The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА NEOSAT-Цифрова сателитна телевизия
Горещ телефон: 0700 16 360, Спътник Bulgaria Sat (1.9E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на NEOSAT

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #2631  
Стар 23-10-2020
Аватара на Neo64
Neo64 Neo64 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Dec 2010
Местоположение: https://www.atleticomadrid.es/
Мнения: 2,921
Благодари: 738
Получил благодарност:
906 пъти в 605 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Ти си като стара латерна , едно си баба знае едно си бае!
Няма ги пляскачите с кунките!?!?!
Докато не оправят дЪрвото , не искам с Линукс, искам сигурност , а сапа им е гола вода!
А да не пропусна на Z100 как е мазньоча , по ли бива от официалната треска!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Neo64 за този полезен пост :
нири68 (24-10-2020)
  #2632  
Стар 23-10-2020
тонисимо тонисимо не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2007
Мнения: 33
Благодари: 57
Получил благодарност:
8 пъти в 5 поста
Сваляния: 23
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Куп време си загубих да чета около 200 страници глупости. Спрете се! Много е лесно. Има тестов период, на който му харесва продължава, на който не си бие камшика. Като сте толкова специалисти станете следващия оператор и смачкайте конкуренцията! Егати и мрънкането...
Отговори с цитат
Следните потребители (4) благодарят на тонисимо за този полезен пост
manechi (24-10-2020), notwist (24-10-2020), авантикс (24-10-2020), стефмат (24-10-2020)
  #2633  
Стар 23-10-2020
Аватара на Дедал
Дедал Дедал е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Feb 2010
Мнения: 4,934
Благодари: 3,692
Получил благодарност:
1,716 пъти в 1,132 поста
Сваляния: 6
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Бре, бре ...тц-тц-тц ...Въй , ама верно ли за тоя оператор или добро, или нищо ? То за умрелите обикновено така се казва , ама щом ви влече ...

Другата седмица и аз приключвам с тях на тоя етап и ако някога си решат проблемите може пак да им обърна внимание.
За протокола - основното, което ме отказва е
-скапан , "дървен" приемник с отвратително качество на картината и липса на елементарни функции (като ЕПГ примерно) , които са задължителни за дори начално ниво през 2020г
-липса на мобилно приложение - не е от първостепенно значение, но пък е и едно от нещата, заради които все още плащам на един друг оператор

Като брой канали и ХД такива са добре , но скапаното дърво осира всичко, а и СД каналите им са си с отвратително качество.

Нека се пробват, а и появата им доведе до размърдване на заспалата конкуренция, но трябва да я карат по-сериозно, а не с "очаквайте скоро"... иначе скоро ще са наистина "за умрелите или добро , или нищо"
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Дедал за този полезен пост :
Посветения (28-10-2020)
  #2634  
Стар 23-10-2020
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Едно не разбирам - кой ви кара да ползвате Неосат?
Не виждам причина да пишете - като не ви кефи, подминавате.
Неосат за 3 месеца свърши толкова, колкото никой оператор досега. Конкуренцията се размърда, доста осезаемо при Булсатком. Нови транспондъри, нови канали.
Другите и те хлъцнаха.
Пакетът на Неосат, за парите си, е просто без конкуренция.
Качеството им е почти перфектно.
Боксовете са още в тестов период. Не плащате, а мрънкате.
Въпрос на няколко фикса е и ще е ок.
А ако махнат абсурдното HEVC и боксовете на Булсатком работят на Неосат, не виждам проблеми. Който си е купил боксовете, може да си ползва който оператор иска, без всякакви проблеми.
Не виждам логика в писаниците, как можело да се ползват други боксове и как това прецаквало Булсатком. Ми аз като техен абонат, съм си купил боксовете. Може да си ги запаля, ако искам...

