The Best Streaming Software!
VIVO Rent A Car - Your car rental
Върни се   Digital TV Forums - БЪЛГАРСКИЯТ ФОРУМ ЗА ЦИФРОВА ТЕЛЕВИЗИЯ > ДЪРА-БЪРА > Дъра-Бъра

Дъра-Бъра Тук се обсъжда всичко което не е свързано с цифровата телевизия

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 12-02-2014
Аватара на Радионов
Радионов Радионов не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jan 2014
Мнения: 195
Благодари: 113
Получил благодарност:
31 пъти в 27 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Emo75 Вижте мненията
Абе в сравнение с Булсат, които купиха предишният ми доставчик, Мтел не успяха толкова да насерат нещата с Мегалан/Спектрум.
Булсат надминаха себе си ! Имам и тяхна линия и ги плащам от време на време ...по-добри скорости, но толкова и стабилни (особено вечер).
Един дол дренки.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 12-02-2014
mitkoiphone mitkoiphone е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 106
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Чета темата и се чудя. Как може да сме толкова кофти настроени. Това че от време на време нямаме телевизия или пък не съм си изтеглил филма от маймунда за 5 мин а за 10. Голяма работа станало. Айде малко по позитивно бе хора. Това ли е най важното. Всеки си намерил най изгодния за него Интернет, ползва си го и толкова. Днес тегли с 5 мб, утре 2. Е няма лошо, другата седмица пак ще тегли с 5, спокойно. И все пак, мисля че Мтел относно кабелната им телевизия и домашния им интернет са стабилни. И аз ги мразя като фирма, но... Съдба.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 13-02-2014
Асенов Асенов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 50
Благодари: 24
Получил благодарност:
13 пъти в 10 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkoiphone Вижте мненията
Чета темата и се чудя. Как може да сме толкова кофти настроени. Това че от време на време нямаме телевизия или пък не съм си изтеглил филма от маймунда за 5 мин а за 10. Голяма работа станало. Айде малко по позитивно бе хора. Това ли е най важното. Всеки си намерил най изгодния за него Интернет, ползва си го и толкова. Днес тегли с 5 мб, утре 2. Е няма лошо, другата седмица пак ще тегли с 5, спокойно. И все пак, мисля че Мтел относно кабелната им телевизия и домашния им интернет са стабилни. И аз ги мразя като фирма, но... Съдба.
Колега, ти изобщо прочете ли поста ми? Не говоря за филми от замунда, скорости и липса на телевизия. За какво спокойствие ми говориш? Не знам колко трябва да си спокоен ако 2 дни се опитваш да се свържеш с доставчика ти безуспешно. Общия брой на обажданията ми е 19. Последното чакане продължи 46 минути без отговор. Ако не си го видял ще го напиша пак - ЧЕТИРИДЕСЕТ И ШЕСТ МИНУТИ и общо ДЕВЕТНАДЕСЕТ обаждания в рамките на ДВА ДНИ. Ти бъзикаш ли се, за какви настроения и позитивизми ми говориш? Ще ме извиняваш, ама и Далай Лама би се ядосал.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 13-02-2014
mitkoiphone mitkoiphone е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 106
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Ядосвай се тогава. Като обезщетение може да ти предложат апарат за кръвно.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 13-02-2014
Асенов Асенов не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Jul 2012
Местоположение: Варна
Мнения: 50
Благодари: 24
Получил благодарност:
13 пъти в 10 поста
Сваляния: 38
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkoiphone Вижте мненията
Ядосвай се тогава. Като обезщетение може да ти предложат апарат за кръвно.
Не, след като отидох в най-близкия офис днес ми предложиха обезщетение един месец без пари. Подадох си молбата за прекратяване, но въпреки това последния месец няма да платя нищо. В последствие ми се обадиха и по телефона да потвърдят. Апарата за кръвно не ми е нужен, но на теб ти препоръчвам кутийка вазелин. Така и така не ти пречи да те минават, поне да им е още по-лесно и позитивно усещането. Било то от мтел, виваком, банките, правителството или всички останали пиявици, които ни доят в последните десетилетия благодарение на "позитивните" охлюви, които ги търпят.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 13-02-2014
mitkoiphone mitkoiphone е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 106
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Вазелина в кутийки ли се продава. Не знаех, от теб го чувам. Ще го запомня. И все пак, малко по спокойно го карай. Съвет от един охлюв
Отговори с цитат
  #37  
Стар 13-02-2014
klm klm не е на линия
.
 

