The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > Сателитни новини, интересни предавания (EPG), полезни сайтове > EPG - TV ПРОГРАМИТЕ - Какво, Къде и Кога може да се гледа > МУЗИКА

Notices

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 03-02-2010
Аватара на ТИНТИН
ТИНТИН ТИНТИН не е на линия
Модератор
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 4,148
Благодари: 362
Получил благодарност:
2,431 пъти в 1,521 поста
Сваляния: 71
Ъплоуди: 0
По подразбиране Телевизия The Voice излъчва страхотен концерт в помощ на Хаити



Музикална телевизия THE VOICE се присъединява към инициативата за набиране на средства „Аз – Ти – Хаити“
Благотворителният концерт на 8 февруари ще бъде излъчен в ефира на Телевизия The Voice като част от медийната подкрепа на събитието, организирано от фондация „И аз мога“

Фондация „И аз мога“ и нейните приятели организират серия от благотворителни концерти за събиране на средства за бедстващите жители на Хаити. Музикална телевизия The Voice е медиен партньор на инициативата „Аз – Ти – ХаиТи“.
На 8 февруари (понеделник) от 20:00 ч. Sofia Live Club ще предостави сцената си на Мария Илиева, Криста и Боян, Сантра и Кристо, Любо, Орлин Павлов, Мишо Шамара, Весела Бонева и група Мастило. Специални участници в събитието са Раул Торес и възпитаници на Националното училище за танцово изкуство.
На концерта ще бъде обявена и банковата сметка, в която при абсолютна прозрачност ще бъдат набирани средства в помощ на пострадалите.
Събраната сума ще бъде предоставена на Haiti Aid Network – местна хаитянска организация, която подпомага жертвите на трагедията.
Музикална телевизия The Voice ще популяризира идеята като излъчи благотворителния концерт на 13 февруари, събота, и ще прикани своите зрители да станат съпричастни на милионите бедстващи хаитяни.
Още за инициативата „Аз – Ти – ХаиТи“:
Пълната отчетност на събраните средствата ще има на сайта на I Can Too – www.ICanToo.eu, където ще бъде публикуван банков документ от паричния превод за организацията Haiti Aid Network.
Банкова сметка:
И АЗ МОГА
Юробанк И ЕФ ДЖИ България
IBAN: BG58BPBI79421080910103
BIC: BPBIBGSF
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ТИНТИН за този полезен пост :
Ники (03-02-2010)
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
voice, ИЗЛЪЧВА, концерт, на, Помощ, страхотен, Телевизия, Хаити


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
The Voice кани на концерт: ще се леят безплатна кола и футбол! ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 0 08-06-2010 10:32
“Мисли, преди да качиш″ – молба на телевизия “The Voice”! ТИНТИН МУЗИКА 0 17-02-2010 19:16
Кристалина Георгиева прави концерт в помощ на Хаити – БНТ излъчва! ТИНТИН МУЗИКА 1 09-02-2010 21:42
Planet Voice по The Voice TV снима в Бургас и Варна - заповядай! ТИНТИН МУЗИКА 0 09-07-2009 16:31
Балканика излъчва концерт на култовите Хара Мата Хари ТИНТИН МУЗИКА 0 24-06-2009 15:18


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 08:02.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.