Тук е време и за минусите, защото има такива - да искат 72лв. на бокс е смешно. Не виждам кой луд ще им ги плати. Махат HEVC - и са в играта. Пускат боксове на промо - пак са в играта. Искат 72лв. за бокс - пият водата. Аз съм потенциален клиент с 3 бокса. Имам три тестови. Искам да ми ги направят на общ план, плащам пълен пакет за 1 година веднага. Искат ми 3*72лв. - пращам ги по дяволите и Булсатком печели още 1 година. Тея боксове не струват по 72лв., каквото искат да ми приказват. Конверторите им също са за кошчето. Гола вода! Имам си мой си, сложих го, сигналът е идеален.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Златанов за този полезен пост :
сонисат (24-10-2020)
  #2635  
Стар 23-10-2020
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Аууу не съм бил само аз критичен,то имало и други!Чакам сега глашатаите на зайко да ме нападнете,ама те фактите са си факти и това е!Забога братя не критикувайте!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #2636  
Стар 23-10-2020
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,151
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Що се правиш на улав с тия тъпи подмятания?
Хората казват конкретно кое, как е и именно това е идеята на темата да се сподели впечатление, а не да лалаш след всяко негативно със Зайко-байко и тем подобни...
Излагаш се...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #2637  
Стар 23-10-2020
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Аз незнам кой се излага,ама фактите са си факти,за да гледаш нещо по сносно от тоя оператор,трябва да имаш пиратско оборудване посредством кардшеринг за да можеш да оцениш реално какво предлага!Да попитам всичките дето възхвалявате това недоразумение с операторският приемник ли гледате?Следващ въпрос е защо активират приемници на Булсатком?Някъде в Европа има ли подобен аналог кражба на приемници от друг оператор,барабар с картите?Защо Булсатком търпят това?Реално Неосат ще наследи затъналият Булсатком или ще обере само активите,защото с това активиране на булсатски карти не води до друг извод!Тъй като очаквам да ме окъпешн,направо Саше да е завинаги!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #2638  
Стар 23-10-2020
Аватара на дрим
дрим дрим не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Местоположение: София
Мнения: 7,151
Благодари: 1,301
Получил благодарност:
6,134 пъти в 2,552 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 8
По подразбиране

Пич, стегни се и престани да пропагандираш, че някой е бил къпан заради това, че не харесва нещо. Банята идва след множество обиди и безцелно арогантно спамене.
В случая, не се прави на мъченик, не ти отива!

Не ми се пише повече извън темата, че и без това от толкова страници 80% е мерене на...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
__________________
Техническите въпроси на лично, носят полза само на питащият и е неуважение към форума!
За подобни въпроси, използвай ТОВА!


Отговори с цитат
  #2639  
Стар 23-10-2020
фокус фокус не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Feb 2013
Мнения: 2,347
Благодари: 133
Получил благодарност:
473 пъти в 381 поста
Сваляния: 15
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от дрим Вижте мненията
Пич, стегни се и престани да пропагандираш, че някой е бил къпан заради това, че не харесва нещо. Банята идва след множество обиди и безцелно арогантно спамене.
В случая, не се прави на мъченик, не ти отива!

Не ми се пише повече извън темата, че и без това от толкова страници 80% е мерене на...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
Пич,недей ме обвинявамене за чаршафосването на темата,аз само си казвам мнението и то кратко и ясно,тия са поредната пирамида в България,схема която вече се разигра със салатата,итв партнер и тотал тв!
Лека от мен!
__________________
На похлупака му намерих глупака!
Отговори с цитат
  #2640  
Стар 24-10-2020
Аватара на Дзмей
Дзмей Дзмей е на линия
Тотален наблюдател
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 151
Благодари: 75
Получил благодарност:
63 пъти в 27 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Следващ въпрос е защо активират приемници на Булсатком?Някъде в Европа има ли подобен аналог кражба на приемници от друг оператор,барабар с картите?Защо Булсатком търпят това? Реално Неосат ще наследи затъналият Булсатком или ще обере само активите,защото с това активиране на булсатски карти не води до друг извод!

Аз си мисля, че ако приемниците принадлежат на абонатите, след като им е изтекъл договора, могат да си правят каквото си искат с оборудването. Ако пък са собственост на Булсатком, тогава последните са в пълното си право да си ги поискат. Не разбирам за каква кражба става дума в случая.

Ще е интересно ако се активират "на по-късен етап" и модули на А1 примерно... Кодировките може би изобщо не са подбрани случайно. Както няма съмнение за мен защо А1 се преместиха на 39E. Тогава обче нямаше толкова рев, а аз знам за няколко "кражби" на антени от була към А1
__________________
1.9e Neosat, 2.4mCM, Triax TTW006; 13E 1.0mCM, Triax TTWD; 9e 80cm, Inverto BU; ZgemmaH9 twin, ZHD 210
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
neosat, БЪЛГАРИЯ, Да, Може, Нов, Оператор, появи, се, скоро


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 40 (0 членове и 40 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Оператор за IPTV user235 Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 17 17-02-2022 19:47
Кой оператор ползвате? d.ivanov Дъра-Бъра 13 09-06-2012 00:01
кой оператор е biser Въпроси и отговори 7 28-12-2010 22:56
Нов-GSM-Оператор radich_58 GSM мобилни комуникации 3 16-10-2009 12:44


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 02:40.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.