Дата на присъединяване: Jun 2012
Мнения: 163
Благодари: 10
Получил благодарност:
67 пъти в 43 поста
Сваляния: 3
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Асенов Вижте мненията
...ама и Далай Лама би се ядосал.
Цитирай:
Първоначално написано от mitkoiphone Вижте мненията
Ядосвай се тогава. Като обезщетение може да ти предложат апарат за кръвно.
Господа,

Не си тровете нервите по този начин и то заради трети страни. Всички сме се убеждавали неведнъж, че в такива случаи много от служителите им просто си злорадстват. Те са си взели вече бонуса от поредния сключен договор. Почти всички оператори в България са на този принцип, особено при проблеми, които не могат да се решат за часове или ден-два. Визирам големи аварии, продължително лошо време и т.н.

Преди Мегалан бяха на много високо ниво, при Спекътра имаше подобни случки тук-там, но след като Мобилтел ги придоби, нещата влязоха в балкански ритъм. От трите големи оператора човешко отношение няма - арогантни, нагли, проклети. Такъв модел налага ръководството.

Конкретно по темата.
В Левски (Варна) има много фирми с оптика освен гореописаните - Мсат/Мнет, Булсатком, Нетлинк, Интербилд/TCV, Варнанет и други, които не им помня имената (Google>>>). Някои предлагат предплатена услуга, но не на всеки му е изгодно.

Това което ти се е случило или нещо подобно, колега, 50/50 може да ти се случи и при кой да е друг оператор. Със сигурност! Ама 100%!
По тази причина направих експеримент с предплатени услуги (някои бяха с договор, но на практика са предплатени вече) и по всяко време мога да хвана пътя в преносния и/или пряк смисъл. Дали е скъпо/неизгодно е въпрос на гледна точка:
100 мегабита оптика, 100 мин към всички, 100 телевизии / 10 HD за 35 лева. Плащам - ползвам, не плащам - не ползвам.

Най-странното е, че относно тези услуги никой не ме занимава с реклами, промоции, глупости и ... повече от година, май две отива, няма никакви (!) проблеми. А да видим докога

За другите услуги на безсрочен договор простотиите не са спирали
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на klm за този полезен пост :
mitkoiphone (14-02-2014)
  #38  
Стар 14-02-2014
mitkoiphone mitkoiphone е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Nov 2012
Мнения: 106
Благодари: 27
Получил благодарност:
11 пъти в 8 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klm Вижте мненията
Дали е скъпо/неизгодно е въпрос на гледна точка:
100 мегабита оптика, 100 мин към всички, 100 телевизии / 10 HD за 35 лева. Плащам - ползвам, не плащам - не ползвам.
На кой доставчик си?
Отговори с цитат
Sponsored Links
VIVO Rent A Car  Вземи своят Vu+ сега!  SatPlus
Отговори

Съобщения от Devil M
VIVO Rent A Car  

Тагове
За, Интернет, любителите, МЕНТЕЛ, на, Силни, усещанияотзад


Активни потребители разглеждащи тази тема в момента: 1 (0 членове и 1 гости)
 

Подобни теми
Тема Започнал темата Форум Отговори Последно мнение
За любителите на джаза :) Veskop МУЗИКА 0 30-04-2012 09:27
Ново "Бръснене" от МЕНТЕЛ - ВНИМАВАЙТЕ Андрей Колев Кошче 13 02-11-2011 09:56
Силни преживявания c bTV Action от 22 януари ТИНТИН ОБЩИ ДИСКУСИИ за цифрова телевизия 5 10-01-2011 15:17
5 силни мача излъчват във вторник и сряда по RING.BG и PRO.BG ТИНТИН СПОРТ 2 23-11-2009 18:49
Два силни труса разлюляха Северна България berks Дъра-Бъра 13 26-04-2009 11:32


Всички времена са във формат GMT +3. Часът е 18:34.


DTV-BG Powered by vBulletin Version 3.8.5
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.