The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #171  
Стар 21-02-2015
dtvbguser dtvbguser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Местоположение: Пловдив
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
89 пъти в 37 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дезео Вижте мненията
dtvbguser се е регистрирал тук само за да плюе по булсата, и да е прочел пак ще сипе помия. И ми е много интересно ако булсата пусне канала колко от ревящите за него ще иде да плати 4 лв. Я има 1-2 процента я няма. Въпроса обаче е да се реве, плюе, мрънка, обижда и т.н....
Приятел, това че съм реалист и описвам 1:1 ситуацията щом го наричаш плюене няма проблем. 99% от абонатите на Булсат си скубат косите кога най-сетне Примера ще попадне в ръцете на някой друг и да си бият пръчката.
Кое от всичко, което съм писал до сега не е така. Все Булсат с проблеми, все булсат не може да пуска HD, все булсат не може да плаща, само булсат две години пуска 4Г в 10квартала "всеки момент", само булсат пускат 4 месеца през 10 дена Fusion, който ще огрее няколко града с по 2 квартала .. евентуално. Само Булсат пускат в цяла България мацаница с "траурно лого" при излъчване на футболни срещи. Само Булсат пускат английски и български коментар в един мач, които се надговарят. Цял ден да пиша, не мога да опиша мизерията на Булсат последните 4 години. Да не говорим как няколко месеца преди година оставиха абонатите си, плащащи 5лв. за Ф+ HD, без Примера, да не говорим пък тази година как оставиха абонатите си без 4 мега яки дербита между Атлетико - Реал и Барса за КнК.
Нека реалността да се нарича плюене, но подобен оператор друго не заслужава. Да не казвам как масово февруари месец се раздават безплатно втори HD приемници на "аверчетата", а новите абонати не могат да получат втори SD безплатно и ги принуждават да плащат 50-60лв. за втори HD приемник.
Аз се отървах, ДБ всекиму.
Просто не може винаги ама абсолютно винаги световната конспирация да е срещу Булсат и тука някакви ботове на заплата към оператора да реват колко лоши били всички срещу Булсат.

Изобщо не ми дреме за новите канали на Нова, зор за дърварски футбол нямам. На 99% обаче съм сигурен, че проблема отново идва от единственото възможно място - Булсат, тези нямат наяждане и изобщо не ги е еня за клиентите. Така ще е докато държат Примера, след това ще видите как ще им запари на "задното".
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на dtvbguser за този полезен пост :
Стик (22-02-2015)
  #172  
Стар 21-02-2015
Аватара на kom6ito
kom6ito kom6ito не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Мнения: 224
Благодари: 36
Получил благодарност:
33 пъти в 24 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не отделяйте чак такова внимание на испанското.Много малко хора са станали абонати заради него и ще се махнат заради него-лично мнение.
Отговори с цитат
  #173  
Стар 21-02-2015
Аватара на Дезео
Дезео Дезео не е на линия
In Trance we trust
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Местоположение: Бургас
Мнения: 299
Благодари: 424
Получил благодарност:
97 пъти в 52 поста
Сваляния: 16
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dtvbguser Вижте мненията
Приятел, това че съм реалист и описвам 1:1 ситуацията щом го наричаш плюене няма проблем. 99% от абонатите на Булсат си скубат косите кога най-сетне Примера ще попадне в ръцете на някой друг и да си бият пръчката.
Кое от всичко, което съм писал до сега не е така. Все Булсат с проблеми, все булсат не може да пуска HD, все булсат не може да плаща, само булсат две години пуска 4Г в 10квартала "всеки момент", само булсат пускат 4 месеца през 10 дена Fusion, който ще огрее няколко града с по 2 квартала .. евентуално. Само Булсат пускат в цяла България мацаница с "траурно лого" при излъчване на футболни срещи. Само Булсат пускат английски и български коментар в един мач, които се надговарят. Цял ден да пиша, не мога да опиша мизерията на Булсат последните 4 години. Да не говорим как няколко месеца преди година оставиха абонатите си, плащащи 5лв. за Ф+ HD, без Примера, да не говорим пък тази година как оставиха абонатите си без 4 мега яки дербита между Атлетико - Реал и Барса за КнК.
Нека реалността да се нарича плюене, но подобен оператор друго не заслужава. Да не казвам как масово февруари месец се раздават безплатно втори HD приемници на "аверчетата", а новите абонати не могат да получат втори SD безплатно и ги принуждават да плащат 50-60лв. за втори HD приемник.
Аз се отървах, ДБ всекиму.
Просто не може винаги ама абсолютно винаги световната конспирация да е срещу Булсат и тука някакви ботове на заплата към оператора да реват колко лоши били всички срещу Булсат.

