The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Затворена тема
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #91  
Стар 03-03-2011
Аватара на НСБОБ
НСБОБ НСБОБ не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 378
Благодари: 68
Получил благодарност:
117 пъти в 62 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от teolink Вижте мненията
Но ще си пусна за една седмица да видя какво толкова се е променило
Ако не си се променил ти - да можеш да настроиш емулатора според нуждите си - нищо няма да се промени и пак ще гледаш от скъпите сървъри, където върви както ти харесва с готовите настройки на двойна-тройна цена.
Какво да те уча - гледай си логовете на емулатора, виж от коя карта зарежда най-бързо, игнорирай излишните кодировки, дай приоритет на тази която трябва и ни ще ти насича ни ще поставяш в кавички каквото не разбираш.
  #92  
Стар 03-03-2011
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,623
Благодари: 467
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Няма универсални рецепти, това дето си писал за приоритети игнорета и т.н може да е от полза на ползващите дриймбоксове, при компютърните платки не са точно така нещата и може да ми е полезна обмяна на опит със собствениците на такива, които са успели да подкарат читав шеринг от този сайт. Какви приоритети като си настройвам да гледам само 1 провайдер(порт) и едно CAID -093B?
...
А между другото си спестих прахосването на доларчета щото не успях да преведа пари чрез Спрайпрей. За последно плащах чрез тях декември миналата година, после си подмених картата и дали в това е проблема не знам.
При попълването на данните от картата за Expire data да няма някаква особеност и първо да се пише годината после месеца? Всичко си е като преди до последната стъпка Confirme и там зависва работата.
  #93  
Стар 04-03-2011
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,623
Благодари: 467
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Направих си парола за Verified By Visa и си попълних баланса. Според препоръката сървър от Германия. Хубавото е че сега активацията е моментална , както и това че имат отделно пакет само скай Италия.
В интерес на истината нещата наистина са малко по-добре, въпреки че пак е дразнещо накъсването, но в поносими граници - около 1-2 пъти в минута е накъсването, просвистяването е малко по-рядко. Записах 5 минутно клипче на "Професия блондинка", което вървеше по Cinema Family към 23:40 наше време и на базата на него си правя първите изводи. Предполага се, че през деня ще е по-добре.
Това е със компютърна платка DVB-S и ACAMD с настройки, препоръчани от сайта.
Ако при някой върви съвсем гладко с подобна платка, нека да сподели с какъв емулатор и какви настройки е направил
  #94  
Стар 04-03-2011
Музикантът Музикантът не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 759
Благодари: 63
Получил благодарност:
353 пъти в 184 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 10
По подразбиране

@teolink
Аз мога да споделя, че при мен върви гладко със Skystar USB HD. Ползвам hadu. Компютърната конфигурация я виждаш в потписа ми.
Мисълта ми е, че не само сървъра е най-важното, а и с каква конфигурация гледаш. Ако си все още с тази, която постна в темата за компютърни приемници разбира се, че ще имаш накъсвания.
Да, така е, доста от тези сървъри не вършат работа за потребителите с компютърна платка, но пък от друга страна HADU plugin (CCCAMD client) се справя чудесно и все има такива cccam c lines
Ти щом ползваш ACAMD, предполагам, че ползваш и локална карта. Ако е така, няма никакъв смисъл да спориш с НСБОБ и не смятам, че той се държи саркастично, просто той дава доказателство, че има качествени сървъри и за неговия Dreambox си работи чудесно.
За всеки влак си има пътници.
__________________
TV: LG OLED55C9
Box: Nvidia Shield TV 4K
  #95  
Стар 04-03-2011
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,623
Благодари: 467
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Едва ли е от конфигурацията и тук не става въпрос за НD канали. Но нещо не мога да разбера - hadu нали е cccam клиент, говорим за шеринг от сайта - който е по newcamd 5.25 протокол или аз не мога да вдяна нещо?
Не ползвам локална карта, ACAMD може да чете директно локална карта, но си работи и без нея.
  #96  
Стар 04-03-2011
Музикантът Музикантът не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 759
Благодари: 63
Получил благодарност:
353 пъти в 184 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Има подобни сайтове, които предлагат cccam c line. Търси от тези или някой наш човек , забравяш за ACAMD, слагаш hadu, добавяш линията и си в играта.
__________________
TV: LG OLED55C9
Box: Nvidia Shield TV 4K
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Музикантът за този полезен пост :
teolink (04-03-2011)
  #97  
Стар 04-03-2011
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,623
Благодари: 467
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

Съпоставял ли си двата емулатора с една и съща линия? Свикнал съм с Acamd-а при хубава линия не би трябвало да има проблем и с него..
Между другото, както и предполагах денем се гледа наистина много по-добре - в 8:10 за 5 минути само 2 леки накъсвания - това вече си го бива. Очевидно качеството зависи в най-голяма степен от броя на вързаните юзери към момента. Сайтовете с по-високи такси по този начин го докарват.
  #98  
Стар 04-03-2011
Музикантът Музикантът не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: София
Мнения: 759
Благодари: 63
Получил благодарност:
353 пъти в 184 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 10
По подразбиране

Hadu е най-добрия избор, не знам защо се занимаваш с ACAMD.
Изтегли последната версия на hadu 0.1.2.7, в .ini файла сложи ц линията и това е. Няма нужда от никакви настройки.
ACAMD е все още не изпипана работа.

Цитирай:
за 5 минути само 2 леки накъсвания - това вече си го бива
Пак е много. Опитай с hadu и кажи дали има подобрение.
__________________
TV: LG OLED55C9
Box: Nvidia Shield TV 4K
  #99  
Стар 04-03-2011
teolink teolink е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 1,623
Благодари: 467
Получил благодарност:
406 пъти в 257 поста
Сваляния: 364
Ъплоуди: 5
По подразбиране

За да пробвам трябва да се регвам в други сайтове, щото двата които ползвам в момента и в които имам някаква парична наличност работят само по newcamd, тъй че засега се отлага, но ще го имам впредвид

Последно редактирано от teolink : 04-03-2011 на 12:30
  #100  
Стар 04-03-2011
themaster301 themaster301 не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Aug 2010
Местоположение: с. Борино
Мнения: 4,503
Благодари: 474
Получил благодарност:
1,006 пъти в 774 поста
Сваляния: 107
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Не съм се закачил постояно за zargacum'а,направих тест на Sly It и потвърждавам,че работи много добре.За разлика от други при него липсват някои канали,но не са от предпочитаните.
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Затворена тема

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
на, плащане, сървър


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
vPlug сървър biser Емулатори 0 11-12-2010 15:53
EDG NEMESIS addons сървър thunderstorm6 DREAMBOX 0 11-03-2010 14:56


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 16:06.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.