The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Българските оператори и програми на Български > ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят

ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА БУЛСАТКОМ - Твоят дигитален свят
Горещ телефон: 0800 13 800, Спътник Hellas SAT 2 (39E)
Списък с честоти и параметри на програмите от пакета на Булсатком

 
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
Prev Предишно мнение   Следващо мнение Next
  #1  
Стар 01-05-2021
yordanp yordanp не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 37
Благодари: 2
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Свободни програми на Булстат приемник с изтекла карта – възможно ли е?

Дадоха ми един приемник на Булсатком, на който договорът му е изтекъл преди 2-3 години. Картата му стои в приемника. Човека дал сателитния приемни поиска да му наглася, ако има български безплатни телевизии с народна музика, нищо повече не му трябва.

Намери такива телевизии за свободно излъчване на спъник Hellas Sat3 (39‘Е), 12214 V 30000.
Но тъй като аз съм абонат на Виваком и чинията ми е настроена на друг спътник – Intelsat 38 (45’0E), тестово сканирах един транспондер от 45 градус – 11555 V 30000. На тази честота има откодирани български телевизии и радиа. Появиха се на булсаком приемника в след сканирането, но се оказа че не показват.

Изписва ми надписи:

Цитирай:
„Моля, поставете картата булсатком „

„Внимание
LNB Няма сигнал“

„Моля, поставете картата булсатком“
„Грешна карта“
По някое време приемника забива (тотално се заключва)

На приемника пише:

Цитирай:
SW версия: 3.02.9BB
DW версия V.04.197
2017г.
Някъде четох, че не може на други спътници да се настройва антената. Дали в действителност е така и ако не може, това означава ли че на спитника Hellas Sat3 (39‘Е), ще показват безплатите канали? Все още не съм тествал на този спътник.

Никога не съм бил на Булсаком и се чудя защо приемника започва да брои каналите от номер 100 нагоре, не от 1-ви, 2-ри... и т.н.?
Отговори с цитат
 

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
Булстат, Възможно, изтекла, карта, ЛИ, на, приемник, Програми, Свободни


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
Свободни програми за лов и риболов подслушвател СВОБОДНИ ТВ-ПРОГРАМИ 7 08-12-2013 17:36
Свободни програми на 45 Е elektrik СВОБОДНИ ТВ-ПРОГРАМИ 4 10-07-2012 14:20
Свободни програми на Intelsat 12 IS 45Е yordanp ОБСЪЖДАНЕ УСЛУГИТЕ НА ВИВАКОМ ТВ САТ - Цифрова сателитна телевизия 4 12-02-2012 23:08
Временно свободни програми Ники СВОБОДНИ ТВ-ПРОГРАМИ 8 05-12-2009 10:21
Свободни Български програми Zahooo Български програми на останалите спътници 16 17-03-2009 10:05


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 14:17.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.