The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > СПАМ ЗОНА > Кошче

Кошче Служебен

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #71  
Стар 11-02-2013
Аватара на atuani
atuani atuani не е на линия
TV Мастер Джедай
 

Дата на присъединяване: Feb 2008
Местоположение: BG - RUSE , парабола 2.20 см
Мнения: 7,504
Благодари: 7,524
Получил благодарност:
6,348 пъти в 2,923 поста
Сваляния: 86
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brian Вижте мненията
Трите дружества са тук точно с тази цел - източване, източване и пак източване...
Не са само те , фирми, предприятия..... , вериги магазини ( метро, кауфланд,лидъл ...) от години поголовно ни източват. И ако не се промени това, да работят за нас ,да са си наши родни ,ще ставаме все по бедни .
__________________
2.20 IPBOX 910 HD DGS <a href=http://www.radikal.ru target=_blank><a href=http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg target=_blank>http://s018.radikal.ru/i500/1503/0c/e5b71085eee3.jpg</a></a>
TV SONY XR-65A83KAEP OLED+ TV Hitachi 55 4K+VU ZERO 4K H96-Pro-Plus-S912
Отговори с цитат
  #72  
Стар 11-02-2013
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от an Вижте мненията
Трябва да си много заблуден и за да вярваш, че сега не го правят комунистите.
Трябва да си много заблуден са си вярваш като теб Комунисти в България никога не е имало, е може и да е имало двама трима ама са паднали в бой за свобода
__________________
Отговори с цитат
  #73  
Стар 11-02-2013
Аватара на stilo72
stilo72 stilo72 не е на линия
Българин
 

Дата на присъединяване: Aug 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 554
Благодари: 159
Получил благодарност:
218 пъти в 117 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от register Вижте мненията
слагай фотоволтаици и акумулатори и се откачай от енергото - за 1600 киловата дето харчиш на месец ще ти дойде към 13-15000 евро инсталацията, може и бонус перка да ти бучнат
за има - няма 8-10 години ти се изплащат
нали не искаш нови централи? действай

ама ако замрънкаш - да не си казал гък срещу белене

за другите мрънкащи - свиквайте:

по-добре няма да става - ако ще се купува ток отвън - на ви цените, добавете и печалби, пренос, такси...

не е скъп тока - ниски са заплатите!
боко оня ден си я дигна с 8 стотака, вашата с колко се вдигна?
Най- много ме е яд на такива умници като теб дето размахват разни графики кви били цените там кви били цените в БГ!
Я до тая графика сложи и една за доходите, моля!!!
И трябва да си ама Много тъп за да си мислиш, че като ти построят Белене за теб тока ще е безплатен, напротив ще ти стане още по-скъп докато ти узрее кухата кратуна, че няма да има къде да го продаваш този ток и ще трябва да си изплатиш бомбата, която сам си си пуснал в гащите!!!
Сега като има излишък на ток от Козлодуй, защо са такива цените?
__________________

DМ500HD; PARABOLIC 1.50; INVERTO 0.3dB; 42e<<>>7w; ZHD200; Fusion TV; TRIAX-TD88; INVERTO BLACK Ultra Twin 0.2dB-39e