Изобщо не ми дреме за новите канали на Нова, зор за дърварски футбол нямам. На 99% обаче съм сигурен, че проблема отново идва от единственото възможно място - Булсат, тези нямат наяждане и изобщо не ги е еня за клиентите. Така ще е докато държат Примера, след това ще видите как ще им запари на "задното".
Изобщо не съм тръгнал да споря с теб, вярно е че са за е*ане заради безкрайните си неизпълнени обещания. Ама ти като си се отървал защо продължаваш да пееш същата песен от както си се регистрирал? Преди 2 години прекратих договора си с мтел заради надписани сметки и лошо обслужване, оттогава нито ме интересува какво правят нито пък се включвам в темите им да ги нареждам. Гледай си новия оператор и не се коси за чужди дертове.
__________________
Xtrend 4000, Dreambox 500s, ZDH 100, WISI OR97, Multifeed 13E, 19.2E, 23.5E, 39E
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дезео за този полезен пост :
Посветения (21-02-2015)
  #174  
Стар 21-02-2015
dtvbguser dtvbguser не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Dec 2012
Местоположение: Пловдив
Мнения: 108
Благодари: 11
Получил благодарност:
89 пъти в 37 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Дезео Вижте мненията
Изобщо не съм тръгнал да споря с теб, вярно е че са за е*ане заради безкрайните си неизпълнени обещания. Ама ти като си се отървал защо продължаваш да пееш същата песен от както си се регистрирал? Преди 2 години прекратих договора си с мтел заради надписани сметки и лошо обслужване, оттогава нито ме интересува какво правят нито пък се включвам в темите им да ги нареждам. Гледай си новия оператор и не се коси за чужди дертове.
Защото няколко човека като теб постоянно се опитват да кажат на черното бяло и чрез защитаването на Булсата подлъгват цялата форумна аудитория, която не им се сърбала попарата. Аз и попарата съм им сърбал и тоягите съм им ял, токова нещо което беше при тях и в мобилните оператори където всички ги кълнат до последното коляно .. го няма. Още повече като чуя някой точно на мен да ми казва, че съм се регистрирал да плюя, когато не съм казал дори една лъжа. Ако не си забелязал включвам се в темите само когато някой бот или платен боец на Була влезне да говори как са най-чистото нещо в атмосферата, която дишаме е този оператор. Такава компания като Була не в България.. в света няма, сигурно и в Африка. Само погледни последните години каква сеч пада във форума им, а дори нямат представител там... в собствения си форум. Е как може такава компания да я третирате като сълза от сърна.
Отговори с цитат
  #175  
Стар 21-02-2015
Joe Joe не е на линия
---
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Мнения: 827
Благодари: 187
Получил благодарност:
518 пъти в 250 поста
Сваляния: 34
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Марк Вижте мненията
Вторият канал Тrace Sports star преведен ли е?И ако да как дублаж или субтитри?
Trace Sport Stars HD


Sub:


Audio:


Diema Sport HD:
Отговори с цитат
  #176  
Стар 21-02-2015
Аватара на tchefo
tchefo tchefo не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2010
Местоположение: Варна
Мнения: 324
Благодари: 9
Получил благодарност:
99 пъти в 53 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Голямо плюене срещу Булсат, явно в Нова много са се стреснали да не им спрат рекламите в спортния канал за 1 милион лева както се случи с БТВ преди време
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на tchefo за този полезен пост
Дани Хийтли (22-02-2015), Посветения (21-02-2015)
  #177  
Стар 21-02-2015
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,946
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Була със сигурност не са дупедавци като близалките и вивашита, ще се пробват да договорят плащането да е само за първия приемник, а не за всеки приемник по отделно, като при останалите.
Отговори с цитат
  #178  
Стар 21-02-2015
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,042
Благодари: 729
Получил благодарност:
1,761 пъти в 985 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Следобяд ирдето кодировката на була беше спряла поне за половин час. Всички канали на нова бяха заключени, заедно с картон нетуорк. Предполагам , че беше жокер за нова какво може да се случи с каналите им ако преговорите не излезнат както трябва за була
Фактори пречещи на булсат:
Няма място на сателита
Трябва да се разберат за цената. Ако има някой в добри отношения с нова това са булсат поради ъплинка им там вече доста години. Ако някой може да изнуди нова за пари това са булсат. Няма да могат обаче да се разберат за допълнителните приемници, понеже всички останали ще им турят пръста на нова, а тяхната цел е да си пробутат канала с минималните гаранции при малките оператори. Може да имам 50 човека дето плащат , ама да не ви казвам колко са планували да им плащаме догодина
Невероятна стартова бройка, и невероятен ръст са си планували И искат тоя ръст на абонатите и минималните гаранции да е заложен в договора. Всеки месец се вдига цифрата, без значение кво дават по канала... Интересна гледна точка видях във форума на булсат и съм на същото мнение :
След два месеца бтв пускат бтв спорт и му искат 5 лв Кво прайм? Италианското, френското и руското първенство, вероятно испанско и формула...
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
Дани Хийтли (22-02-2015)
  #179  
Стар 21-02-2015
vencil vencil не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 11
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Това вярно ли е че другите оператори взимат по 4лв. на приемник.
Отговори с цитат
  #180  
Стар 21-02-2015
Чък Норис Чък Норис не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Dec 2008
Местоположение: Пловдив
Мнения: 11,946
Благодари: 985
Получил благодарност:
7,327 пъти в 3,557 поста
Сваляния: 89
Ъплоуди: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vencil Вижте мненията
Това вярно ли е че другите оператори взимат по 4лв. на приемник.
Вярно е
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
ДИЕМА, СПОРТ


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Диема Спорт Стик Кошче 4 04-02-2015 13:55
Нова Спорт и Диема с най-доброто от световния бокс и футбол през следващите три годин ТИНТИН СПОРТ 1 25-03-2011 18:22
Брилянтни филми по Диема и Диема 2 ТИНТИН ФИЛМИ 0 21-12-2009 10:27
4 Мача на вечер от Шампионската Лига по ДИЕМА И ДИЕМА 2 ТИНТИН СПОРТ 1 25-06-2009 01:08
СПОРТ Джак ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 8 10-03-2009 11:26


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 21:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.