The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 26-03-2014
blingg blingg не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2012
Мнения: 10
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране Качествен интернет доставчик за Красна поляна?

Ако има колеги от Красна поляна в София, биха ли споделили, кой интернет доставчик ползват и дали са доволни от него? Не ме интересуват токова скорости (bandwidth), колкото връзката да няма голям лаг (latency).
Лично аз от една година съм към Мтел/Мегалан. В началото ми се стори добре, но напоследък не съм никак доволен, особено вечерно време, когато очевидно мрежата им е по-натоварена. Следващия месец и изтича договорътми с тях и мисля да пробвам някой друг.
Обаждах се на Пауърнет, но тия смешници, въпреки, че твърдят, че имат покритие в квартала, искат аз да им платя окабеляването до моя блок. Разбирам да беше самостоятелна къща - ОК, ама аз да платя за изграждането на тяхната мрежа и после те да си я ползват и да включват други абонати безплатно - това никога няма да стане.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26-03-2014
Вито Вито не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Местоположение: На селото с ГолеМата пАница
Мнения: 652
Благодари: 40
Получил благодарност:
973 пъти в 222 поста
Сваляния: 31
Ъплоуди: 3
По подразбиране

На тях съм макар,че ако съм на Булсаткомеца ще ми е с 10 кинта по евтино.За 10 години нямам фрапиращи спирания,като ден,два или три.Реално IP ,оптика.Не им правя реклама защото всички са еднакви.Филми свалям с 7-8 Mgbit.Не са ми искали пари за включване ма това беше преди много време,за сега не зная.


http://fiber1.bg/internet.php
__________________
Uclan 4K pro
Отговори с цитат
  #3  
Стар 26-03-2014
Alexius Alexius не е на линия
има директива
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 38
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз също съм с интернет от Мтел/Мегалан в Красна поляна и в Манастиски ливади. В Красна поляна много рядко се е случвало да прекъсбе интернет, а ако се случи го оправят много бързо. В манастирски ливади до сега никога (да чукна на дърво) не е прекъсвал интернета, това е повече от година.
Също добри впечатления имам от TV-Net.
Успех.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 26-03-2014
Стоян Стоян не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Мнения: 2,846
Благодари: 241
Получил благодарност:
902 пъти в 485 поста
Сваляния: 43
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Аз съм в Красна поляна и съм на Fiber1. Вече 2-3 години, след като преди това бях на местния доставчик Unitednet, погълнат по-късно от БСК. Плащам наведнъж 10 такси и ползвам 12 месеца.

По моите разбирания връзката е стабилна и надеждна. Важно е да се каже, че аз не правя неща (напр. да тегля масово филми или да играя онлайн игри), които много да напрягат свързаността. Просто си браузвам из нета, имам и два свързани екстренда.
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Доставчик, За, Интернет, качествен, Красна, красна поляна, Мегалан, пауърнет, поляна


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 
Контрол над темата
Начин на разглеждане

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Качествен кабел черните ягуари Въпроси и отговори 30 15-07-2013 00:32
Покритие на ДВБ-Т на "Широка поляна" Рувас ЕФИРНА цифрова телевизия [DVB-T] 1 09-04-2013 15:23
Интернет от някои мобилен доставчик ban Въпроси и отговори 47 31-07-2012 23:32
Да Уплюя моя Доставчик на АУДИО-ТЕЛЕВИЗИОНЕН СИГНАЛ.ИНТЕРНЕТ,ВИК.ТОК.МОБИЛЕН ОПЕРАТО Енигма Обсъждане и коментари за българските оператори и българските програми 11 02-10-2011 23:22
моля помогнете ми да избера своя нов интернет доставчик uscxeu КОМПЮТРИ и периферия 0 02-03-2011 23:10


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 22:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.