Последно редактирано от stilo72 : 11-02-2013 на 12:29
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на stilo72 за този полезен пост :
Rabin (11-02-2013)
  #74  
Стар 11-02-2013
Аватара на Златанов
Златанов Златанов не е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,417
Благодари: 121
Получил благодарност:
1,364 пъти в 659 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Явно България е единствената страна, която има атомна или две атомни електроцентрали и е на загуба. Бах ма'а му, колко сме прецакани... пак...
Отговори с цитат
  #75  
Стар 11-02-2013
Аватара на register
register register не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 2,505
Благодари: 3,241
Получил благодарност:
1,465 пъти в 670 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stilo72 Вижте мненията
Най- много ме е яд на такива умници като теб дето размахват разни графики кви били цените там кви били цените в БГ!
Я до тая графика сложи и една за доходите, моля!!!
И трябва да си ама Много тъп за да си мислиш, че като ти построят Белене за теб тока ще е безплатен, напротив ще ти стане още по-скъп докато ти узрее кухата кратуна, че няма да има къде да го продаваш този ток и ще трябва да си изплатиш бомбата, която сам си си пуснал в гащите!!!
Сега като има излишък на ток от Козлодуй, защо са такива цените?
"кухата ми кратуна" не проумява ти изобщо прочел ли си какво съм написал?
Отговори с цитат
  #76  
Стар 11-02-2013
preslav preslav не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Nov 2009
Мнения: 1,479
Благодари: 168
Получил благодарност:
420 пъти в 273 поста
Сваляния: 271
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Brian Вижте мненията
Експертите да го духат! Отчитането е в квч и е функция на напрежението и тока, като не се влияе от кос.фи - така е при всички нови електромери, а те са такива почти навсякъде вече. Освен това при по ниско напрежение тока не се увеличава от само себе си да навакса мощността, както блеят овците по тв. По отношение на точността на измерване проблеми няма - проблемите са в цената. И най вече в това, че съвсетните плащачи плащаме тока на циганите и тарикатите с манипулирани електромери. А е публична тайна, че електромерите се манипулират точно от техниците на енергоразпредилителните "извън работно време", всъщност в работно време заменят "дефектиралия" електромер. Отделно на циганите никой нищо не им прави, само откачат мостчето, а те вечерта пак си го закачат, за масови проверки пък е абсолютно забранено по политическа линия - да не се всява смут и недоволство в населението. Вие видяли ли сте циганин да протестира пред енергото? Освен клакьорите дето като видят камера почват да нареждат
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%97%...0_%D0%9E%D0%BC
Отговори с цитат
  #77  
Стар 11-02-2013
Никола67 Никола67 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Мнения: 1,317
Благодари: 420
Получил благодарност:
310 пъти в 202 поста
Сваляния: 51
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Той тока ни е евтин ама като има много тарикати по стълбовете докато дойде у дома става доста солен от такси на такситата дето го носят .
Не ми е проблем сметката проблема ми е че вече прекалиха с кражбата и стригането заради това ще излизам всеки път на всеки протест ножа опря до кокала и не се трае .
Отговори с цитат
  #78  
Стар 11-02-2013
Дунав Дунав не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2011
Мнения: 55
Благодари: 25
Получил благодарност:
12 пъти в 3 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 0
По подразбиране

register

"кухата ми кратуна" не проумява ти изобщо прочел ли си какво съм написал?
#####################################################

Точно неговата глава е толкова куха,че ако можеше да чете щеше сам да си изтрие профила и да не пише смехории.Чувал е той за ток само когато му лекуват главата

Последно редактирано от Дунав : 11-02-2013 на 22:52
Отговори с цитат
  #79  
Стар 12-02-2013
Аватара на tuningmania
tuningmania tuningmania не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Oct 2009
Местоположение: София
Мнения: 3
Благодари: 25
Получил благодарност:
2 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 25
Ъплоуди: 0
По подразбиране

До "ВСИЧКИ" - Има устройства, които се свързват с новите електромери и увеличават стойността на изразходените киловати. Информацията е от Инкасаторка в "ЧЕЗ".

Хората по Празниците били готвили повече. Е да, но после няколко дни се дояжда и не се готви..

Майка ми живее в къща, близо до София. Отоплява се на дърва. Цялата година, готви през ден. Лятото, бойлера (който работи само на ток), работи повече, че се цапа по двора и се мие по-често. Фризера и хладилника също трябва да работят повече, защото по пътя на логиката, би трябвало по-трудно да постигат минусовите си температури, в стая, която е с пемпература около +30°С, а сега, понеже не се отоплява, е +10°С. Сметката Й за ток е над 100% повече от лятната. Аз вече подозирам ютията, която сега и се налага да глади дрехи с дълги ръкави, а не с къси.

Ако проблема не е в цената на тока (и като цяло на почти всичко) - то тогава е само и единствено в доходите ни!

П.П.
Някой да знае случайно, защо с "New Nigma 2, Version 3.3.2" ми работи телевизията, а като преместя необходимите файлове, на "New Nigma 2, Version 4.0" и нищо не тръгва? Да не би да трябва да са в различни директории при двете версии на "Image"-а?
Отговори с цитат
  #80  
Стар 12-02-2013
Аватара на Brian
Brian Brian не е на линия
Big Brain Big Pain
 

Дата на присъединяване: Mar 2011
Местоположение: Пловдив
Мнения: 3,703
Благодари: 297
Получил благодарност:
870 пъти в 552 поста
Сваляния: 45
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от preslav Вижте мненията
Аз този закон го знам и прилагам от 40 години вече Има обаче доста уреди с реактивен товар и за променливо напрежение не е баш така. Затова правилната препратка е тук: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%...82%D1%82%D0%B0
Ако знаеш и устройството на електронния електромер ще ти стане ясно, че мърдане няма. Дистанционно в реално време даже и кос Ф отчитат и наказват промишлените абонати
__________________
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, сметка, ток


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Как да (не)намалим високата сметка за ток Джак Дъра-Бъра 71 22-09-2010 19:23


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 09:07.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.