърли го в кофата а относно преместването,от трън та на глог,нема по-дървен оператор от вивашит!
Да бе, затова жената се спуква да говори и накрая плаща само месечните такси. Щото при ментела а съм казал 2 думи и 50 лв на месец са отишли.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 06-09-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Няма как да откажат да ти дадат код, щом си си изпълнил договора. Намираш Ментелски номер, набираш *88, обясняваш кой си и какво искаш, следователно те проверяват и ако всичко и е ок и договорът е изпълнен и казват да вземеш телефона и да въвеждаш. Няколко телефона така съм отключвал, но никога в офис. По телефона за 5мин. работа.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 06-09-2012
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Няма как да откажат да ти дадат код, щом си си изпълнил договора. Намираш Ментелски номер, набираш *88, обясняваш кой си и какво искаш, следователно те проверяват и ако всичко и е ок и договорът е изпълнен и казват да вземеш телефона и да въвеждаш. Няколко телефона така съм отключвал, но никога в офис. По телефона за 5мин. работа.
Прочети между редовете де. Когато взехме 6-та карта към групата, понеже са на фирма, и въпросната нокия я дадоха подарък. Но стана така, че картата я спряхме, още преди да изтече договора за нея, и същия месец 2 от картите отидоха към вивашита, и затова не дават, отказват, защото не е бил подновен договора за въпросната карта. Иначе за другите телефони дето имаме от тях, подаръците, няма проблеми, дават кодовете. И да не мислиш че се разкарвам до офисите им. Даже вчера, когат пак говорих с *88, един от техниците им ми казва, трябва да се обади титуляра (жена ми) за да и дам информацията и аз му викам, ми аз съм титуляра, и той вика ма вие сте с мъжки глас и аз му викам ми жена с мъжки глас съм, давай да ти давам информацията за титуляра и да се убедиш и не иска да ми повярва. А жената до мен де, после и дадох да говори с оня и той и бясни.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...

Последно редактирано от BOBIKAT : 06-09-2012 на 16:40
Отговори с цитат
  #27  
Стар 06-09-2012
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Златанов Вижте мненията
Няма как да откажат да ти дадат код, щом си си изпълнил договора. Намираш Ментелски номер, набираш *88, обясняваш кой си и какво искаш, следователно те проверяват и ако всичко и е ок и договорът е изпълнен и казват да вземеш телефона и да въвеждаш. Няколко телефона така съм отключвал, но никога в офис. По телефона за 5мин. работа.
Аз имам такава 6303 която беше на договор и беше заключена. Договора ми свърши преди година, а аз съвсем случайно сложих Глобулска карта и тя взе че тръгна, а преди 100% беше заключен. Не съм въвеждал никакви кодове за отключване. Иначе други телефони без проблем съм им вземал кодове от *88
Отговори с цитат
  #28  
Стар 06-09-2012
Аватара на Veskop
Veskop Veskop е на линия

 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Мнения: 7,889
Благодари: 1,726
Получил благодарност:
5,183 пъти в 2,337 поста
Сваляния: 112
Ъплоуди: 30
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Аз имам такава 6303 която беше на договор и беше заключена. Договора ми свърши преди година, а аз съвсем случайно сложих Глобулска карта и тя взе че тръгна, а преди 100% беше заключен. Не съм въвеждал никакви кодове за отключване. Иначе други телефони без проблем съм им вземал кодове от *88
да де,ама бай ти боби не си е изпълнил договора Иначе и аз няма случай,да не са ми дали кода за ънлок...
__________________
Само Чък Норис има iPhone с цяла ябълка!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 06-09-2012
Аватара на BOBIKAT
BOBIKAT BOBIKAT не е на линия
вечно неразбраЛ
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Петрич
Мнения: 2,731
Благодари: 1,772
Получил благодарност:
647 пъти в 400 поста
Сваляния: 153
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Значи Веско, аз доколкот разбирам, договора е изпълнен от моя страна, договора беше тая карта да я вземем към другите 5 и ни дават нокията. След 1 година точно спираме тая карта, и .... понеже не сме проължили договора с нея за още 1 година и затова не ни дават кода. А сега Цецо да каже, правилно ли е това или не?!От *88 казват че е трябвало да продължим с още 1 година и тогава са щели да дадат кода. Иначе пак повтарям, за другите телефони, за другите карти няма грижи, дават кодовете. Тези номера са преди въпросния спрения номер, и продължиха 1 година след това.
П.С. Значи, темата съм я почнал преди точно 1 година, преди да ни изтече договра, и жената незнам как се нави пак да го продължи, но и тогава въпросната карта беше спряна. И тогава пак същото ни бяха казали.
__________________
In the beginning was dark, and then bang...

Последно редактирано от BOBIKAT : 06-09-2012 на 19:07
Отговори с цитат
  #30  
Стар 11-09-2012
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Някой да знае дали е вярно, че в нета може да се намери програма или нещо подобно за безплатно разкодиране на Самсунг E1200. Мой познат си е взел такова телефонче от Bob и иска да го разкодира. От магазина на Bob са му казали, че ги взимали масово и безплатно се разкодирали в нета.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
6303c, nokia, отключване


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Отключване на 3G модеми Veskop GSM мобилни комуникации 50 13-04-2017 14:30
Отключване на приемник TOPFIELD TF 6100 EMC KLAVIRITY ДРУГИ 12 04-03-2013 10:24
nokia Dbox vs nokia Dbox2 biser Nokiа DBox2 0 27-10-2010 20:54
Отключване на канали fockers DREAMBOX 13 13-03-2009 19:55
Nokia Dbox2 nicelectric Nokiа DBox2 0 04-08-2008 15:27


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 03:35.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.